<
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Cyfrowe wydanie Felixa, Neta i Niki!

    Wczoraj na stronie felixnetinika.pl pojawiła się informacja, na którą na pewno czekała duża część czytelników. W sklepie Powegraphu pojawiły się cyfrowe wydania wszystkich części Felixa, Neta i Niki!



    Pierwszą część, Gang Niewidzialnych Ludzi, można kupić już za 13,50 zł.
    Za pozostałe części przyjdzie nam zapłacić 18 zł, co jest bardzo dobrą ceną.
    Dostępny jest także pakiet książka + ebook w cenie 40,20 zł (37,95 zł w przypadku GNL).

    Książki są dostępne w dwóch podstawowych formatach - EPUB i mobi, oba (najprawdopodobniej) zostaną nam dostarczone zaraz po zakupie.

    Warto także przypomnieć, że fakt pojawienia się ebooków naszej ulubionej serii absolutnie nie oznacza tego, że można te książki kraść. Należy pamiętać, że płacąc za klasyczne wydanie, nie wydajemy pieniędzy wyłącznie na sam przedmiot, jakim jest książka, ale przede wszystkich honorujemy autora za ciężką pracę, jaką musiał poświęcić na stworzenie swojego dzieła. Książka to przede wszystkim treść. Biorąc pod uwagę naprawdę bardzo niską cenę, mam nadzieję że nowy produkt znajdzie wielu nabywców. Zwłaszcza wśród największych fanów FNiN, którzy chyba jednomyślnie twierdzą, że każda kolejna część jest tak naprawdę bezcenna.

    Cyfrowe wydania są zabezpieczone (najprawdopodobniej) znakiem wodnym.
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 28-02-13 o 18:03

  2. #2
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    64

    Domyślnie Odp: Cyfrowe wydanie Felixa, Neta i Niki!

    Fajnie, będą też może dostępne za niedługo w Empiku?
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 28-02-13 o 23:09

  3. #3
    Wokulski Awatar Fileas
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domyślnie Odp: Cyfrowe wydanie Felixa, Neta i Niki!

    Hmm... Ale po co ma być dostępna w empiku?

    Muszę powiedzieć, że pan Kosik zachwycił mnie tym razem nie jako pisarz, a jako przedsiębiorca. Takie opóźnione wydawanie książek w postaci cyfrowej, kiedy prawo autorskie w Polsce jest i liberalne i nieprzestrzegane, jest bardzo rozsądne.
    Pułkownik Aureliano Buendia zorganizował trzydzieści dwa zbrojne powstania i wszystkie przegrał. Wyszedł cało z czternastu zamachów, siedemdziesięciu trzech zasadzek i sprzed wycelowanych w niego karabinów plutonu egzekucyjnego. Odrzucił dożywotnią rentę ofiarowaną mu po wojnie i do późnej starości utrzymywał się ze sprzedaży złotych rybek.

  4. #4
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Cyfrowe wydanie Felixa, Neta i Niki!

    @Ola98: Myślę, że w najbliższym czasie znajdziemy je tylko w sklepie Powergraphu, to chyba nie jest duży problem, biorąc pod uwagę fakt, że z tymi formatami da się je umieścić prawie wszędzie; czytniki empiku chyba nie mają żadnych ograniczeń ani tym podobnych (choć może, ale nigdy nie słyszałem o nich).

  5. #5
    Zainspirowany FNiN Awatar Pawson
    Dołączył
    Feb 2012
    Wiek
    23
    Posty
    61

    Domyślnie Odp: Cyfrowe wydanie Felixa, Neta i Niki!

    To super, że Ci, którzy wolą czytać książki w formie elektronicznej, wreszcie będą mogli też czytać właśnie w takim formacie FNiN
    Ostatnio edytowane przez Fileas ; 01-03-13 o 19:21
    Koszmary to nie seriale, prędko się nie powtórzą.

  6. #6
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kupa artysty
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: Cyfrowe wydanie Felixa, Neta i Niki!

    Dwie pierwsze części FNiN można już było dostać w Woblinku. A co do empikowskich czytników, to obsługują większość formatów, także epub, w którym to wydane są e-booki.

    Ta inicjatywa cieszyłaby mnie, gdybym był nowym czytaczem - jakoś nie jestem skłonny do wydawania 18 złotych za treść, za którą już zapłaciłem w formie papierowej. Może zainteresuję się pakietem książka + e-book, ale to tylko w przypadku wydawania nowych powieści (i jeszcze pod warunkiem braku DRM, chociaż myślę, że Pan Kosik jest jego przeciwnikiem...)

  7. #7
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Cyfrowe wydanie Felixa, Neta i Niki!

    Prawda, na Woblinku można było kupić pierwszą i drugą część, ale za wyższą cenę i wyłącznie zabezpieczonego DRMem EPUBa.

    Ola98, nie jestem pewien o co pytasz, ale nie wydaje mi się, żeby ebook FNiN był do kupienia w empiku. Jeśli natomiast zastanawiasz się, czy wersja będzie działała z empikowym czytnikiem, to najprawdopodobniej tak. Myślę, że wszystkie dostępne obecnie na rynku urządzenia są w stanie przeczytać jeden z tych formatów.

  8. #8
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    64

    Domyślnie Odp: Cyfrowe wydanie Felixa, Neta i Niki!

    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz Zobacz posta
    Prawda, na Woblinku można było kupić pierwszą i drugą część, ale za wyższą cenę i wyłącznie zabezpieczonego DRMem EPUBa.

    Ola98, nie jestem pewien o co pytasz, ale nie wydaje mi się, żeby ebook FNiN był do kupienia w empiku. Jeśli natomiast zastanawiasz się, czy wersja będzie działała z empikowym czytnikiem, to najprawdopodobniej tak. Myślę, że wszystkie dostępne obecnie na rynku urządzenia są w stanie przeczytać jeden z tych formatów.
    Chodzi mi właśnie o czytnik empiku, czy będą na nim e-book 'i działały, ale faktycznie wyraziłam się niejasno. Sorki
    Więc bd?

  9. #9
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Cyfrowe wydanie Felixa, Neta i Niki!

    Tak, będą działały.

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę