<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Poka¿ wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domy¶lnie Odp: Co z tymi koñcówkami?

    Skoro wszyscy w tym konkretnym ¶wiecie byli oddaleni od siebie o parê tygodni, to mo¿na zakladaæ, ¿e podobna sytuacja miala miejsce dla ka¿dego z wymienionych ¶wiatów, tylko w osobnym ¶wiecie karlowatym.
    Moje posty zawieraj± tylko i wy³±cznie moj± w³asn± opiniê, chyba, ¿e jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  2. #22
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Jan 2013
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    8

    Domy¶lnie Odp: Co z tymi koñcówkami?

    A tak wgl to wydawa³o mi siê, ¿e ca³y ¦02 by³ z innymi Felixem, Netem i Nik±, bo ci±gle mówi±, ¿e Net mia³ kurtkê z napisem 'I want to break free' a w ¦01 by³ napis 'Born to be wild' to mi siê co¶ pom±ci³o? Nie wiem, bo nawet na ok³adce s± inaczej ubrani, wiêc to chyba nie mog± byæ ci sami...
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 06-01-13 o 21:04

  3. #23
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Jul 2013
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    1

    Domy¶lnie Odp: Co z tymi koñcówkami?

    Ja to widzê tak:
    FNiN do koñca 11a to ca³y czas Ci sami, których znamy od pocz±tku. W 11b s± przedstawione losy ich alterbli¼niaków (na co wskazuje kurtka Neta - prawdziwy Net ma kurtkê z napisem "Born to be wild", a Net z 11b ma napis "I want to break free"). W 11b dowiadujemy siê tak¿e ¿e ¶wiat FNiN to 1955832-BH239-129X - ¶wiat alterów. W 12 rozdziale jest moment w gabinecie dyrektora, kiedy wszyscy zdaj± sobie sprawê, ¿e siê "pomieszali" (w gabinecie siedzi Net z kurtk± "Born to be wild" - znany nam od pocz±tku Net, a wchodzi Net z "I want to break free"). Potem ka¿dy idzie z kim¶ innym. Epilog ma nazwê: 1955832-BH239-129Y, dlatego, ¿e ¶wiat naszych prawdziwych bohaterów tak pewnie siê nazywa, bo Z³oty Je¿ rozmawia³ z alterami, którzy mieli niewielk± ró¿nicê w czasie z prawdziwymi bohaterami i ich ¶wiat by³ oznaczony X.

    Tak mi siê wydaje. Nie wiem tylko czy moja teoria jest s³uszna i prawdziwa
    Pozdrawiam wszystkich !

  4. #24
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Aug 2014
    P³eæ
    Posty
    12

    Domy¶lnie Odp: Co z tymi koñcówkami?

    Dobra teoria Anja0210, to wszystko wyja¶nia
    Ostatnio edytowane przez I.<3.FNiN ; 04-11-14 o 09:33 Powód: nick muszem podaæ xD

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê