<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Jan 2013
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    8

    Domy¶lnie S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    Ja tak, nie zawsze ale najczê¶ciej. Wtedy nastrój jest lepszy i tak jako¶..._nie wiem, fajniej mi siê czyta chyba
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 06-01-13 o 15:52

  2. #2
    Fan FNiN Awatar x3Firankax3
    Do³±czy³
    Jan 2010
    P³eæ
    Posty
    837

    Domy¶lnie Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    Nie s³ucham, bo rozpraszaj± mnie s³owa. Szczególnie jak s± w jêz. polskim. Je¶li ju¿ musia³abym wybraæ muzykê, to tak± bez s³ów i raczej spokojn±.

  3. #3
    Zafascynowany FNiN
    Do³±czy³
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domy¶lnie Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    Czasami nawet telewizjê ogl±dam. :-] Nie mogê siê skupiæ w kompletnej ciszy.

  4. #4
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Do³±czy³
    Feb 2012
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domy¶lnie Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    Ja s³ucham muzyki podczas jazdy do szko³y i wtedy równie¿ czytam. Dziwnie to zabrzmi, ale to w³a¶nie ludzie dooko³a mnie rozpraszaj±, a nie muzyka
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 06-01-13 o 22:05

  5. #5
    Exterminate! Awatar Alfa
    Do³±czy³
    Nov 2012
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    210

    Domy¶lnie Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    Mogê czytaæ przy muzyce, przy w³±czonym telewizorze, gdy woko³o ludzie rozmawiaj±, w poci±gu. Nie przeszkadza mi to, bo choæ te bod¼ce d¼wiêkowe odbieram i przyswajam (np. wiem jaka piosenka akurat leci), nie skupiam siê na nich. Gdy czytam, to ¶wiat w ksi±¿ce jest tym nadrzêdnym, jedynym prawdziwym. Z boku wygl±dam zapewne na kompletnie odciêt± od rzeczywisto¶ci. No ale tak jest.

    I can't drown my demons, they know how to swim

  6. #6
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domy¶lnie Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    U mnie muzyka leci praktycznie ca³y czas, przez jaki nie ¶piê (a i jak ¶piê siê zdarza), w szczególno¶ci jak co¶ robiê, w tym czytam ksi±¿ki. Zazwyczaj jest to radio polskie (tzn. tylko z polskojêzycznymi utworami), je¶li jednak naprawdê nie mogê siê skupiæ i zaczyna mnie rozpraszaæ, wtedy w³±czam jakie¶ internetowe radio z muzyk± japoñsk±/z anime.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwaæ 30 godzin!

    Skargi, pro¶by, odwo³ania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znale¼li¶my?
    - Zobaczysz. Idziemy do pa³acu. Sprowad¼ Anguê, mo¿e byæ nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy m³ot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  7. #7
    Zainspirowany FNiN Awatar jabarbar
    Do³±czy³
    Sep 2012
    P³eæ
    Wiek
    24
    Posty
    95

    Domy¶lnie Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    Ja równie¿ czytam z w³±czon± muzyk± Nie rozprasza mnie ona, chyba, ¿e leci akurat jaka¶ piosenka, któr± bardzo lubiê(i znam tekst) to wtedy jednocze¶nie ¶piewam i czytam, ale to siê dzieje rzadko i najczê¶ciej wtedy nie do koñca rozumiem co czytam i muszê czytaæ jeszcze raz to samo

  8. #8
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Do³±czy³
    Jun 2008
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domy¶lnie Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    Zdziwili¶cie mnie, jestem jakim¶ odosobnionym przypadkiem? Ja nie mogê s³uchaæ muzyki przy czytaniu, bo jest dla mnie bardzo rozpraszaj±ca. Tylko Firanka mnie rozumie Czasem, kiedy jest taka sytuacja, ¿e czytam w pokoju, a mój brat czego¶ s³ucha, to proszê go, by ¶ciszy³ jak najbardziej i zmieni³ na co¶ niepolskiego. I najlepiej co¶, czego nie znam. No bo wyobra¼cie sobie, ¿e bêdzie lecieæ piosenka, któr± znam i lubiê. I co? I po¶piewujê sobie, zamiast czytaæ
    "Bar Najlepsze ¯eberka Hargi w pobli¿u portu prawdopodobnie nie zalicza siê do najlepszych lokali miasta. Obs³uguje klientów, którzy preferuj± ilo¶æ nad jako¶æ i rozbijaj± sto³y, je¶li jej nie dostan±. Nie szukaj± potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol± dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w pow³oce jelit, plastry cia³a ¶wiñ czy bulwy bylin przypalane w zwierzêcym t³uszczu; w ich gwarze okre¶la siê je jako jajka, kie³basê, bekon i frytki."

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN Awatar artme
    Do³±czy³
    Jan 2013
    P³eæ
    Posty
    5

    Domy¶lnie Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    Cytat Zamieszczone przez Jasti Zobacz posta
    Zdziwili¶cie mnie, jestem jakim¶ odosobnionym przypadkiem? Ja nie mogê s³uchaæ muzyki przy czytaniu, bo jest dla mnie bardzo rozpraszaj±ca. Tylko Firanka mnie rozumie Czasem, kiedy jest taka sytuacja, ¿e czytam w pokoju, a mój brat czego¶ s³ucha, to proszê go, by ¶ciszy³ jak najbardziej i zmieni³ na co¶ niepolskiego. I najlepiej co¶, czego nie znam. No bo wyobra¼cie sobie, ¿e bêdzie lecieæ piosenka, któr± znam i lubiê. I co? I po¶piewujê sobie, zamiast czytaæ
    Nie jeste¶, a wrêcz przeciwnie bo mam tak samo jak Ty szczególnie z tym, ¿e jak kto¶ s³ucha czego¶ co lubiê czy leci w tle to no samo z siebie mi siê nuci zamiast czytaæ jak ju¿ to jedynie czytam s³uchaj±c jakiej¶ muzyki klasycznej..

  10. #10
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Do³±czy³
    May 2011
    P³eæ
    Posty
    404

    Domy¶lnie Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    Ja te¿ raczej nie mogê czytaæ, s³uchaj±c muzyki. Zwykle mnie rozprasza, tak samo, jak czytanie w panuj±cym dooko³a ha³asie. Nie mogê siê zbytnio skupiæ na tym, co czytam, chocia¿ czasem mo¿e to nadaæ fajnego klimatu, jak na przyk³ad: s³uchanie metalu, czytaj±c jakie¶ dark fantasy . Ale jedno jest faktem: je¿eli podczas lektury s³yszê piosenkê, któr± znam i lubiê automatycznie skupiam siê na piosence .
    "Nie wiem, jaka broñ bêdzie u¿yta w trzeciej wojnie ¶wiatowej, ale czwarta bêdzie na maczugi"
    Albert Einstein

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê