<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Poka wyniki od 11 do 17 z 17
    Zainspirowany FNiN
    Doczy
    Feb 2011
    Pe

Domylnie Odp: Kilka pyta o "Alternautw"

Cytat Zamieszczone przez Ola98 Zobacz posta
    A nie wiecie czy bdzie jedenasta cz? Mam nadziej ... <3
    Hm, to przecie oczywiste. Po pierwsze jest robocik na kocu, po drugie, bya mowa o tym, e 11sta cz bdzie bardziej obyczajowa, po trzecie wydaje mi si, e ju kiedy Kosik mwi o tym, e bdzie pisa tak dugo a kto bdzie czyta.
    Ale zastanawia mnie fakt, czy ci bohaterowie z jedenastej czci to bd dokadnie Ci z 11b i czy moe bdzie jakie mae nawizanie do 02 wyjaniajce w cho malutkim stopniu pytania z tego tematu. Ale wtpi, bo takich nawiza nie byo nigdy.

Fan FNiN Awatar Woju
    Doczy
    Jun 2007
    Pe

Jak dla mnie, to zakoczenie powinno by dusze o jakie 20 stron. Wydaje mi si napisane "po szybkoci", eby zdy na termin...
    I tak zgodnie z "ludzk" logik, to w pierwszym 11 rozdziale FNiN zginli. Ale mona te uzna, e w momencie kiedy Nika miaa "rozterki", powsta nowy wszechwiat alternatywny... Jednak SF trzeba czyta powoli i uwaniej
    Wszystkie bdy w moich wypowiedziach s celowe. Umiem pisa i czyta

Jeli chodzi o powrt do wiata zero w tym samym momencie, w ktrym przeszli przez piercie pierwszy raz, to myl, e piercie zadziaa tak, jak te z TMK, czyli te jako wehiku czasu.

A co do drugiego pytania, to piercie sam ich skierowa do waciwych wiatw. Nie wane, jak dobrali si w wiecie karowatym, mogli nawet rnie si dobra. Kady z alternautw wrci do swojego wiata zero.
    Moje posty zawieraj tylko i wycznie moj wasn opini, chyba, e jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

Infrastruktura Polski i nie tylko:

Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Doczy
    Jun 2008
    Pe

Te myl, e piercie sam pogrupowa ich na poszczeglne wiaty zero. I e ci FNiN na kocu, to ci sami co na pocztku. Ale waciwie zastanawia mnie najbardziej jak to jest z tym, e niby miny tylko dwie godziny. Dziwne to takie i nie potrafi tego poj. No, ale myl, e to gwnie dlatego, e Kosik musiaby pniej opisywa przez wszystkie kolejne czci, co alterzy namieszali w wiecie zero. e przez ostatnie trzy tygodnie dziay si rne dziwne rzeczy, o ktrych 'prawdziwi' Felix, Net i Nika nie mieliby pojcia.
    "Bar Najlepsze eberka Hargi w pobliu portu prawdopodobnie nie zalicza si do najlepszych lokali miasta. Obsuguje klientw, ktrzy preferuj ilo nad jako i rozbijaj stoy, jeli jej nie dostan. Nie szukaj potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol dania konwencjonalne, jak embriony ptakw nielotw, mielone organy w powoce jelit, plastry ciaa wi czy bulwy bylin przypalane w zwierzcym tuszczu; w ich gwarze okrela si je jako jajka, kiebas, bekon i frytki."

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    Feb 2011
    Pe

Ja kiedy czytaam 0 wyobraaam sobie ich powrt i rozmow z Manfredem z ratusza, ktry im opowiada o tym jakie superpaczki go odwiedziy. No niestety, takiej sceny nie mogo by.
    Zastanawia mnie fakt, jak piercie mg ich pogrupowa na rone wiaty zero, skoro niektre superpaczki ze wiata karowatego musiay pochodzi z identycznego wiata zero. W tym wypadku piercie musia ich podzieli na trjki jakim innym kryterium, nie wiatem zero, np na trjki, ktre wchodziy w tym samym momencie do wiata karowatego czy co.
    Chyba, e rnice midzy trjkami s bardzo nieistotne, to wtedy waciwie nie ma duego znaczenia jak na kocu si podzielili i trafili do 0.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 19-11-12 o 20:35

Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Doczy
    Jun 2008
    Pe

Zastanawia mnie fakt, jak piercie mg ich pogrupowa na rone wiaty zero, skoro niektre superpaczki ze wiata karowatego musiay pochodzi z identycznego wiata zero.
    Nie ma identycznych wiatw zero. Kiedy w jednym wiecie podejmujesz decyzj, e chcesz si napi herbaty, w drugim w tym momencie wybierasz kaw. Mimo, e nie robi to w zasadzie adnej rnicy, to s to ju dwa oddzielne wiaty.

Chyba, e rnice midzy trjkami s bardzo nieistotne, to wtedy waciwie nie ma duego znaczenia jak na kocu si podzielili i trafili do 0.
    W ksice byo napisane, e wszystkie trjki pochodziy ze wiatw oddalonych od siebie nie dalej ni tydzie, wic czysto teoretycznie mona zaoy, e nie rni si midzy sob prawie wcale, co najwyej wanie tym, co kto zjad na niadanie, a kto obejrza mecz zamiast sitcomu.
    "Bar Najlepsze eberka Hargi w pobliu portu prawdopodobnie nie zalicza si do najlepszych lokali miasta. Obsuguje klientw, ktrzy preferuj ilo nad jako i rozbijaj stoy, jeli jej nie dostan. Nie szukaj potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol dania konwencjonalne, jak embriony ptakw nielotw, mielone organy w powoce jelit, plastry ciaa wi czy bulwy bylin przypalane w zwierzcym tuszczu; w ich gwarze okrela si je jako jajka, kiebas, bekon i frytki."

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    Feb 2011
    Pe

Nie ma identycznych wiatw zero. Kiedy w jednym wiecie podejmujesz decyzj, e chcesz si napi herbaty, w drugim w tym momencie wybierasz kaw. Mimo, e nie robi to w zasadzie adnej rnicy, to s to ju dwa oddzielne wiaty.
    Moliwe e si le wyraziam. Mwic "wiat 0" mam na myli ich stary wiat, wiat w ktrym weszli do piercienia, w tym wanie momencie. Jeli trjki ze wiata karowatego byy mao odlege, to znaczy, e rozdzielili si ju po pierwszym przejciu przez piercie w instytucie. To oznacza, e Net w czerwonej bluzie i inny w jakiej innej byli tym samym Netem kiedy przechodzi wtedy przez piercie. A wic pochodz z tego samego starego wiata. A oni chyba ten stary wiat nazywali wiatem zero, chocia w zasadzie on ju nie istnia, albo inaczej - istnia w wielu ronych wersjach. Jeli oni bdc w innych wiatach rozdzielali ten swj, to wszystko mi si ju zgadza.

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2021. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad