<

Zobacz wyniki ankiety: Podobał ci sie film "Titanic"?

Głosujących
36. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    21 58.33%
  • Nie

    7 19.44%
  • Nie oglądałam

    8 22.22%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: "Titanic"

  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar Alexis
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Posty
    9

    Domyślnie "Titanic"

    Co sądzicie o filmie "Titanic"?

    Każdy pisze trzy rzeczy np.
    smutny
    miłosny
    ciekawy

  2. #2
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    Zacznę ciekawostką:
    "Titanic" otrzymał kiedyś Złotą Malinę jako "najdroższy w historii film bazujący na ludzkiej tragedii".
    Nie oglądałam i nie mam zamiaru tego zrobić, ze względu na to, że odrzuca mnie większość superpopularnych rzeczy.

  3. #3
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    Chyba mamy tu hipstera. ;d
    Ja wspominam "Titanica" jako naprawdę dobrą historię powleczoną wspaniałą scenografią, dobrą grą aktorską, świetnymi efektami i naprawdę, naprawdę paskudną pracą kamery. Oglądając za pierwszym razem nie dostrzegłem tego (młody, głupi niedoświadczony), za drugim także tego nie dostrzegłem (młody, niedoświadczony) za trzecimi razem tego nie dostrzegłem (nie zwracający uwagi na takie szczegóły). Zwróciłem na to uwagę dopiero niedawno, w czasach, kiedy już interesuję się techniczną stroną filmu. Być może "przeciętny" widz nie poczyta tego jako wyraźny minus filmu, ale w mojej ocenie za takie pieniądze, z taką ekipą i takim rozmachem można było zainwestować w lepszego operatora lub przynajmniej poinstruować go, żeby dał sobie spokój z manipulowaniem ją jak amator.
    http://www.youtube.com/watch?v=WNIPqafd4As

  4. #4
    Zainspirowany FNiN Awatar Koalax3
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    122

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    Hmm film fajny, ale nie wzrusza mnie tak jak większości dziewczyn (nie wiem czemu), chyba nie trafia w mój gust.
    Jakie jest przesłanie Metalliki? Nie ma przesłania, ale gdyby było, to brzmiałoby tak: zajrzyj wgłąb siebie, nie słuchaj mnie, nie słuchaj Jamesa, nikogo nie słuchaj – szukaj odpowiedzi w sobie samym. — Lars Ulrich

  5. #5
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    Obejrzałem. Szmira jakich mało, w dodatku zakłamująca historię. Bogu dzięki, że był tylko jeden Titanic.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  6. #6
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    Nie martw się, niedługo pewnie nakręcą remake w HD i 3D, podzielony na cztery części z powodu "wizji reżysera" .

    To jest jeden z tych filmów, którego widziałem wiele razy, przypadkiem, ukradkiem, bo gdzieś w telewizji leciał, od środka, do połowy, ale nigdy nie obejrzałem od początku do końca. Nie znam więc szczegółowo historii, a jedynie ogólny zarys, motywy miłosne mnie ogólnie nie zachwycają, więc cała fabuła niespecjalnie mnie ciekawi. Jedyne co mogę powiedzieć, to to, że bardzo podobają mi się kostiumy i scenografia, pal licho czy autentyczne.

  7. #7
    Zafascynowany FNiN Awatar Keitissa
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Posty
    359

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    Do obejrzenia tego filmu zmusiła mnie kuzynka i szczerze mówiąc średnio mi się podobał. Po prostu wolę inne filmy, takie, w których coś się dzieje, gdzie akcja jest szybka i zaskakująca gdzie zdarzają sie rzeczy niezwykłe. Właściwie, to pod koniec filmu myślałam, że ten chłopak [jak on tam był? Jack?] przeżyje czy coś, albo chociaż znajdą go potem w lodzie.
    Ogółem więc mówiąc, film mnie nie zachwycił.
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 20-12-12 o 22:50
    Skoro forum jest trupem, to nikt nie zauważy braku sygnatury, nie?

  8. #8
    Exterminate! Awatar Alfa
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    Ależ "Titanic 3D" już był i to w tym roku! Tzn przerobili starą wersję na trójwymiarową http://www.filmweb.pl/news/Pierwsze+...ca+3D%22-84017

    Również "Titanic II" dotarł na ekrany kinowe, jednak nie była to udana produkcja, delikatnie mówiąc. http://www.filmweb.pl/film/Titanic+II-2010-559778

    I can't drown my demons, they know how to swim

  9. #9
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    Zeg, ja mam podobnie, tylko że...



    Czy ja jestem jedynym, który ogląda Titanica tylko od połowy gdy zaczyna się topić, i podziwia efekciarskie kino katastroficzne?
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN Awatar Alexa
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    10

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    Cytat Zamieszczone przez KamcioKowal Zobacz posta
    Zeg, ja mam podobnie, tylko że...



    Czy ja jestem jedynym, który ogląda Titanica tylko od połowy gdy zaczyna się topić, i podziwia efekciarskie kino katastroficzne?
    Ja też tak najbardziej lubię tą część filmu Interesujące są dla mnie efekty i realistyka...

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę