<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Horrory "w starym stylu"

    Tu podzielam zdanie Kowala, bo krwawa łaźnia to nie jest horror ;d Filmy gore niespecjalnie lubię, flaki można pooglądać na różnych stronach (4chan, rotten), ale w filmach - meh.

    Za to właśnie najlepsze są horrory w których siły sprawczej nie widać praktycznie przez całą długość filmu ;D Nazwijcie mnie horrorową lamą, ale "Paranormal Activity" (jedynka i dwójka) dla mnie były osobiście przerażające i bardzo fajnie mi się oglądało. Pozytywnym zaskoczeniem była "Kobieta w czerni", bo nie spodziewałem się po niej wiele, ale okazała się naprawdę porządnie nakręconym horrorem.

    Co do starych horrorów, narażając się na hejt powiem, że wcale nie pałam miłością do Nosferatu czy innego Draculi, tak samo jak do pierwszego "Dnia Żywych Trupów" bo wyglądają po prostu śmiesznie ;d Taki już ze mnie ignorant kinematograficzny

    Ogólnie strasznie lubię horrory ze "strachami" typu duchów i demonów, bo wtedy autentycznie ciary mnie przechodzą. Przy tej okazji wspomnę, że "Rytuał" jest świetny, oglądało się bardzo przyjemnie.

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  2. #12
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Horrory "w starym stylu"

    Niektórzy chyba nie zrozumieli tematu. Chodzi o horrory, których akcja dzieje się w historii, zawierają retrospekcje, a nie we współczesnych czasach. I nie chodzi też o horrory sprzed 50 lat. Jeśli dobrze myślę, to bardzo fajnym horrorem jest ''The Prowler'' z 1981 roku, utrzymany w tym klimacie. Fabuły nie zdradzę, bo jest piekielnie prosta, ale zarazem ciekawa. Do tego dochodzi w miarę świeży ''R-Point'', którego akcja dzieje się u schyłku wojny w Wietnamie, jest także ''Bunkier'', aczkolwiek jest on dość średni, jest też ''Dolina cieni'', którego akcja toczy się podczas I Wojny Światowej - ten film polecam, jest gdzieś tutaj moja recenzja tego filmu, niezłym filmem jest również ''The Rock'' i ''Okręt widmo'', a ma niedługo powstać ciekawa perełka - ''Armia Frankensteina''.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  3. #13
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Horrory "w starym stylu"

    Z klasyków nie można pominąć "Ptaków" i "Psychozy" Hitchcocka. Podobało mi się też "the thing", ale podobno lepsza jest ta starsza wersja. Kiedyś widziałam jeszcze "Mgłę 2", ale byłam zbyt mała by wyrobić sobie opinię, aczkolwiek chyba niezłe to było. Cóż, stricte horrory to może nie są, ale bardzo lubię filmy Quentina Tarantino. Koniecznie muszę też zobaczyć "sharknado", a z takich głupot polecam "atak dinozaurów" - matko, przygotujcie poduszki na podłodze bo ze śmiechu spadniecie z krzeseł i "Predators", podkreślam "s" na końcu.
    staranowaziemia.blogspot.com

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę