<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie KNRPPF: apel Buki.

    Po pierwsze pragnę aby wszyscy przeczytali ten temat:

    http://forum.fnin.eu/showthread.php?...ll=1#post58277


    Zarząd może się ze mną nie zgadzać, rozumiem. Może to tylko ze mną jest coś nie tak. W każdym razie wypowiadam się tylko i wyłącznie w swoim imieniu.


    Na litość boską, ludzie ogarnijcie się. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, ciągłe kłótnie na shoutboxie, obrażanie ludzi w postach, śmianie się z nowych, LUDZIE! Coraz więcej przekleństw, coraz więcej kłótni, proszę was, jeśli chcecie się kłócić, róbcie to gdzie indziej, prywatnie, jeśli macie coś do kogoś napiszcie mu konkretnie o co chodzi i nie wywlekajcie tego na forum forum, zaraz pod wasze oskarżenie podpina się milion innych osób i robi się burdel. Czy na prawdę doszło do tego, że mamy siedzieć tu i pilnować 24h i walić banami? Tego chcecie? Może ja poproszę o wyłączenie całego schoutboxa i będzie spokój? I wtedy zaczniecie się obrażać w postach? Pewnie tak.
    Ja wiem, moje rozmowy z Andrzejem też nie dawały przykładu i możecie mi to wywlec, możecie napisać petycje o moje odwołanie, mam to gdzieś, wiem, że to nie był dobry przykład.
    Zachowujmy się jakoś, nie zapominajmy o tym, że w większości są tu dzieci i też nie kłóćmy się z nimi zażarcie, opanujcie się trochę, ja czasami też mam ochotę powiedzieć parę słów, ale powstrzymuje się i staram się podejść spokojnie. A wy młodsi użytkownicy też nie zachowujcie się jak dzieci w przedszkolu. "Bo on mi zabrał kolor", "Proszę pani, on spamuje, a mój post żeby o tym powiedzieć wcale spamem nie jest!"
    Prawda jest taka, że ostatnimi czasy życie forum toczy się głównie na shoutboxie i w hydeparku.


    Oficjalnie: za przeklinanie i obrażanie innych użytkowników na forum jest ban. I za spamowanie. I proszę się nie obrażać, tylko ochłonąć. I nie wywlekajcie ludziom tego co powiedzieli kiedyś i nie ma na to dowodów, bo znów się robi kłótnia i wielki chaos. Jeśli coś wam nie pasuje, napiszcie w tej konkretnej chwili, zacytujcie a nie oskarżajcie bez dowodów.

    Ogarnijmy się. Zastanówmy się co my w ogóle robimy. To nie jest post skierowany do konkretnych osób. On jest do wszystkich. Do mnie też.

    Wczoraj wieczorem przypomniał mi się temat KNRPPF. Może nie jest aż tak źle jak kiedyś. Ale mnie na prawdę męczy już to wszystko. Do poprawiania postów, czytania często bezsensownych tematów już przywykłam. Ale nie wiem czy wytrzymam jeszcze ogarniania shoutboxa, upominania ludzi, którzy i tak mnie nie słuchają, ciągłej kontroli.

    Nie chciałam tego admina, ale stało się jak jest. I już od ładnych kilku miesięcy zastanawiam się czy to na prawdę dobra decyzja. W dniu dzisiejszym oddaję admina. Lubię z wami porozmawiać, na shoutboxie, w tematach, ale zaczęło mnie to już najzwyczajniej w świecie męczyć, przychodząc tu nieraz nie czuję, że przychodzę porozmawiać a "popilnować". Niestety, nie zmienię tego jaka jestem a jestem taka, że przejmuję się wszystkim. Skoro jestem adminem, mam poczucie tego, że mam jakiś obowiązek. Nie wiem, może to po prostu ze mną coś jest nie tak, może na prawdę za bardzo się przejmuję, może po prostu jestem słaba, może. W każdym razie proszę o zabranie admina, opcjonalnie jakiegoś niszowego moderatora, chociaż to jest jak zwalanie obowiązków na innych.

    I wreszcie będę mogła dostać bana za swoje zachowanie na shoucie, oł je.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 08-02-13 o 16:20
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  2. #2
    Zaciekawiony FNiN Awatar Róża
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: KNRPPF: apel Buki.

    Nie jestem długo na forum, ale widzę co się dzieje i Cię popieram.
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 08-02-13 o 15:31

  3. #3
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: KNRPPF: apel Buki.

    Popieram apel, ale nie popieram zrzeknięcia się admina.

    Więc, wszyscy i cała reszta: jeśli ktoś na sb prosi, żeby coś skończyć, to skończcie. Albo przenieście się gdzieś prywatnie - GG, Facebook i inne udostępniają Wam o wiele lepszą platformę do dyskusji. Forum nie jest miejscem do ciągłych kłótni. Tak, zgadza się, nawet pokłócić się nie wolno.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  4. #4
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: KNRPPF: apel Buki.

    Forum to nie obowiązek. ~Rollkin

  5. #5
    Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    283

    Domyślnie Odp: KNRPPF: apel Buki.

    Już to widzę jak kiedykolwiek dostaniesz bana ;d

  6. #6
    Wokulski Awatar Fileas
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domyślnie Odp: KNRPPF: apel Buki.

    Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej
    Trochę przesadzasz, co nie znaczy, że jest dobrze.

    ciągłe kłótnie na shoutboxie
    Coś w tym jest. Większość z nas trochę już się zna i kłótni nie unikniemy, ale niech każdy kto ma komuś cokolwiek do wypomnienia, trzy razy się zastanowi zanim to napisze na szucie. A każdy komu coś wypomniano trzy razy się zastanowi, czy wypominający nie ma racji. Nie chodzi o to, żebyśmy udawali, że wszyscy jesteśmy wspaniali i się kochamy od A do Z, bo ani to naturalne ani fajne. Ale nie ciągnijmy tych samych kłótni przez dwie godziny co wieczór. Ktoś mi coś niemiłego napisał, odpyskowałem mu z rozpędu - zdarza się, więc teraz wyłączę szuta na 15 minut i wrócę jak sprawa ucichnie.

    śmianie się z nowych, LUDZIE!
    Powiem szczerze, za dawno tu nowych nie widziałem, żeby umieć powiedzieć na ile to faktycznie jest problem. Niemniej, za coś takiego powinien być ban, bo kółkiem wzajemnej adoracji nie jesteśmy.

    Zachowujmy się jakoś, nie zapominajmy o tym, że w większości są tu dzieci i też nie kłóćmy się z nimi zażarcie, opanujcie się trochę, ja czasami też mam ochotę powiedzieć parę słów, ale powstrzymuje się i staram się podejść spokojnie. A wy młodsi użytkownicy też nie zachowujcie się jak dzieci w przedszkolu. "Bo on mi zabrał kolor", "Proszę pani, on spamuje, a mój post żeby o tym powiedzieć wcale spamem nie jest!"
    Tu się zgadzam.

    Prawda jest taka, że ostatnimi czasy życie forum toczy się głównie na shoutboxie i w hydeparku.
    Czasy kiedy tak nie było to może pamięta z 5 użytkowników tego forum, i ja do nich nie należę.

    W dniu dzisiejszym oddaję admina.
    Zbędny gest.
    Pułkownik Aureliano Buendia zorganizował trzydzieści dwa zbrojne powstania i wszystkie przegrał. Wyszedł cało z czternastu zamachów, siedemdziesięciu trzech zasadzek i sprzed wycelowanych w niego karabinów plutonu egzekucyjnego. Odrzucił dożywotnią rentę ofiarowaną mu po wojnie i do późnej starości utrzymywał się ze sprzedaży złotych rybek.

  7. #7
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: KNRPPF: apel Buki.

    Niemniej, za coś takiego powinien być ban, bo kółkiem wzajemnej adoracji nie jesteśmy.
    Koty zawsze będą kotami więc come on, to forum zawsze było specyficzne , i o ile się jakoś wiele nie zmieniło to nadal trzeba mieć coś w głowie i dystans do świata by się tu wpasować...

    Prawda jest taka, że ostatnimi czasy życie forum toczy się głównie na shoutboxie i w hydeparku.
    Czasy kiedy tak nie było to może pamięta z 5 użytkowników tego forum, i ja do nich nie należę.
    Jestem tu trochę dłużej, gdzie bez konta czytałem forumka nawet wcześniej, i też jakoś specjalnie nie pamiętam czasów w których liczyło się coś innego prócz shouta i hyde.



    W sumie wiele do powiedzenia poza tym nie mam, bo jednak wchodzę na forum raczej w odwiedziny, ale ludzie, nie dajmy się zwariować.
    Pierwsza akcja była przesadzona, i ta zapewne też jest, bo mówienie o dzieciach, gdzie na 25 osób online pewnie z 20 ma powyżej 18, a z 2 osoby poniżej 15....come on, srysly.
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  8. #8
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: KNRPPF: apel Buki.

    O jedno was proszę. Jeśli coś do mnie macie, nie podoba wam się to co pisze, mówię, macie mi coś do zarzucenia, odnośnie tego posta, odnośnie czegokolwiek to napiszcie do mnie, a nie burczcie pod nosem i nie obwiniajcie za to wszystkich.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 10-02-13 o 21:05
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  9. #9
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: KNRPPF: apel Buki.

    Oj, Buka, bo się czepiasz... Apel piękny, to prawda. Przedstawiłaś problem i inicjatywę, ale tak naprawdę problem nie istnieje. Porządek w postach jest jako-tako zachowany. Co do shoutboxa... Dawno nowych na shoucie nie widziałem. A już na pewno nie widziałem tam dzieci, którym przeszkadzałyby niewinne wulgaryzmy.
    Z tego, co widzę jedynym skutkiem tej akcji jest nienaturalna aktywność moderatorów, która, jak przewiduję spadnie w niedługim czasie, jak tylko sprawa nowej KNRPPF ucichnie.
    Kłócić się można i w sprzeczkach nie widzę problemu. To tylko inny poziom dyskusji, do której służy przecież forum. Dopóki żadna dyskusja nie będzie się opierała na samych przekleństwach i bezsensownych, powtarzanych w kółko argumentach, nie będę widział na shoucie żadnego problemu.

  10. #10
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: KNRPPF: apel Buki.

    Może się czepiam, ale mam prawo do własnego zdania i takie tu przedstawiłam. Nie bierzcie do siebie mojej rezygnacji, ja sama tego potrzebowałam. Czy ja mówiłam coś o nieporządku w postach? Tylko o bezsensownych tematach, ale o to akurat czepiać się nie powinnam, wszakże jest to zgodne z regulaminem, jedyne co mogę powiedzieć to żeby zastanowić się 3 razy zanim założycie kolejny temat. Nienaturalna aktywność moderatorów? Jeśli chodzi o słowo "kuhwa" bo zapewne o to ci chodzi to osobiście jestem przeciwko jego używania, więc...
    Dopóki żadna dyskusja nie będzie się opierała na samych przekleństwach i bezsensownych, powtarzanych w kółko argumentach, nie będę widział na shoucie żadnego problemu.
    A nie było tak przepraszam bardzo?
    Przecież nie wspomniałabym o tym jeśli kłótnie nie były na poziomie przekraczającym pewne granice. Nie mówię, że jest tak za każdym razem.
    Skoro twierdzisz, że ucichnie to możesz sobie poczekać. Ja musiałam wyrazić swoje zdanie na ten temat.
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę