<

Zobacz wyniki ankiety: kogo z superpaczki lubisz najbardziej ?

Głosujących
103. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Felix

    38 36.89%
  • Net

    39 37.86%
  • Nika

    26 25.24%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 60
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar Mania
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    48

    Domyślnie Kto z superpaczki jest twoim ulubionym bohaterem?

    Ja najbardziej lubię Neta.

    //Tytuł tematu trzeba też było poprawić, Drago
    Jak zwykle moja rozkmina - da się coś zrobić, żeby zmianie uległ nie tylko sam tytuł, ten tytuł nad pierwszym postem, ale i te przy odpowiedziach do tematu (w tym wypadku tylko przy jednym poście)?//Jasti
    //Moja wina. Nie zauważyłem tego. A jak użyjesz [administracji] i [edytuj wątek] to tam możesz zmienić tytuł, ale tylko przy pierwszym poście i tych które powstaną.//Drago
    //No tak, to zmieniłam i tak jest, ale chodziło o to, że te, które zostały napisane pod złą nazwą, zostaną takie jak były i nic się nie da poradzić. No trudno //Jasti
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 23-11-12 o 16:50

  2. #2
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Kto z superpaczki jest twoim ulubionym bochaterem?

    Również Net
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 23-11-12 o 16:00

  3. #3
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Kto z superpaczki jest twoim ulubionym bohaterem?

    Net To chyba łatwe do odgadnięcia.
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  4. #4
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Kto z superpaczki jest twoim ulubionym bohaterem?

    Również bardzo lubię Neta, głównie oczywiście za humor. No i jest jakby najbardziej jak człowiek, Nika jest bardzo umoralniona, a Felix ma swój świat, który nie do końca rozumiem (), więc Net jest mi jakoś tak najbliższy

    A do Was mam prośbę - pisząc coś na forum (w tym temacie czy gdziekolwiek indziej) nie ograniczajcie się jedynie do jednego zdania ('lubię Neta'), ale starajcie się uzasadniać swoje wybory, rozwijać wypowiedzi i pisać o swoich odczuciach. Nie chodzi przecież o to, by napisać jak najwięcej postów, tylko żeby napisać jak najwięcej fajnych, sensownych postów, które prowadzą do rozmowy, wymiany zdań i opinii.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  5. #5
    Zaciekawiony FNiN Awatar zatopiona w marzeniach
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Kto z superpaczki jest twoim ulubionym bohaterem?

    Ja najbardziej lubię Felixa, ponieważ jest bardzo inteligentny. Ze sobą nosi wszystko, przecież "w kinie też może się przydać nadmuchiwana łódź podwodna", dlatego umie wyjść cało z każdej opresji. Jest genialnym wynalazcą.

  6. #6
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: Kto z superpaczki jest twoim ulubionym bohaterem?

    Ja zawsze miałam problem z odpowiedzią na to pytanie.
    Z jednej strony pierwsze co sobie myślę, to Net, Net!
    A z drugiej jak mam powiedzieć czemu, to mam tylko dwa argumenty - humor i bardziej "do ludzi" niż Felix.
    No, jeszcze ewentualnie ten geniusz
    Ale człowiek taki jak Felix, to jest ktoś! Wyjdzie z każdej opresji, odpowiedzialny, wie jak się zachować, skromny, potrafi zabłysnąć humorem. No i umie mnie zainteresować technicznymi sprawami.
    Nika, hm, ponieważ większość moich koleżanek jest bardzo umoralniona, wolę czytać o niegrzeczniejszych .
    Chociaż też jest bardzo spoko.
    Ale podsumowując to... nie wiem!
    Może mnie przekonacie do któregoś.

  7. #7
    Zaciekawiony FNiN Awatar Paulinów
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: Kto z superpaczki jest twoim ulubionym bohaterem?

    Ja najbardziej lubię Neta. Dlaczego? Po pierwsze, jego genialny humor. Poza tym jest trochę nieogarnięty [tak jak ja ], ale bez przesady. I w ogóle wydaje mi się najbardziej podobny do mnie z tej trójki, chociaż potrafię w sobie znaleźć cechy każdego z nich. No i na koniec: uwielbiam wesołych ludzi

  8. #8
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Kto z superpaczki jest twoim ulubionym bohaterem?

    Ja najbardziej lubię chyba Felixa. Lubi mechanikę i jest najbardziej rozgarnięty z tej trójki. Net tak jak powiedziała Amelia Mickiewicz nierozgarnięty trochę. A Nika no trudno powiedzieć.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 24-11-12 o 20:43

  9. #9
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: Kto z superpaczki jest twoim ulubionym bohaterem?

    Felix!
    Zawsze wydawał mi się taki zakłopotany i społecznie niedopasowany, przez co uroczy. :3 Jeśli nie rozumiecie o co mi chodzi, spróbujcie przywołać w pamięci scenę randki Felixa z jedną z bliźniaczek Birskich w Zbędnych Kaloriach - kiedy nie wie co powiedzieć, jak się zachować i ostatecznie kończy omawiając jakąś techniczną ciekawostkę, co wcale nie jest takie złe, podziwiam jego wiedzę i zdolności z tego zakresu (zwłaszcza kiedy wychodzę z przeciążonym mózgiem po lekcji fizyki).
    Poza tym żarty Felixa są moim zdaniem nieraz zabawniejsze od Netowych - bardziej sarkastyczne i hm... bystre.

    O, o, zapomniałabym - Felix bardzo kojarzy mi się z panem Kosikiem (patrz bawienie się butelkami na prelekcjach, trochę nieobecny wzrok, gadżety). Na plus rzecz jasna. (:

  10. #10
    Zainspirowany FNiN Awatar modliszka
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    73

    Domyślnie Odp: Kto z superpaczki jest twoim ulubionym bohaterem?

    Net, on jest po prostu świetny

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę