<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Poka wyniki od 21 do 24 z 24

Domylnie Odp: Co z tymi kocwkami?

Skoro wszyscy w tym konkretnym wiecie byli oddaleni od siebie o par tygodni, to mona zaklada, e podobna sytuacja miala miejsce dla kadego z wymienionych wiatw, tylko w osobnym wiecie karlowatym.
    Moje posty zawieraj tylko i wycznie moj wasn opini, chyba, e jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

Infrastruktura Polski i nie tylko:

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Jan 2013
    Pe

A tak wgl to wydawao mi si, e cay 02 by z innymi Felixem, Netem i Nik, bo cigle mwi, e Net mia kurtk z napisem 'I want to break free' a w 01 by napis 'Born to be wild' to mi si co pomcio? Nie wiem, bo nawet na okadce s inaczej ubrani, wic to chyba nie mog by ci sami...
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 06-01-13 o 21:04

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Jul 2013
    Pe

Ja to widz tak:
    FNiN do koca 11a to cay czas Ci sami, ktrych znamy od pocztku. W 11b s przedstawione losy ich alterbliniakw (na co wskazuje kurtka Neta - prawdziwy Net ma kurtk z napisem "Born to be wild", a Net z 11b ma napis "I want to break free"). W 11b dowiadujemy si take e wiat FNiN to 1955832-BH239-129X - wiat alterw. W 12 rozdziale jest moment w gabinecie dyrektora, kiedy wszyscy zdaj sobie spraw, e si "pomieszali" (w gabinecie siedzi Net z kurtk "Born to be wild" - znany nam od pocztku Net, a wchodzi Net z "I want to break free"). Potem kady idzie z kim innym. Epilog ma nazw: 1955832-BH239-129Y, dlatego, e wiat naszych prawdziwych bohaterw tak pewnie si nazywa, bo Zoty Je rozmawia z alterami, ktrzy mieli niewielk rnic w czasie z prawdziwymi bohaterami i ich wiat by oznaczony X.

Tak mi si wydaje. Nie wiem tylko czy moja teoria jest suszna i prawdziwa
    Pozdrawiam wszystkich !

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Aug 2014
    Pe

Dobra teoria Anja0210, to wszystko wyjania
    Ostatnio edytowane przez I.<3.FNiN ; 04-11-14 o 09:33 Powd: nick muszem poda xD

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2023. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad