<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Poka¿ wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Jan 2013
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    1

    Domy¶lnie Proszê o odrobine wyja¶nieñ :)

    Mam pytanie do tych co czytali ostatniego Fnina. Zrozumieli¶cie o co w nim w ogóle chodzi³o? Bo ja za cholerê nie ogarniam. Je¶li kto¶ jest mi to wstanie wyja¶niæ, bêdê wdzieczny Jak trafili do ¶wiata Je¿a? Jak ze ¶wiata je¿a uciekli? Co to by³ za pokrêcony ¶wiat gdzie siê znale¼li? Jak po³±czyli siê w odpowiednie trójki? Przecie¿ tam ich by³o od cholery (fninów) i ka¿dy z innego ¶wiata? Jak potem trafili do ¶wiata 0? Proszê wyt³umaczcie mi to, bo musia³o mi chyba co¶ umkn±æ Dziêki!

    PS. Po przeczytaniu czê¶ci w±tków na forum, rozumiem jeszcze mniej Jak to jest z tym imieniem, oraz rozdzia³ami? Liczê ¿e kto¶ bêdzie mia³ do mnie cierpliwo¶æ

  2. #2
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Nov 2012
    P³eæ
    Posty
    9

    Domy¶lnie Odp: Proszê o odrobine wyja¶nieñ :)

    Musisz przyj±æ po prostu to, ¿e Kosik trochê nam chcia³ namieszaæ, wiêc zmienia³ opisywane superpaczki Spróbuje tak po kolei odpowiedzieæ na twoje pytania, ale wszyscy maj± trochê odmienne zdania na pewne kwestie ; D
    Do ¶wiata Je¿a pierwotna superpaczka nie trafi³a, tylko w sumie nie wiadomo co siê z ni± sta³o, po wizycie w domu Anachrona (zginêli?).
    Drugie pytanie masz ³adnie wyja¶nione w ksi±¿ce. Kolce z³otego je¿a rozsypane po pod³odze zaczê³y otwieraæ kolejne portale, które na³o¿y³y siê na siebie i teleportowa³y ich do wszech¶wiata kar³owatego.
    Ten pokrêcony ¶wiat to w³a¶nie wszech¶wiat kar³owaty ; D
    Nie wiadomo czy wgl po³±czyli siê w odpowiednie trójki. Niektórzy tworz± teorie, ¿e pier¶cieñ przez który powrócili pogrupowa³ ich jako¶.
    A potem trafili...do ¶wiata który przypomina w ka¿dym razie ¶wiat 0. Tyle, ¿e nie wiemy czy trafi³a do niego pierwotna paczka i czy to jest pierwotny ¶wiat zero...make sense
    Z imionami jest tak, ¿e mamy trzy wersje imienia Niki i nie wiadomo w sumie o co z tym chodzi.
    A rozdzia³y 11a i b albo opisuj± inne wersje przygód pierwotnej paczki, albo dwie wersje przygód ró¿nych FNiN (alterbli¼niaków)
    Przyznasz, ¿e wszystko jasne i klarowne
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 03-01-13 o 21:19

  3. #3
    Misiaczek Awatar Justi
    Do³±czy³
    May 2012
    P³eæ
    Posty
    553

    Domy¶lnie Odp: Proszê o odrobine wyja¶nieñ :)

    Cytat Zamieszczone przez Szym Zobacz posta
    A rozdzia³y 11a i b albo opisuj± inne wersje przygód pierwotnej paczki albo dwie wersje przygód ró¿nych FNiN (alterbli¼niaków)
    Ró¿nych paczek -> patrz kurtka.
    Biedne dziecko matfizu

  4. #4
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Nov 2012
    P³eæ
    Posty
    9

    Domy¶lnie

    Nom racja. Ciekawe czy wszystkie zawi³o¶ci zostan± jako¶ wyja¶nione w nastêpnej czê¶ci. Oby

  5. #5
    Exterminate! Awatar Alfa
    Do³±czy³
    Nov 2012
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    210

    Domy¶lnie Odp: Proszê o odrobine wyja¶nieñ :)

    Raczej nie wydaje mi siê, by mia³y zostaæ wyja¶nione (przynajmniej bezpo¶rednio). To nie bêdzie ¦03, ale nastêpna historia. Pomimo tego, ¿e fabu³a w kolejnych tomach nie trwa zbyt d³ugo, a tak¿e nie ma znacz±co d³ugich przerw czasowych pomiêdzy nimi - historie nie s± ¶ci¶le zwi±zane. To co by³o wcze¶niej autor zazwyczaj tylko pobie¿nie przybli¿a, dlatego da siê czytaæ seriê od ¶rodka, gdyby siê kto¶ upar³.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 12-01-13 o 16:08

    I can't drown my demons, they know how to swim

  6. #6
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Do³±czy³
    Dec 2011
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domy¶lnie Odp: Proszê o odrobine wyja¶nieñ :)

    Abstrahuj±c od powi±zañ miêdzy tomami, to jakiekolwiek wyja¶nienia nie maj± racji bytu, ze wzglêdu na mimo wszystko zamkniêta ca³o¶æ zaserwowanej historii. Pod wzglêdem zarówno fabularnym jak i ¶wiatotworz±cym, nie zawiera w sobie ¿adnym dziur. Wszelakie niedomówienia s± jedynie smaczkami, które nie utrudniaj± zrozumienia ca³o¶ci.
    El Psy Congroo.

    Makise Kurisu: Na pierwszej randce najwa¿niejsz± spraw± jest wywarcie na partnerze pozytywnego wra¿enia. Je¶li chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zak³adaæ drogich, markowych strojów, wystarczy co¶ czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam ¶wietnie. Nie ma nic czystszego ni¿ kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

+ Odpowiedz w tym w±tku

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê