<
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Posty
    1

    Domyślnie FNiN na Komunię

    Witam serdecznie wszystkich.

    Zbliża się komunia mojej kuzynki i jednym z pomysłów na prezent przyszły mi na myśl książki z serii Felix Net i Nika.

    Jak myślicie, jest to trafny wybór na komunię?

  2. #2
    Zafascynowany FNiN Awatar Keitissa
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Posty
    359

    Domyślnie Odp: FNiN na Komunię

    To zależy od dziecka. Np. moja siostra będzie miała w tym roku komunię, ale ja bym jej nie dała jeszcze FNiN.
    Ale jak już mówiłam, to zależy od dziecka.
    Skoro forum jest trupem, to nikt nie zauważy braku sygnatury, nie?

  3. #3
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: FNiN na Komunię

    Jeśli kuzynka lubi czytać - jak najbardziej; jeśli ma z tym czytaniem jeszcze trochę problemów albo za nim nie przepada, wydaje mi się, że FNiN może być trochę za długi jak na pierwszy ogień. Wtedy rozejrzałbym się za czymś krótszym, chociażby Opowieściami z Narnii, które też są niesamowicie ciekawe, a zdecydowanie krótsze (ja sam pierwsze części Opowieści dostałem chyba właśnie w roku komunii).
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  4. #4
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: FNiN na Komunię

    Jak mówią wyżej - jeśli lubi czytać i jest już 'ogarnięta', jak najbardziej. Ale tak swoją drogą, gdybyś jednak uznała, że to zbyt szybko czy coś, możesz (nie mówię o prezencie komunijnym ) spróbować podsunąć jej jedno z opowiadań - Ściemę Smoczysława na przykład i sprawdzić czy jej się spodoba. Jeśli tak, wtedy można rozwijać w niej pasję do czytania i zainteresowanie FNiN
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  5. #5
    Zainspirowany FNiN Awatar Gosiaw
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Posty
    163

    Domyślnie Odp: FNiN na Komunię

    Moja siostra ma w tym roku komunię, raczej nie dam jej FNiN. Spróbuj dać jej najpierw coś lżejszego i krótszego, jednak w tym wieku dzieci nie umeją tak szybko czytać i nie mają aż takich chęci do czytania. Jednak jak to wszyscy już pisali zależy od osoby. Ja bym sie na razie wstrzymała.
    "Nikt nie zasługuje na twoje łzy,
    a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cie do płaczu."
    Gabriel García Márquez

  6. #6
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: FNiN na Komunię

    Ja w tym wieku bym FNiNa jeszcze nie ogarnął, radzę zaczekać jeszcze trochę i dać na przykład, jak mówi kam, Opowieści z Narnii.

    Choć w sumie dziecko może być bardziej ogarnięte ode mnie... P:

  7. #7
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    17

    Domyślnie Odp: FNiN na Komunię

    To zależy przede wszystkim od jej gustu. Myślę, że drugoklasista spokojnie dałby sobie radę z GNL, ale nie wiem czy by się mu spodobało.
    Ludzie wierzą w każdy cytat przeczytany w internecie ~ Abraham Lincoln

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę