<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31
    Zainspirowany FNiN Awatar Kelsey
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    81

    Domyślnie Odp: Rozdziały jedenaste Ś02

    Ale mi chodziło o to, że w tamtym świeci Oskar wisiał te 20 złoty, jak w naszym ŚZ, a Net wiedział, że on mu wisi, jak nasz Net. W innych światach Oskar nie musiał oddać Netowi 20 zł, bo pożyczył np: od Wiktora, a w książce było napisane " Oskar łaskawie przyznał, że jest mi winien dwadzieścia zeta" a Oskar wisiał naszemu Netowi te dwie dychy... Wiem, trochę zagmatwałam.
    "Metallica lubi życ na krawędzi, ale nikt nie jest w stanie popchnąć jej dalej." (LARS)

  2. #32
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Posty
    9

    Domyślnie

    Ktoś wcześniej napisał ,że światy rozdzieliły się w więzieniu , przy decyzji Niki czy popchnąć Feliksa w stronę pierścienia. Ale to niemożliwe, bo wtedy Net by miał ten sam napis na kurtce (born to be wild) w świecie jeża, a miał i want to break free. Więc światy musiały się rozdzielić wcześniej.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 27-01-13 o 15:11

  3. #33
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: Rozdziały jedenaste Ś02

    Światy nieustanie się dzielą i w chwili kupowania kurtki, powstało tyle światów ile różnorodnych kurtek było w sklepie, a nawet więcej. Nic też nie przeszkadza, by w dwóch odnogach światów wydarzenia szły podobnie, by w końcu się rozdzielić na cztery. Cztery, bo dwa światy w których jest kurtka z jednym napisem rozdzielają się na zbombardowany i nie, oraz następne dwa tak samo się dzielące. Dodać warto, że przywołałem tu znaczne uproszczenie, bo światy mogły podzielić się jeszcze bardziej, a Kosik losowo opisał dwa z wielu, dziejące się w tym samym przedziale czasowy z bohaterami posiadająca mniej więcej te same wspomnienia.
    El Psy Congroo.

    Makise Kurisu: Na pierwszej randce najważniejszą sprawą jest wywarcie na partnerze pozytywnego wrażenia. Jeśli chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zakładać drogich, markowych strojów, wystarczy coś czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam świetnie. Nie ma nic czystszego niż kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

  4. #34
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Posty
    10

    Domyślnie Odp: Rozdziały jedenaste Ś02

    Mnie się wydawało, że podczas tego wybuchu FNiN tak jakby przenieśli się w czasie. Jakby ci Światozerowi umarli, według mnie nie pasowało by to w ogóle do tej serii...

    A co do bluzy Neta, myślę że Szym zauważył to samo, że wcześniej już w Ś02 Net miał bluzę z napisem "I want to break free", ale nie wiem czy to błąd autora, czy też jakimś dziwnym trafem bluza pochodziła od Neta z innego świata.

  5. #35
    Zaciekawiony FNiN Awatar NetroMorteN
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Rozdziały jedenaste Ś02

    Wg mnie FNIN w b800 nie zginęli u Anachrona, bo Nika wytworzyła pole siłowe. Byłbym pewien, gdyby nie fakt na który zwróciła uwagę Kage-Sama
    Cytat Zamieszczone przez Kage-Sama Zobacz posta
    Gdyby jednak ci z pierwszego rozdziału jedenastego przeżyli i wylądowali w tym multiświecie czy jak to tam było, to jedna z Nik musiałaby mieć siwe pasemko włosów, nie?
    Ale i tak według mnie nie zginęli, tylko wciągnął ich pierścień i zmieszał ich z innymi paczkami. (Zauważcie, że nie wszyscy alterzy byli opisani, więc "oryginalna" superpaczka mogła tam być.)
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 16-02-13 o 18:54
    Mass Effect 3

  6. #36
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Rozdziały jedenaste Ś02

    Mnie się wydawało, że Nika przeniosła ich w czasie. Może z tego powodu Net powiedział, że miał Deja Vu (strona 500 ostatnie linijki). Jednak ten napis na kurtce jest zastanawiający.
    Szkoda, jakoś nie tak samo się będzie czytało książkę bez prawdziwych FNiN.

  7. #37
    Wokulski Awatar Fileas
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domyślnie Odp: Rozdziały jedenaste Ś02

    Hmm... Ale FNiN nie są mniej prawdziwi od tych z Ś01. Tzn. rozdzielili się już po przejściu przez Wunrung - czyli są tak samo oryginalną paczką.
    Pułkownik Aureliano Buendia zorganizował trzydzieści dwa zbrojne powstania i wszystkie przegrał. Wyszedł cało z czternastu zamachów, siedemdziesięciu trzech zasadzek i sprzed wycelowanych w niego karabinów plutonu egzekucyjnego. Odrzucił dożywotnią rentę ofiarowaną mu po wojnie i do późnej starości utrzymywał się ze sprzedaży złotych rybek.

  8. #38
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Rozdziały jedenaste Ś02

    Po raz kolejny stwierdzam, iż bohaterowie 1 rozdziału 11 zginęli. Nika sama stwierdziła, że wybuch jest zbyt silny. A poza tym... No, Ś02 wydaje mi się nieco bardziej brutalny niż pozostałe tomy. Oczywiście to zaleta (tak, wiem, jestem dziwna), więc się nie czepiam.
    Ostatnio edytowane przez Kage-Sama ; 07-09-13 o 13:55 Powód: Bo tak
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę