<
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Wiek
    43
    Posty
    2

    Domyślnie Jak obejrzeć TMK?

    Witam jak zdobyć / obejrzeć TKM?
    W kinach było krótko - nie zdążyłem .
    NA DVD nie ma i wiadomo czy będzie.
    Obiecałem dziecku, nie mam jak się wywiązać sam też z przyjemnością bym zobaczył.
    Czy istnieje legalna metoda zdobycia filmu ?
    Czy można wypożyczyć może z VOD?
    Czy jestem zmuszony szukać po necie kopi, a jak tak to gdzie?
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 03-12-12 o 19:11

  2. #2
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Jak oberzeć TMK?

    Cytat Zamieszczone przez atandil Zobacz posta
    Czy jestem zmuszony szukać po necie kopi a jak tak to gdzie
    Cytat Zamieszczone przez Regulamin
    3. Zabronione jest propagowanie filmów, książek i muzyki z nieoficjalnych źródeł.
    Uch, nie radzę więcej o to pytać. (publicznie)
    Niestety póki co film nie jest nigdzie dostępny, DVD podobno ma wyjść, ale nie wiadomo kiedy, nic konkretnego nie było powiedziane, więc poza kinem na razie nigdzie nie można go obejrzeć. Proponuję poszukać w mniejszych kinach, nie typu Helios, Multikino, być może jeszcze gdzieś grają. Niestety więcej nie możemy pomóc.
    Z jakiego jesteś miasta? Jeśli o czymś będę wiedziała to poinformuję, możliwe, że jeszcze jakieś pokazy będą.
    Przyznam, że sama oglądnęłabym to jeszcze raz.
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  3. #3
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Wiek
    43
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Jak oberzeć TMK?

    Cytat Zamieszczone przez Bookish'a Zobacz posta
    3. Zabronione jest propagowanie filmów, książek i muzyki z nieoficjalnych źródeł.
    --------------
    Uch, nie radzę więcej o to pytać.

    Czyli pytanie nie jest przeciwko regulaminowi najwyżej odpowiedź na nie
    Naprawdę bardzo chciałbym obejrzeć to legalnie, ale żyjemy w kraju gdzie jak się przegapi 2 tygodniowe okienko, to już nie mam szans, bo praktycznie nikt nie jest zainteresowany zarabianiem na innych kanałach dystrybucji.

    Cytat Zamieszczone przez Bookish'a Zobacz posta
    Niestety póki co film nie jest nigdzie dostępny, DVD podobno ma wyjść, ale nie wiadomo kiedy, nic konkretnego nie było powiedziane, więc poza kinem na razie nigdzie nie można go obejrzeć. Proponuję poszukać w mniejszych kinach, nie typu Helios, Multikino, być może jeszcze gdzieś grają. Niestety więcej nie możemy pomóc.
    Z jakiego jesteś miasta? Jeśli o czymś będę wiedziała to poinformuję, możliwe, że jeszcze jakieś pokazy będą.
    Przyznam, że sama oglądnęłabym to jeszcze raz.
    Jestem ze Szczecina w żadnym kinie w okolicy nie widziałem ale będę czekał na info.
    Coś czuje, że przy takim nastawieniu producentów szybko piractwo w Polsce nie zniknie.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 03-12-12 o 19:13

  4. #4
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Jak obejrzeć TMK?

    No niestety, nawet jedna z użytkowniczek (podejrzewam, że jest więcej takich osób) mieszka za granicą, nie dość, że nie ma jak kupić nowego tomu książki to jeszcze nie może obejrzeć filmu, bo filmu już nie grają a przyjeżdża do Polski dopiero w grudniu. I co tu zrobić? No niestety nie możemy nic...
    O DVD nic nie chcą powiedzieć, nie wiadomo kiedy i czy będzie.
    Szczecin, hmmm... no najbliżej to chyba w Poznaniu były spotkania nawet z aktorami i pokazy filmów przedpremierowe, popremierowe chyba też były, ze Szczecinem faktycznie ciężko będzie...jednakże jeśli czegoś się dowiem to damy znać, choć to też nie jest podawane z wielkim wyprzedzeniem. No mówię, póki co możesz poszukać w lokalnych kinach, gdzie repertuary zazwyczaj dłużej się ciągną
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  5. #5
    Exterminate! Awatar Alfa
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Jak obejrzeć TMK?

    Znalazłam jakiś adres na stronie Phoenix'a (dystrybutor filmu) i napisałam maila z pytaniem czy jest przewidziana dystrybucja na DVD. Teraz czekam na odpowiedź, w razie czego dam znać

    I can't drown my demons, they know how to swim

  6. #6
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: Jak obejrzeć TMK?

    I jak? Trochę spóźniony komentarz, tak wiem.

  7. #7
    Exterminate! Awatar Alfa
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Jak obejrzeć TMK?

    Niestety żadnej odpowiedzi nie dostałam. A wysłałam kilka maili, no cóż. Trzeba czekać za jakimś oficjalnym komunikatem. Na razie wiadomo tyle:
    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz
    Z komentarzy na blogu Rafała Kosika:
    Czy kiedyś będzie można zakupić na DVD “FNiN oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa” film ? Przepraszam, że komentarz nie do tekstu, ale to dla mnie bardzo ważne.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik
    DVD pojawi się, jak film przestanie być emitowany w Canal+. Nie wiem, kiedy dokładnie.
    źródło: http://rafalkosik.com/felix-net-i-ni...comment-185677

    I can't drown my demons, they know how to swim

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę