<
+ Odpowiedz w tym wtku
Poka wyniki od 1 do 9 z 9
    Fan FNiN Awatar Woju
    Doczy
    Jun 2007
    Pe

Domylnie "Rozwizanie" Alternautw?

Przeczytaem drugi raz Z 2 i jak niektrzy po dziwnych substancjach - poczuem e mnie owiecio. Czy mam racj, czy tylko mi si wydaje, moe powiedzie wycznie twrca teorii podry alterprzestrzennych w znanej nam formie - Pan Kosik. Mimo wszystko jednak oznacz to jako spoiler. Wszystkich chtnych zapraszam do lektury

Po pierwszym przeczytaniu ksiki doszedem do smutnego wniosku, e albo w B800 FNiN zginli, i dalej przedstawiona jest historia / historie ich alterw i to alterowie (z choby minimalnie, ale oddalonego wiata) powracaj na kocu do wiata Zero, ALBO jest to na si napisane szczliwe zakoczenie, ktre, odwoujc si do logiki ksiki - jest bezsensowne.

Panie Rafale (jeli Pan to czyta) - przepraszam

Jako e za pierwszym razem czytaem w niezorganizowanym popiechu postanowiem wrci do lektury na spokojnie. I doszedem do pewnego logicznego rozwizania (wspomniane "olnienie").

"Oryginalni" FNiN przeyli i powrcili do swojego wiata, jak najbardziej zgodnie z "fizyk ksiki". (zaoenie)

Przechodzc przez piercienie / bramy, zamieniaj si "miejscami" ze swoimi alterami. Wobec czego gdyby choby jedna trjka zgina, podre byyby niemoliwe. Ergo - jeli jedna z trjek powrcia do swojego wiata Zero, musiao to si sta z kad. Zgodnie z zasad zachowania masy.

Jeden z Netw w "ich wasnym" wszechwiecie mia kurtk z napisem "Born to be Wild". To nasz oryginalny Net

Moe moje rozwizanie jest nieprawidowe / nie w peni prawidowe. Jakby nie byo, chyl czoa przed geniuszem autora.
    Wszystkie bdy w moich wypowiedziach s celowe. Umiem pisa i czyta

Lunatyk Awatar Drago
    Doczy
    Sep 2008
    Pe

Domylnie Odp: "Rozwizanie" Alternautw?

Cytat Zamieszczone przez Woju Zobacz posta
    Przechodzc przez piercienie / bramy, zamieniaj si "miejscami" ze swoimi alterami. Wobec czego gdyby choby jedna trjka zgina, podre byyby niemoliwe. Ergo - jeli jedna z trjek powrcia do swojego wiata Zero, musiao to si sta z kad. Zgodnie z zasad zachowania masy.

A niby czemu? Przecie nie musieli si wymienia z alterami. Wystarczyo zmieni t sam mas. Ja tu nie widz problemu gdyby ktry z FNiN zginli. Moliwe jest, e w mnogich moliwociach alterwiatw zgino wiele paczek FNiN.

Te si nad tym zastanawiaem, ale Nika miaa przeczucie w pierwszym rozdziale 11, e jeeli nie przejd, przez portal, to stanie si co zego. Ergo, jestem pewien, e zginli.
    Cytat Zamieszczone przez Rafa Kosik, Vertical
    A tak naprawd, otrzyma po mierci ask Jasnoci moe tylko czowiek doskonale niewierzcy, bo tylko jego prawe uczynki pyn ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strceniem w Wieczny Mrok.

Fan FNiN Awatar Woju
    Doczy
    Jun 2007
    Pe

Ale sytuacja ze zotem bya nietypowa, bo Alternika () si nie przemiecia. Wiedziaem, e kto to wytknie - to jest sabo tej teorii

Ech, przydaoby si oficjalne wyjanienie
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 10-12-12 o 20:58

Zaciekawiony FNiN Awatar ADAMS
    Doczy
    Dec 2012
    Pe

Rzeczywicie, masz racj, superpaczka nie moga zgin

"Jeden z Netw w "ich wasnym" wszechwiecie mia kurtk z napisem "Born to be Wild". To nasz oryginalny Net "
    Czyli sugerujesz, e przez to co si wydarzyo w domu Anachrona nasza superpaczka zostaa przeniesiona do tego "wasnego", karowatego wiata? I stamtd przeniosa si do wiata zero, tak? Mam nadziej, e dobrze zrozumiaem. Do koca nawet nie ogarniam twojego posta, nie wiem, chyba mzg mi si troch przegrza...

Tak w ogle to na jednej ze stron gdzie na pocztku ksiki u mnie pisze, e Net mia na kurtce "Born to be Wilde". Mam nadziej, e to po prostu literwka
    Mery chrystmas!

Fan FNiN Awatar Woju
    Doczy
    Jun 2007
    Pe

"Born to be Wilde" byo bodaje w Warszawie Zachodniej. W Z 1 mia "Born to be Wild".
    W sumie, to sam nie wiem o co mi chodzi

Zaciekawiony FNiN Awatar nieogar
    Doczy
    Aug 2013
    Pe

Post Odp: "Rozwizanie" Alternautw?

Odwie troch temat .
    Jeden z Netw w "ich wasnym" wszechwiecie mia kurtk z napisem "Born to be Wild". To nasz oryginalny Net
    Dlaczego uwaasz, e to oryginalny Net ? Biorc pod uwag logik ksiki to mg by Net ze wiata ktry rozgazi si w ktrej sekundzie wiata B35 po kupnie kurtki. Biorc pod uwag e wiatw alternatywnych moe by nieskoczono a kombinacje wiatw s skoczone lecz bardzo due, to istnieje prawdopodobiestwo e istniao kilka dokadnie takich samych super paczek, ktre przey te same przygody tak samo byy ubrane itp. Wic moliwe jest nawet e gino bardzo duo super paczek. Niektre pewnie w ogle nie znalazy si we Wszechwiecie Karowatym, bo nie pomieciy by si tam. Moliwe nawet e te super paczki, ktre byy we wszechwiecie karowatym znalazy si tam, poniewa trafiy do alternatywnych wersji wiata w ktrym " mieszka " Zotegy Je i zrobili dokadnie to samo, lub co podobnego co super paczka z rozdziau 11B. Nastpnie, bdc w ich wasnym wszechwiecie wszyscy podobierali si losowo, ale i tak pewnie utworzyy si nowe wszechwiaty alternatywne do ktrych trafiy odpowiednie osoby z superpaczek, ktre byy we Wszechwiecie karowatym. Jak ? Nie wiem.
    Ciekawe czy co zrozumiecie z mojej teori, bd czy bdzie wam si chciao j przeczyta. Jestem ciekaw tego co wy mylicie na temat tego wszystkiego.
    Pozdrawiam
    Ludzie si skoczyy, jedz dem.

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Aug 2014
    Pe

C... u mnie po trzykrotnym przeczytaniu Z nastaa burza mzgw. I tak: AJAJAJJAAJ, czy oni nie mogli po prostu utworzy jaki grupek, np. Netw z 'Born to the Wild' i 'Born to the Wilde' i grupki z innymi napisami? No, ale potem po prostu byam za D: xD

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Oct 2014
    Pe

Wanie skoczyam czyta FNiN oraz 0.2 Alternauci i zauwayam co (wedug mnie) dziwnego. Na pocztku Net mia kurtk z napisem "Born to be wild", a w wiecie Zotego Jea mia kurtk z napisem "I want to break free". Nie rozumiem tego.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 25-11-14 o 20:52

Lunatyk Awatar Drago
    Doczy
    Sep 2008
    Pe

Cytat Zamieszczone przez MiNiezySkrt Zobacz posta
    Na pocztku Net mia kurtk z napisem "Born to be wild", a w wiecie Zotego Jea mia kurtk z napisem "I want to break free". Nie rozumiem tego.
    To by Net z innego wiata, od wiata Zotego Jea mamy pomieszanie Superpaczek z rwnolegych wszechwiatw.
    Cytat Zamieszczone przez Rafa Kosik, Vertical
    A tak naprawd, otrzyma po mierci ask Jasnoci moe tylko czowiek doskonale niewierzcy, bo tylko jego prawe uczynki pyn ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strceniem w Wieczny Mrok.

+ Odpowiedz w tym wtku

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2021. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad