<
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    64

    Lightbulb Zaklinaczka dusz - Ghost Whisperer

    Większość z Was pewne słyszała o serialu "GHOST WHISPERER" - "Zaklinacz dusz" albo 'Zaklinaczka duchów". Jest to amerykański serial, o młodej mężatce Melindzie Gordon (Jennifer Love Hewitt) , która widzi i rozmawia z duchami. Przychodzą one do niej by pomogła im załatwić niedokończone sprawy. Sama często ma kłopoty przez swój dar...

    Możecie oglądać od Poniedziałku do piatku o 18.00 na TVN 7, leci też na FOX life.

    Co sądzicie o tym serialu i o samej Jennifer? Ja poprostu zakochałam sie w tym serialu .
    Napiszcie co myslicie

    //Kolor fioletowy jest zarezerwowany dla wiki admina, nie można go używać w postach. Nie rozumiem po co w ogóle kolorowałaś tak to wszystko...//Drago
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 15-02-13 o 19:52

  2. #2
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: Najlepszy serial wszechczasów- GHOST WHISPERER

    [Radzę pisać posty używając tylko czarnego. Ciężko się czyta, jak jest tak napaćkane kolorami.]
    Co do samego serialu, to go chyba nie oglądałam.

    //Na przyszłość, jeśli nie macie nic do dodania związanego z tematem, a tylko uwagi techniczne - piszcie na PW, raportujcie post albo w inny sposób nie zaśmiecając tematu.//kam193
    //Spox. //Justi
    Ostatnio edytowane przez Justi ; 15-02-13 o 20:28
    Biedne dziecko matfizu

  3. #3
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Najlepszy serial wszechczasów- GHOST WHISPERER

    Ten post wygląda jak reklama.

    Serial znam, bardzo mi się podoba, ale nie nazwałabym go chyba "najlepszym serialem wszechczasów" . Pierwsze sezony były świetne, ale potem, kiedy zaczynają się jakieś inne "paranormalne" rzeczy, nie tylko duchy, ale jakieś wizje itp., serial traci moim zdaniem urok. Nie oglądam regularnie, ale jak natrafię akurat na odcinek to z przyjemnością zostaję na tym kanale .

  4. #4
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Najlepszy serial wszechczasów- GHOST WHISPERER

    Cytat Zamieszczone przez Mortenka Zobacz posta
    Pierwsze sezony były świetne, ale potem (...) serial traci moim zdaniem urok.
    Tak się chyba dzieje z prawie wszystkimi serialami (chociażby "Dexter" ).

    Tego serialu akurat nie oglądałam, ale wydaje się mieć fabułę podobną do "Supernatural"... Chodzi mi o te wszystkie duchy itd.

  5. #5
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Najlepszy serial wszechczasów- GHOST WHISPERER

    Bardzo lubię ten serial, ale najlepszym bym go nie nazwała. Czasem tylko go oglądam.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 16-02-13 o 17:58

  6. #6
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: Najlepszy serial wszechczasów- GHOST WHISPERER

    Czasami zdarzyło mi się oglądnąć przy kolacji, ale utrzymywał się na kanale tylko dzięki braku dobrej konkurencji. Jak dla mnie nie ma w nim nic szczególnego, nic co by mnie zainteresowało. Schematyczność budowy podstawy odcinka nie jest niczym nadrabiana. Za duży plus można uznać klimat serialu, ale by się podobał musi trafić w gusta. U mnie nie trafił.
    El Psy Congroo.

    Makise Kurisu: Na pierwszej randce najważniejszą sprawą jest wywarcie na partnerze pozytywnego wrażenia. Jeśli chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zakładać drogich, markowych strojów, wystarczy coś czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam świetnie. Nie ma nic czystszego niż kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

  7. #7
    Zaciekawiony FNiN Awatar Róża
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Najlepszy serial wszechczasów- GHOST WHISPERER

    Według mnie serial jest świetny, oglądałam chyba wszystkie odcinki.
    Moim zdaniem bardzo dobrze, że dochodzą wizje itd. dzięki temu serial nie jest monotonny.
    Niektórych może nie interesować, ale spróbujcie się wciągnąć.
    Chyba już w trzecim sezonie odcinki powinno oglądać się po kolei, bo inaczej tracą sens, to już nie jest zwykłe pomaganie duchom przejść na drugą stronę, rozkręca się akcja i fabuła.
    Polecam wszystkim.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 23-02-13 o 04:53

  8. #8
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: Najlepszy serial wszechczasów- GHOST WHISPERER

    Lol, nie. Moderacjo zwabiona tutaj nieprzyzwoitym wyrażeniem na 'l' proszę Cię, zmień nazwę temu tematowi.
    Zaklinaczkę oglądałem pobieżnie. Właściwie jeden odcinek, który nie zrobił na mnie wrażenia. Być może jest dobrze zrealizowany i ma sensowną fabułę, ale jego konwencja do mnie nie przemawia.
    Pomimo pewnej fascynacji sprawami nadprzyrodzonymi nie trawię seriali FOX'a o nich traktujących. Tak jak nie przebolałem "The Listener" i "Once upon a time", nie sądzę, żebym przekonał się do "Ghost...", nawet gdybym próbował, czego raczej nie zrobię.
    /A znasz li waść opcję zgłoś?/
    Fil
    Ostatnio edytowane przez Fileas ; 24-02-13 o 12:49

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę