<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Zainspirowany FNiN Awatar Mr. Morten
    Do³±czy³
    Dec 2012
    P³eæ
    Wiek
    23
    Posty
    50

    Domy¶lnie Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    Ja ró¿nie mam, raz czytam przy muzyce, a raz nie. Jak piosenka mnie interesuje to skupiam siê na niej, ale czasami te¿ przy interesuj±cych kawa³kach da siê czytaæ. W przeciwieñstwie do wielu, najbardziej mnie rozprasza muzyka klasyczna i spokojna, bo przy niej najbardziej "bujam w ob³okach" i zapominam o ksi±¿ce.
    Na niektórych planetach lizanie klamek jest zabronione.

  2. #12
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Dec 2013
    P³eæ
    Posty
    21

    Domy¶lnie Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    hmmm mi nie przeszkadza s³uchanie muzyki podczas czytania ksi±¿ek, mo¿e byæ nawet bardzo g³o¶no, ale jak s³yszê, ¿e kto¶ co¶ ode mnie wtedy chce, to nie rêczê za siebie
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 12-12-13 o 01:41

  3. #13
    Zainspirowany FNiN Awatar FankaFNIN!
    Do³±czy³
    Dec 2013
    P³eæ
    Posty
    51

    Domy¶lnie Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    Zawsze uwa¿a³am, ¿e mi przeszkadza, a ostatnio bez problemu czyta³am w szkole, w g³o¶nej klasie, przy okazji s³uchaj±c muzyki z MP3. (Muzyka bynajmniej nie zag³usza³a wrzasków ).Tekst ksi±¿ki rozumia³am, nie musia³am czytaæ jeszcze raz tych samych fragmentów. Tak¿e czasem mi przeszkadza, a czasem nie (to te¿ zale¿y od ksi±¿ki - czy lu¼niejsza, czy z tak pêdz±c± akcj±, ¿e jak ominiesz jeden akapit, to siê w ¿yciu nie po³apiesz ).

  4. #14
    Zaciekawiony FNiN Awatar Mruczka11
    Do³±czy³
    May 2013
    P³eæ
    Wiek
    21
    Posty
    14

    Smile Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    A ja tak pó³ na pó³. Zale¿y to od tego jakiej akurat muzyki s³ucham i jak± czytam ksi±¿kê.

  5. #15
    Zaciekawiony FNiN Awatar Wied¼ma z gór
    Do³±czy³
    Jan 2013
    P³eæ
    Wiek
    23
    Posty
    22

    Domy¶lnie Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    Mi muzyka w zupe³no¶ci nie przeszkadza. Nawet czasami, jak wiem, jaki nastrój ma dana ksi±¿ka to w³±czam muzykê podkre¶laj±c± go.
    Nie przeszkadzaj± mi te¿ odg³osy dobiegaj±ce z otaczaj±cego mnie ¶wiata. Mogê czytaæ na korytarzu na przerwie w szkole i nic nie robiê sobie z pisków, wrzasków itp. Po prostu odp³ywam, ale jednak jestem ¶wiadoma, co ze mn± siê dziejê, wiec jak kto¶ mnie o co¶ zapyta, to nie robiê wielkich ga³ (O.O) i nie wyskakujê pod sufit (istniej± jednak wyj±tki, np. wtedy, gdy g³ówny bohater jest po¿erany przez jakiego¶ potwora. Wtedy czasami zbyt wczuwam siê w rolê i... no wiecie )
    "Jeden kot, a ca³ego stada myszy siê nie boi."



  6. #16
    Zainspirowany FNiN Awatar Ania<3
    Do³±czy³
    Apr 2013
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    53

    Domy¶lnie Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    Ja zawsze s³ucham muzyki

  7. #17
    Zaciekawiony FNiN Awatar sektamrocznejczekolady
    Do³±czy³
    Aug 2012
    P³eæ
    Posty
    39

    Domy¶lnie Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    Z racji tego, ¿e jestem s³uchowcem, muzyka raczej mi przeszkadza, bo siê na niej skupiam przy czytaniu. Ale je¶li ksi±¿ka jest lekka, albo czytam j± po raz kolejny, a muzyka "jaka¶ tam sobie nic specjalnego", albo bez s³ów, to wtedy mogê czytaæ i s³uchaæ. Mozart jak najbardziej mile s³yszany przy czytaniu

  8. #18
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Do³±czy³
    Mar 2013
    P³eæ
    Posty
    271

    Domy¶lnie Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    Ja ogólnie s³ucham muzyki przy robieniu czegokolwiek (na niemcu te¿ siê zdarza³o ) i nie przeszkadza mi ani nie rozprasza. Ale zazwyczaj s³ucham kawa³ki jakie znam i nie muszê siê przys³uchiwaæ. I takie bimbanie w tle jest przyjemne podczas czytania.
    Ja sobie poczytam, bo ¿ycie jest krótkie.

  9. #19
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    May 2014
    Wiek
    28
    Posty
    3

    Domy¶lnie Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    Zazwyczaj czytaj±c s³ucham muzyki, nigdy nie zdarzy³o mi siê, by mnie rozprasza³a; czêsto pomaga mi bardziej wczuæ siê w klimat danej ksi±¿ki. Najlepiej jest, gdy z dan± ksi±¿k± kojarzy mi siê konkretna muzyka i wracam do niej czasem po latach, i wszystkie wspomnienia i uczucia gdy pierwszy raz j± czyta³am, wracaj±.

  10. #20
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiorek
    Do³±czy³
    Apr 2013
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    124

    Domy¶lnie Odp: S³uchacie muzyki podczas czytania ksi±¿ki?

    Nigdy nie s³ucham muzyki podczas czytania. Muszê byæ w pe³ni skupiona na ksi±¿ce, wyobra¿aæ sobie wszystko (czujê siê jakbym wchodzi³a do ksi±¿ki), wiêc muzyka odpada. Najlepiej czyta mi siê wieczorem, w ³ó¿ku, w idealnej ciszy

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê