<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 20
    Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Jan 2013
    Pe

Domylnie Suchacie muzyki podczas czytania ksiki?

Ja tak, nie zawsze ale najczciej. Wtedy nastrj jest lepszy i tak jako..._nie wiem, fajniej mi si czyta chyba
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 06-01-13 o 14:52

Domylnie Odp: Suchacie muzyki podczas czytania ksiki?

Nie sucham, bo rozpraszaj mnie sowa. Szczeglnie jak s w jz. polskim. Jeli ju musiaabym wybra muzyk, to tak bez sw i raczej spokojn.

Zafascynowany FNiN
    Doczy
    Dec 2012

Czasami nawet telewizj ogldam. :-] Nie mog si skupi w kompletnej ciszy.

Samobjca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Doczy
    Feb 2012
    Pe

Ja sucham muzyki podczas jazdy do szkoy i wtedy rwnie czytam. Dziwnie to zabrzmi, ale to wanie ludzie dookoa mnie rozpraszaj, a nie muzyka
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 06-01-13 o 21:05

Exterminate! Awatar Alfa
    Doczy
    Nov 2012
    Pe

Mog czyta przy muzyce, przy wczonym telewizorze, gdy wokoo ludzie rozmawiaj, w pocigu. Nie przeszkadza mi to, bo cho te bodce dwikowe odbieram i przyswajam (np. wiem jaka piosenka akurat leci), nie skupiam si na nich. Gdy czytam, to wiat w ksice jest tym nadrzdnym, jedynym prawdziwym. Z boku wygldam zapewne na kompletnie odcit od rzeczywistoci. No ale tak jest.

I can't drown my demons, they know how to swim

Antyspiskowiec Awatar kam193
    Doczy
    Apr 2009
    Pe

U mnie muzyka leci praktycznie cay czas, przez jaki nie pi (a i jak pi si zdarza), w szczeglnoci jak co robi, w tym czytam ksiki. Zazwyczaj jest to radio polskie (tzn. tylko z polskojzycznymi utworami), jeli jednak naprawd nie mog si skupi i zaczyna mnie rozprasza, wtedy wczam jakie internetowe radio z muzyk japosk/z anime.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwa 30 godzin!

Skargi, proby, odwoania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znalelimy?
    - Zobaczysz. Idziemy do paacu. Sprowad Angu, moe by nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy mot, sir?

Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

Zainspirowany FNiN Awatar jabarbar
    Doczy
    Sep 2012
    Pe

Ja rwnie czytam z wczon muzyk Nie rozprasza mnie ona, chyba, e leci akurat jaka piosenka, ktr bardzo lubi(i znam tekst) to wtedy jednoczenie piewam i czytam, ale to si dzieje rzadko i najczciej wtedy nie do koca rozumiem co czytam i musz czyta jeszcze raz to samo

Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Doczy
    Jun 2008
    Pe

Zdziwilicie mnie, jestem jakim odosobnionym przypadkiem? Ja nie mog sucha muzyki przy czytaniu, bo jest dla mnie bardzo rozpraszajca. Tylko Firanka mnie rozumie Czasem, kiedy jest taka sytuacja, e czytam w pokoju, a mj brat czego sucha, to prosz go, by ciszy jak najbardziej i zmieni na co niepolskiego. I najlepiej co, czego nie znam. No bo wyobracie sobie, e bdzie lecie piosenka, ktr znam i lubi. I co? I popiewuj sobie, zamiast czyta
    "Bar Najlepsze eberka Hargi w pobliu portu prawdopodobnie nie zalicza si do najlepszych lokali miasta. Obsuguje klientw, ktrzy preferuj ilo nad jako i rozbijaj stoy, jeli jej nie dostan. Nie szukaj potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol dania konwencjonalne, jak embriony ptakw nielotw, mielone organy w powoce jelit, plastry ciaa wi czy bulwy bylin przypalane w zwierzcym tuszczu; w ich gwarze okrela si je jako jajka, kiebas, bekon i frytki."

Zaciekawiony FNiN Awatar artme
    Doczy
    Jan 2013
    Pe

Cytat Zamieszczone przez Jasti Zobacz posta
    Zdziwilicie mnie, jestem jakim odosobnionym przypadkiem? Ja nie mog sucha muzyki przy czytaniu, bo jest dla mnie bardzo rozpraszajca. Tylko Firanka mnie rozumie Czasem, kiedy jest taka sytuacja, e czytam w pokoju, a mj brat czego sucha, to prosz go, by ciszy jak najbardziej i zmieni na co niepolskiego. I najlepiej co, czego nie znam. No bo wyobracie sobie, e bdzie lecie piosenka, ktr znam i lubi. I co? I popiewuj sobie, zamiast czyta
    Nie jeste, a wrcz przeciwnie bo mam tak samo jak Ty szczeglnie z tym, e jak kto sucha czego co lubi czy leci w tle to no samo z siebie mi si nuci zamiast czyta jak ju to jedynie czytam suchajc jakiej muzyki klasycznej..

Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Doczy
    May 2011
    Pe

Ja te raczej nie mog czyta, suchajc muzyki. Zwykle mnie rozprasza, tak samo, jak czytanie w panujcym dookoa haasie. Nie mog si zbytnio skupi na tym, co czytam, chocia czasem moe to nada fajnego klimatu, jak na przykad: suchanie metalu, czytajc jakie dark fantasy . Ale jedno jest faktem: jeeli podczas lektury sysz piosenk, ktr znam i lubi automatycznie skupiam si na piosence .
    "Nie wiem, jaka bro bdzie uyta w trzeciej wojnie wiatowej, ale czwarta bdzie na maczugi"
    Albert Einstein

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2021. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad