<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Poka wyniki od 11 do 20 z 20
    Zainspirowany FNiN Awatar Mr. Morten
    Doczy
    Dec 2012
    Pe

Domylnie Odp: Suchacie muzyki podczas czytania ksiki?

Ja rnie mam, raz czytam przy muzyce, a raz nie. Jak piosenka mnie interesuje to skupiam si na niej, ale czasami te przy interesujcych kawakach da si czyta. W przeciwiestwie do wielu, najbardziej mnie rozprasza muzyka klasyczna i spokojna, bo przy niej najbardziej "bujam w obokach" i zapominam o ksice.
    Na niektrych planetach lizanie klamek jest zabronione.

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Dec 2013
    Pe

hmmm mi nie przeszkadza suchanie muzyki podczas czytania ksiek, moe by nawet bardzo gono, ale jak sysz, e kto co ode mnie wtedy chce, to nie rcz za siebie
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 12-12-13 o 00:41

Zainspirowany FNiN Awatar FankaFNIN!
    Doczy
    Dec 2013
    Pe

Zawsze uwaaam, e mi przeszkadza, a ostatnio bez problemu czytaam w szkole, w gonej klasie, przy okazji suchajc muzyki z MP3. (Muzyka bynajmniej nie zaguszaa wrzaskw ).Tekst ksiki rozumiaam, nie musiaam czyta jeszcze raz tych samych fragmentw. Take czasem mi przeszkadza, a czasem nie (to te zaley od ksiki - czy luniejsza, czy z tak pdzc akcj, e jak ominiesz jeden akapit, to si w yciu nie poapiesz ).

Zaciekawiony FNiN Awatar Mruczka11
    Doczy
    May 2013
    Pe

Smile Odp: Suchacie muzyki podczas czytania ksiki?

A ja tak p na p. Zaley to od tego jakiej akurat muzyki sucham i jak czytam ksik.

Zaciekawiony FNiN Awatar Wiedma z gr
    Doczy
    Jan 2013
    Pe

Mi muzyka w zupenoci nie przeszkadza. Nawet czasami, jak wiem, jaki nastrj ma dana ksika to wczam muzyk podkrelajc go.
    Nie przeszkadzaj mi te odgosy dobiegajce z otaczajcego mnie wiata. Mog czyta na korytarzu na przerwie w szkole i nic nie robi sobie z piskw, wrzaskw itp. Po prostu odpywam, ale jednak jestem wiadoma, co ze mn si dziej, wiec jak kto mnie o co zapyta, to nie robi wielkich ga (O.O) i nie wyskakuj pod sufit (istniej jednak wyjtki, np. wtedy, gdy gwny bohater jest poerany przez jakiego potwora. Wtedy czasami zbyt wczuwam si w rol i... no wiecie )
    "Jeden kot, a caego stada myszy si nie boi."

Zainspirowany FNiN Awatar Ania<3
    Doczy
    Apr 2013
    Pe

Ja zawsze sucham muzyki

Z racji tego, e jestem suchowcem, muzyka raczej mi przeszkadza, bo si na niej skupiam przy czytaniu. Ale jeli ksika jest lekka, albo czytam j po raz kolejny, a muzyka "jaka tam sobie nic specjalnego", albo bez sw, to wtedy mog czyta i sucha. Mozart jak najbardziej mile syszany przy czytaniu

Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Doczy
    Mar 2013
    Pe

Ja oglnie sucham muzyki przy robieniu czegokolwiek (na niemcu te si zdarzao ) i nie przeszkadza mi ani nie rozprasza. Ale zazwyczaj sucham kawaki jakie znam i nie musz si przysuchiwa. I takie bimbanie w tle jest przyjemne podczas czytania.
    Ja sobie poczytam, bo ycie jest krtkie.

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    May 2014

Zazwyczaj czytajc sucham muzyki, nigdy nie zdarzyo mi si, by mnie rozpraszaa; czsto pomaga mi bardziej wczu si w klimat danej ksiki. Najlepiej jest, gdy z dan ksik kojarzy mi si konkretna muzyka i wracam do niej czasem po latach, i wszystkie wspomnienia i uczucia gdy pierwszy raz j czytaam, wracaj.

Zainspirowany FNiN Awatar Asiorek
    Doczy
    Apr 2013
    Pe

Nigdy nie sucham muzyki podczas czytania. Musz by w peni skupiona na ksice, wyobraa sobie wszystko (czuj si jakbym wchodzia do ksiki), wic muzyka odpada. Najlepiej czyta mi si wieczorem, w ku, w idealnej ciszy

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2019. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.