<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Poka¿ wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Zafascynowany FNiN
    Do³±czy³
    Dec 2012
    Posty
    280

    Arrow Legalizacja Ko¶cio³a Lataj±cego Potwora Spaghetti.

    Pewnie s³yszeli¶cie, ¿e "wyznawcy" ko¶cio³a lataj±cego potwora spaghetti próbuj± zalegalizowaæ to ca³e co¶ jako oficjaln± religiê. Jakie jest Wasze zdanie na temat tego ca³ego... happeningu?
    Z ca³ego serca mam nadziejê, ¿e to z nie przejdzie. Gdzie¶ tam ju¿ wspomina³em, ¿e nie jestem wielkim fanem zwi±zków wyznaniowych, ale staram siê ich nie obra¿aæ. A przynajmniej ich wyznawców. Jednak to, co robi± te ca³e pastafariany to wed³ug mnie chamstwo i szczyt bezczelno¶ci. Co oni chc± udowodniæ? ;o Komu?
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 08-02-13 o 15:27

  2. #2
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Posty
    3,648

    Domy¶lnie Odp: Legalizacja Ko¶cio³a Lataj±cego Potwora Spaghetti.

    Chamstwo, bezczelno¶æ, happening? Udowodnianie czegokolwiek, komukolwiek? Chyba mówimy o dwóch zupe³nie ró¿nych rzeczach. Zgodnie z konstytucj±, w naszym kraju panuje wolno¶æ i równo¶æ wyznania, wiêc to, ¿e Ty w co¶ nie wierzysz, nie oznacza, ¿e inni wierzyæ nie mog±.
    Ja im, w przeciwieñstwie do Ciebie, z ca³ego serca ¿yczê sukcesu. I gdyby nie opiesza³o¶æ urzêdu, to ca³a sprawa zarejestrowania zwi±zku wyznaniowego pojawi³aby siê w mediach na chwilê i zaraz znik³a. Ale fakt, ¿e na ka¿de kolejne pismo odpowiadaj± w mo¿liwie najpó¼niejszym terminie, w ostatniej chwili decyduj± siê powo³aæ bieg³ego, co nie jest konieczne (ale mo¿liwe), co daje im kolejne przed³u¿enie terminu tylko po to, by po jego zakoñczeniu stwierdziæ, ¿e nie umiej± podpisaæ z tym¿e bieg³ym prawid³owej umowy, dziêki czemu maj± kolejny miesi±c na odpowied¼, przy okazji myl±c rok 2013 z 2012 powoduje, ¿e... Wstyd mi, jako obywatelowi tego kraju. I przy okazji wzbudzaj± zainteresowanie mediów.

  3. #3
    Wokulski Awatar Fileas
    Do³±czy³
    Mar 2012
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domy¶lnie Odp: Legalizacja Ko¶cio³a Lataj±cego Potwora Spaghetti.

    Wyznawcami tego "Ko¶cio³a" hmm... trudno znale¼æ inne s³owo, gardzê. Uwa¿am to za najgorsz± formê ateizmu - "nie wierzê, bo to takie fajne", nie ¿e to przemy¶la³em, nie ¿e tak czujê, ale bêdê alternatywny do bólu. Nie bêdê dyskutowa³, tylko kpi³, bo przecie¿ ironia to najwy¿sza forma inteligencji, a trolling is an art.
    Niemniej, prawo jest prawem i je¿eli taka organizacja czuje potrzebê formalnej rejestracji... Jak najbardziej powinna to zrobiæ, a wszelkie utrudnianie tego jest, nie tyle g³upie, co niepotrzebne.
    Ostatnio edytowane przez Fileas ; 10-02-13 o 12:10
    Pu³kownik Aureliano Buendia zorganizowa³ trzydzie¶ci dwa zbrojne powstania i wszystkie przegra³. Wyszed³ ca³o z czternastu zamachów, siedemdziesiêciu trzech zasadzek i sprzed wycelowanych w niego karabinów plutonu egzekucyjnego. Odrzuci³ do¿ywotni± rentê ofiarowan± mu po wojnie i do pó¼nej staro¶ci utrzymywa³ siê ze sprzeda¿y z³otych rybek.

  4. #4
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Do³±czy³
    Oct 2011
    P³eæ
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domy¶lnie Odp: Legalizacja Ko¶cio³a Lataj±cego Potwora Spaghetti.

    A niech zalegalizuj±, uwielbiam te filmiki "Objawienia lataj±cego potwora spaghetti"

+ Odpowiedz w tym w±tku

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê