<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: Grojkon 2013

  1. #11
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Grojkon 2013

    Kamciowi chodzi o kupienie akredytacji o tej godzinie. Bo bez niej nie wejdzie.

    Dowiem sie jak to wygląda.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  2. #12
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: Grojkon 2013

    Tzn nie wiem czy nie kupię przez Internet, ale dzięki Drago


    Generalnie kwestia jest taka: czy jest jakikolwiek sposób bym przyjechał do BB po 7h jazdy o 00.11 (!!!) i o takiej szalonej porze akredytowany (może przez Internet; są noclegi przy zakupie na miejscu?) spędził noc w sleeproomie.

    Jeśli nie - przyjeżdżam na rano (11h jazdy), tyle że niewyspany (pociąg to nie to samo xd) i pozbawiony Szalonych Przygód Sleeprooma.
    Ostatnio edytowane przez KamcioKowal ; 10-04-13 o 22:18
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  3. #13
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Grojkon 2013

    Twoje wejście do sleepa zależy od zaakredytowania się. Nawet jak kupisz przez neta to i tak musisz na miejscu ją odebrać (o to mi cały czas chodziło), więc zależy czy będą mieli otwarte kasy.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  4. #14
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Grojkon 2013

    Dobra, mam pytanie. Może jestem ślepa, ale nie umiem jakoś tego znaleźć - jak się robi akredytację?

    EDIT:
    Dobra, ogarnęłam.
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 18-04-13 o 18:12
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  5. #15
    Zaciekawiony FNiN Awatar kojot
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    39

    Domyślnie Odp: Grojkon 2013

    To tak... jeżeli nikt mnie nie pamięta, ani nikomu się nie kojarzę to odsyłam do strony http://forum.fnin.eu/showthread.php?...si%EA!/page125 . Ogólnie mieszkam w Bielsku-Białej. Piękne miasto i spoko konwent, polecam. Byłoby mi miło gdybym mogła was poznać, (yoda, moja kuzynka, nie może się was nachwalić) gdyż we wrześniu mi się to nie udało...
    "To że milczę nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia"

  6. #16
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Grojkon 2013

    Skontaktuj się z Drago, wymieńcie się numerami i nas znajdziesz. A do Drago dlatego, że on wszystkich zwykle ogarnia .

  7. #17
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Grojkon 2013

    A w ogóle kto kiedy będzie? Ja jeszcze nie wiem sama czy przyjedziemy w piątek popołudniu czy w sobotę rano, ale pewnie będę to wiedzieć dopiero przed samym wyjazdem
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  8. #18
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Grojkon 2013

    Ja będę gdzieś koło południa w piątek.
    Albo może wcześniej. Zależy od ludzi

    No do mnie możecie słać numery. Kojot, Tobie chyba Y-oda mój dawała, nie?
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  9. #19
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Grojkon 2013

    Drago, a jak i którędy Ty jedziesz?

  10. #20
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Grojkon 2013

    Jeszcze nie wiem. Ale mogę przyjechać nawet na rano. Bo kończę w czwartek pracę o 15, więc wieczorem mógłbym wyjechać.

    Avjak chcesz to mogę przez Wawę
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę