<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 24
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kamil
    Doczy
    Nov 2012
    Pe

Domylnie Co z tymi kocwkami?

Witam.
    Odkd skoczyem czyta wiat Zero 2 wci nurtuje mnie pewna rzecz. Ot Zoty Je, wiat Felixa Neta i Niki nazywa 1955832-BH239-129X, a bohaterowie trafiaj ostatecznie do wiata z kocwk Y. To tylko jaki bd, czy mam rozumie, e superpaczka jednak nie znalaza si w wiecie Zero i to nie koniec podry midzy wiatami alternatywnymi? Co Wy o tym sdzicie?
    Komentarz Pana Rafaa mnie nie usatysfakcjonowa, wic licz na Wasze odpowiedzi
    Pozdrawiam.

Uytkownik zbanowany Awatar Net Mitros
    Doczy
    Nov 2012
    Pe

Domylnie Odp: Co z tymi kocwkami?

Na ktrej stronie jest napisane oznaczenie wiata z kocwk Y?

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    Sep 2012
    Pe

Od koca rozdziau 11a a do kocwki 12 losy rnych alterpaczek s wymieszane i nie wiemy, kiedy i czy w ogle mamy do czynienia z t sam, z ktr rozpoczlimy podr midzy wiatami alternatywnymi. Inna zgina w domu anachrona, inna znalaza si w wiecie z Yucatanem, inna wrcia do wiata Zero, nie mwic ju o zamieszaniu w ich wasnym wszechwiecie.

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    Feb 2011
    Pe

Te nad tym mylaam. Na str 514, 516 i 542 jest wszdzie z iksem, a tytu epilogu jest z Y.
    Z tego by wynikao, e nie s na kocu w wiecie z ktrego pochodz.
    Wydaje mi si, e ci z caej ksiki to ci sami co w wiecie z Yucatanem i ci sami co na samym kocu. Chyba, e ta kurtka Neta to nie bd, wtedy ju sama nie wiem, bo wszystko jest takie popltane ;D.
    A tak na marginesie, to sobie policzyam, e jeli ZJ uywa do oznaczania wiatw (te numery ewidencyjne) cyfr arabskich w systemie dziesitnym i liter alfabetu angielskiego to ma moliwo zapisania numerw dla 1,7576 *10^17 wiatw . Wiem, e zajenieprzydatna informacja.

Zaciekawiony FNiN Awatar Kamil
    Doczy
    Nov 2012
    Pe

Cytat Zamieszczone przez Net Mitros Zobacz posta
    Na ktrej stronie jest napisane oznaczenie wiata z kocwk Y?
    W nazwie epilogu.

Kosik strasznie to wszystko pomci. Wydaje mi si, e ta waciwa paczka znalaza si u Anachrona, ale nie zgina tylko teleportowaa si do ich wasnego wszechwiata. Wtedy wychodzioby na to, e z ich alterami mielimy do czynienia tylko w rozdziale 11b.

Zacznijmy od tego, e przyjaciele zaczli podr w wiecie 1955832-BH239-129X. Do momentu zawahania Niki w celi przy zaproszeniu od ZJ mamy do czynienia z jedn i t sam paczk pochodzc ze wiata 1955832-BH239-129X i do tego wiata zamierzajc wrci. Jednak w momencie zawahania wiaty si rozdzieliy. Ci z rozdziau 11a (wg mnie nie zginli: Anachron mwi, e spotkali si ju wczeniej, czyli wg normalnego kierunku czasu pniej) nadal usiowaliby wrci do wiata 1955832-BH239-129X. Ci z rozdziau 11b rwnie do momentu rozdzielenia wiatw pochodzili z 1955832-BH239-129X, natomiast po rozdzieleniu ich wiat zero by kolejn kombinacj i zyska nr 1955832-BH239-129Y (X jest przed Y w alfabecie, jak kady wie ). Wic paczka z 1955832-BH239-129Y (nie wiata, a rozdziau) to ta sama paczka, co na pocztku 0 cz. 1, ale w innym wariancie kontynuowania tego wiata.

Dzikuj za uwag
    Moje posty zawieraj tylko i wycznie moj wasn opini, chyba, e jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

Infrastruktura Polski i nie tylko:

Zaciekawiony FNiN Awatar Paulinw
    Doczy
    Sep 2012
    Pe

Zgadzam si z przedmwc. Myl, e to po prostu wersja tego normalnego wiata

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    Feb 2011
    Pe

Zgodz si z tym, e to jaki wariant wiata z X ale nie rozumiem jednej rzeczy. FNiN byli w B800 kiedy rozdzielili wiaty. Czy ta ich decyzja wpyna na 0, e a z niego zrobiy si dwa wiaty?

Skoro przyjaciele pochodzili ze 0, to na ich wiat wpyna decyzja przez nich podjta. Cho moe na wiat B800 te, ale opisane jest tylko tyle, ile w ksice.

A z innej beczki ja bym si nie zdziwi wcale, jeli opowiadanie po 0 kontynuowao by wersj wiata z Anachronem. Oczywicie ja twardo bd obstawa przy tym, e paczka nie zgina w jego mieszkaniu.
    Moje posty zawieraj tylko i wycznie moj wasn opini, chyba, e jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

Infrastruktura Polski i nie tylko:

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    Feb 2011
    Pe

A w jaki sposb wpyna na wiat zero, co si w nim zmienio przez to popchnicie przez Nik? Tym bardziej, e potem znaleli si w wiecie zero w momencie kiedy do niego weszli. Chyba, e w w wariancie z X na przykad do niego nie wrcili wtedy, to rozumiem.
    wg mnie nie zginli: Anachron mwi, e spotkali si ju wczeniej, czyli wg normalnego kierunku czasu pniej
    To czy zginli czy nie, to wg mnie kwestia kontrowersyjna, ja sama nie mam w peni o tym zdania, ale jak mogli si spotka, skoro Anachron zgin za 15 sekund?
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 19-11-12 o 20:34

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2023. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad