<

Zobacz wyniki ankiety: Podobał ci sie film "Titanic"?

Głosujących
36. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    21 58.33%
  • Nie

    7 19.44%
  • Nie oglądałam

    8 22.22%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: "Titanic"

  1. #11
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    Ja mogę podpisać się właściwie pod całym postem Zegara, tj.
    To jest jeden z tych filmów, którego widziałem wiele razy, przypadkiem, ukradkiem, bo gdzieś w telewizji leciał, od środka, do połowy, ale nigdy nie obejrzałem od początku do końca. Nie znam więc szczegółowo historii, a jedynie ogólny zarys, motywy miłosne mnie ogólnie nie zachwycają, więc cała fabuła niespecjalnie mnie ciekawi. Jedyne co mogę powiedzieć, to to, że bardzo podobają mi się kostiumy i scenografia, pal licho czy autentyczne.
    Tylko musiałabym wyciąć ostatnie zdanie, bo szczerze nawet nie pamiętam ani scenografii, ani kostiumów, co chyba oznacza, że nie wywarły na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  2. #12
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    Ja szczerze mówiąc wolę pierwszą część filmu.

  3. #13
    Exterminate! Awatar Alfa
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    Minie się podoba i akcja filmu, i efekty specjalne. Z tym, że film mi się już po prostu przejadł. Jest puszczany w telewizji dość często, na dodatek podzielony na dwie części... Za dużo, za dużo.
    Jednak zasłużył na te Oscary.
    Ostatnio edytowane przez Fileas ; 22-12-12 o 22:22

    I can't drown my demons, they know how to swim

  4. #14
    Zainspirowany FNiN Awatar Adri
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    132

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    Jakimś cudem oglądam ten film co roku. Tyle, że co raz częściej opuszczam część pierwszą, no i w sumie dobrze, można na coś ciekawego wykorzystać dwie godziny życia. Druga część na mnie wrażenie robi. Jednak łapię się na tym, że zamiast w spokoju oglądać, staram się to przenieść do basenu i wyobrazić sobie kręcenie tych scen. No lajf is brutal.
    "Do tej pory jesteś dla mnie tylko małym chłopcem podobnym do stu tysięcy innych małych chłopców. I nie jesteś mi do niczego potrzebny. Jestem dla ciebie po prostu lisem podobnym do stu tysięcy innych lisów. Ale jeżeli mnie oswoisz, staniemy się sobie potrzebni. Wtedy będziesz dla mnie jedynym na świecie i ja będę dla ciebie jedynym na całym świecie…"

    Antoine de Saint-Exupéry


    Już zbyt wiele się stało,
    co się stać nie miało,
    a to, co miało nadejść,
    nie nadeszło.

  5. #15
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    64

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    smutny
    świetny
    romantyczny

    //dobra
    forma
    posta
    to
    podstawa
    //Jasti
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 15-02-13 o 16:52

  6. #16
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    Czy ja jestem jedynym, który ogląda Titanica tylko od połowy gdy zaczyna się topić, i podziwia efekciarskie kino katastroficzne?
    Podpisuję się pod tym.
    A tak poza tym podobały mi się też efekty specjalne, m.in.: to jak Cameron poradził sobie z pokazaniem na ekranie statku tak, by było zgodnie ze szczegółami (drobnymi, tylko one się historycznie zgadzają) i nie trzeba było edytować makiet.
    Ostatnio edytowane przez Alfa ; 08-03-13 o 15:33

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  7. #17
    Zaciekawiony FNiN Awatar sektamrocznejczekolady
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Posty
    39

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    To jeden z filmów, które widziałam ogromną ilość razy, a i tak za każdym razem, kiedy leci w tv, zasiadam na kanapie i wlepiam oczy w ekran. Generalnie nie jestem fanką historii w nim opowiedzianej, a DiCaprio lepiej sprawdza się w rolach psychicznie chorych. Za to efekty są powalające, kiedy wszystko zalewa woda, tłuką się talerze etc.

  8. #18
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    Nudny, nieciekawy, nie podobał mi się. Nie pytajcie dlaczego (po prostu).
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 04-09-13 o 16:18

  9. #19
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    Scena, kiedy Kate Winslet staje na palcach, chcąc udowodnić siłującym się facetom, jaka to ona silna, to jedna z najbardziej idiotycznych scen w historii kina. Nie dość, że nic nie wnosi, to jest kuriozalna.
    Pomijam fakt, że film to tania propaganda i romansidło dla zjadaczy chleba. Totalnymi bzdurami są sceny, kiedy pasażerowie klasy trzeciej - uciśniony lud przez kapitalistów i burżujów z I i II klasy - zostaje zamknięty pod pokładem, a załoga statku do nich strzela i grozi rewolwerami. Dla Camerona skończyło się to fatalnie, ponieważ pokazał (używając jednocześnie prawdziwego imienia i nazwiska) I oficera ''Titanica'', Williama Murdocha, który najpierw strzela do pasażerów, próbujących wtargnąć do łodzi ratunkowych, a następnie popełnia samobójstwo. Coś takiego nie miało w ogóle miejsca, a rodzina Murdocha wytoczyła Cameronowi proces, który wygrała.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  10. #20
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Posty
    21

    Domyślnie Odp: "Titanic"

    Mi się tak średnio podoba... Może dlatego, że nie lubię tego typu filmów... :/ Jedyne co fajne jest w filmie to efekty specjalne

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę