<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: Co z tymi końcówkami?

    Cytat Zamieszczone przez Ptimulka Zobacz posta
    A w jaki sposób wpłynęła na świat zero, co się w nim zmieniło przez to popchnięcie przez Nikę? Tym bardziej, że potem znaleźli się w świecie zero w momencie kiedy do niego weszli.
    Wg. mnie może też chodzić o to, że superpaczka z dwóch różnych wersji "popchnięcia" będzie miała inne wspomnienia, więc nie wrócą do jednego ŚW0 (innymi słowy dwie wersje popchnięcia będą jedną), bo będą miały inne doświadczenia.
    Biedne dziecko matfizu

  2. #12
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: Co z tymi końcówkami?

    To jest logiczne akurat, o czymś takim też myślałam. Ale oni musieli rozdzielać się w podróży dużo razy, chociażby wystarczy spojrzeć na różne superpaczki ze świata karłowatego. Każda z nich miała inne wspomnienia, a wiec musiałoby powstać tak samo dużo różnych rozgałęzień Ś0, tak, że liter w alfabecie mogłoby nie starczyć.

  3. #13
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: Co z tymi końcówkami?

    @Ptimulka: dawali by po kilka liter, lub liczby.
    Biedne dziecko matfizu

  4. #14
    Zaciekawiony FNiN Awatar Anja0210
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: Co z tymi końcówkami?

    Ja chciałam zauważyć, że gdyby superpaczka przeniosła się z powrotem do 1955832-BH239-129X, natrafiliby na efekty wszelkiej działalności ich alterów w tym świecie. Ale przeniosło ich prawdopodobnie do nowo-powstałego świata (zakończonego Y) , w którym nigdy nie znaleźli się inni alterowie. Po przeczytaniu książki pomyślałam sobie nawet, że może to Złoty Jeż przeniósł ich do tego świata, ale to mało prawdopodobne, więc zakładam że sam wszechświat wysłał ich do świata (a właściwie do światów), w którym nigdy nie przeszli przez pierścień, żeby zachować równowagę we wszechświecie czy coś w tym stylu A to cofnięcie w czasie to niezbyt jestem w stanie wytłumaczyć, chociaż miałam jakąś teorię, ale już się w niej pogubiłam ;o Pan Kosik drives me to insanity...

  5. #15

    Domyślnie Odp: Co z tymi końcówkami?

    Hmm, w sumie to też jest niegłupie. Zamiast teorii, że pierścień zadziałał jak wehikuł czasu i "sortownik", to zamiast próbować naprawiać, to co alternauci pomieszali po prostu stworzył (a raczej nie on, tylko wszechświat) światy od momentu pierwszego wejścia przyjaciół do pierścienia. O tym wcześniej nie myślałem.
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  6. #16
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Co z tymi końcówkami?

    Eee, ja osobiście nie wiem czy to prawdziwi Felix, Net i Nika, bo jak wiecie pod koniec losowo się dobierali i tu powstaje moje pytanie: czy oni w końcu byli wszyscy ze Ś0 czy może każdy skąd indziej???
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 03-12-12 o 19:15

  7. #17
    Zainspirowany FNiN Awatar RovQus
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    84

    Domyślnie Odp: Co z tymi końcówkami?

    Wszyscy z tego samego Ś0, a porozłączali się już w trakcie... podróży, powiedzmy.
    Chyba.

  8. #18
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: Co z tymi końcówkami?

    A tak naprawdę to niczego nie można być pewnym chyba. Wszystko jest trochę gdybaniem.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 05-12-12 o 20:20

  9. #19
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Co z tymi końcówkami?

    Myślę, że FNiN nie trafili do swojego B0, ale do B0,[tu wstaw odpowiednią liczbę zer, gdyż nie chciało mi się liczyć]1, w którym nigdy nie przeszli przez pierścień. A co do momentu w którym powrócili, to mogła być właściwość przesunięcia czasowego, która dopiero teraz się "aktywowała", czy coś.

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  10. #20
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Feb 2009
    Wiek
    28
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Co z tymi końcówkami?

    A co z innymi superpaczkami, które pierwotnie żyły światach B40, B70, B75... Skoro ich nie było w tym karłowatym świecie, to jak wróciły do siebie? Czy w ogóle wrócili?
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 25-12-12 o 20:18

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę