<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie Odp: Co z tymi końcówkami?

    Skoro wszyscy w tym konkretnym świecie byli oddaleni od siebie o parę tygodni, to można zakladać, że podobna sytuacja miala miejsce dla każdego z wymienionych światów, tylko w osobnym świecie karlowatym.
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  2. #22
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    8

    Domyślnie Odp: Co z tymi końcówkami?

    A tak wgl to wydawało mi się, że cały Ś02 był z innymi Felixem, Netem i Niką, bo ciągle mówią, że Net miał kurtkę z napisem 'I want to break free' a w Ś01 był napis 'Born to be wild' to mi się coś pomąciło? Nie wiem, bo nawet na okładce są inaczej ubrani, więc to chyba nie mogą być ci sami...
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 06-01-13 o 22:04

  3. #23
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jul 2013
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Co z tymi końcówkami?

    Ja to widzę tak:
    FNiN do końca 11a to cały czas Ci sami, których znamy od początku. W 11b są przedstawione losy ich alterbliźniaków (na co wskazuje kurtka Neta - prawdziwy Net ma kurtkę z napisem "Born to be wild", a Net z 11b ma napis "I want to break free"). W 11b dowiadujemy się także że świat FNiN to 1955832-BH239-129X - świat alterów. W 12 rozdziale jest moment w gabinecie dyrektora, kiedy wszyscy zdają sobie sprawę, że się "pomieszali" (w gabinecie siedzi Net z kurtką "Born to be wild" - znany nam od początku Net, a wchodzi Net z "I want to break free"). Potem każdy idzie z kimś innym. Epilog ma nazwę: 1955832-BH239-129Y, dlatego, że świat naszych prawdziwych bohaterów tak pewnie się nazywa, bo Złoty Jeż rozmawiał z alterami, którzy mieli niewielką różnicę w czasie z prawdziwymi bohaterami i ich świat był oznaczony X.

    Tak mi się wydaje. Nie wiem tylko czy moja teoria jest słuszna i prawdziwa
    Pozdrawiam wszystkich !

  4. #24
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: Co z tymi końcówkami?

    Dobra teoria Anja0210, to wszystko wyjaśnia
    Ostatnio edytowane przez I.<3.FNiN ; 04-11-14 o 10:33 Powód: nick muszem podać xD

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę