<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Niekryty krytyk

  1. #11
    Zafascynowany FNiN Awatar Y-oda
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    213

    Domyślnie Odp: Niekryty krytyk

    Ja lubię od czasu do czasu obejrzeć filmik Niekrytego, ot tak dla "odmóżdżenia" Ma śmieszne teksty i najczęściej nabija się z rzeczy dobrze znanych ludziom, które faktycznie same w sobie są dość głupie i absurdalne. Oczywiście nie można oczekiwać, że wszystkie jego żarty będą śmieszne, że nie będzie sucharów albo przesadnego seksizmu, bo do każdego z odbiorców trafia inny rodzaj humoru.
    Można podziwiać tego faceta, że udało mu się wybić dzięki głupim filmikom, które pewnie zaczął robić z nudów i dzięki temu może robić to co naprawdę lubi.
    No i mimo wszystko widać, że na tle innych youtubowych produkcji koleś ma talent, potrafi obserwować i jest inteligentny.
    Za to pewne politowanie budzą we mnie ludzie którzy: a) nieudolnie się z niego nabijają i wyklinają go, b) uznają go za swojego guru i próbują naśladować.
    No i jeszcze to, że się "sprzedał". W ogóle nie rozumiem tego. A co obiecywał, że będzie robił charytatywnie? Przecież akurat w tym wypadku jeszcze nie można oskarżyć go o to, że poszedł w komerchę. Uczciwie zarabia, ale nie wysila się tylko dla pieniędzy. Przynajmniej ja to tak odbieram.
    Co do ulubionego odcinka... Ciężko wybrać

    Miśkaxd- że się tak przyczepię, wybacz, ale nie kończ każdego zdania wielokropkiem.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 29-12-12 o 16:47
    Czy abrakadabryczne elukubracje immanentnej negacji transcendentują nicość samą w sobie?
    NO I:
    Czy chaotyczne kombinacje efemerycznych pryncypiów są w stanie zdeterminować neutralną cywitatywę absolutnego relatywizmu immanentno-transcendentalnej solipsystycznej jaźni?

    Franciszek Fiszer

    http://yodastories.blogspot.com/

  2. #12
    Zaciekawiony FNiN Awatar Zdobywczak
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: Niekryty krytyk

    Jest naprawdę dobry. Choć myślę, że z tymi swoimi wulgaryzmami mógłby trochę przyhamować. Nie każdego bawią takie żarty.
    Przeczytałem jego książkę i... miłe zaskoczenie
    Była po prostu... doskonała. Poruszył tematy, o których ciężko się rozmawia i dodatkowo przedstawił je w zabawnej formie. Powaga, coś niesamowitego. Jeśli ktoś jeszcze nie czytał - polecam.

    'Naprawdę' piszemy łącznie//Jasti
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 24-01-13 o 23:10

  3. #13
    Zainspirowany FNiN Awatar Biolożka
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    82

    Domyślnie Odp: Niekryty krytyk

    Lubię Niekrytego, książka mi się podobała i zgodzę się z Mortenką - rozdział o kobietach wybitny Większość odcinków mi się podobała, szczególnie "Dobranocny ogród", "Trudne sprawy" (pierwszy raz stamtąd usłyszałam o tym odcinku xD), no i szczególnie za charakterystyczne "naleśniki" odcinek o "Telezakupach". Przy tym można się było pośmiać.

  4. #14
    Zaciekawiony FNiN Awatar Netowa
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Niekryty krytyk

    Uwielbiam Niekrytego! Jego filmiki zawsze mnie rozśmieszają i często oglądam go z przyjaciółkami, kiedy nam się nudzi. Potem, np. na uroczystościach szkolnych, gdzie trzeba zachować powagę, przypominamy sobie najfajniejsze teksty i dostajemy uwagę za nieodpowiednie zachowanie. Moje ulubione odcinki to: "Dobranocny ogród" i "Muminki".
    ❒ wolna ❒ zajęta ✔ zakochana w postaci z książki, która nawet nie istnieje

    ***

    Ten jeden moment, gdy wiesz, że nie jesteś odłamkiem smutnej historii. Jesteś żywy. Wstajesz i widzisz światła budynków i wszystko to, co sprawia, że się zastanawiasz... i słuchasz tej piosenki, jadąc z ludźmi, których kochasz najbardziej na świecie. I w tym momencie... przysięgam...jesteśmy nieskończeni. - "The Perks of Being a Wallflower"

  5. #15
    Zainspirowany FNiN Awatar Mr. Morten
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    50

    Domyślnie Odp: Niekryty krytyk

    Ja wolę jego stare filmy, tam się można było uśmiechnąć, a przy nowych... Nowe oglądam z takim wyrazem twarzy:
    Nasza wersja Nostagia Critic'a trochę nam nie wyszła...

    kunivers, spoko, też wolę "Zapytaj Beczkę" *żółwik*
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 09-02-13 o 16:09
    Na niektórych planetach lizanie klamek jest zabronione.

  6. #16
    Zafascynowany FNiN Awatar Bigben
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    442

    Domyślnie Odp: Niekryty krytyk

    Zobaczyłem filmiki Nostalgii Critica i Niekrytego. Obydwoje byli zabawni, ale... NC jest o wiele bardziej kreatywniejszy. Gościnne występy, własne historie, filmy rocznicowe, Chester A.Żul, " Ask that guy with the glasses " i w ogóle. A nasz krytyk jest śmieszny, ale zaczyna być nudny.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 12-02-13 o 03:55

  7. #17
    Zaciekawiony FNiN Awatar Trufla
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Niekryty krytyk

    Niekrytego jakiś rok temu odkryłam z pomocą koleżanki. Przez jakiś czas chętnie oglądałam jego filmiki, jednak z czasem zamiast ciągłego śmiechu pojawiło się znudzenie. Żarty przestały bawić, a ja przestałam oglądać. Czasem jeszcze obejrzę jakiś filmik, ale to już nie to samo.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 12-02-13 o 03:56

  8. #18
    Zainspirowany FNiN Awatar Martinus
    Dołączył
    Sep 2014
    Płeć
    Posty
    58

    Domyślnie Odp: Niekryty krytyk

    Za pierwszym razem kiedy obejrzałem jeden z jego filmów nie przekonał mnie do siebie.Dopiero za drugim podejściem udało mi się go polubić. Za jakiegoś wiernego fana Niekrytego się nie uważam, jednak kiedy dopada mnie nuda to oglądam jego filmiki.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 16-04-15 o 10:15
    ,,Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich. "
    ~Andrzej Sapkowski – ,,Krew elfów"

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę