<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38
  1. #11
    Zafascynowany FNiN Awatar Y-oda
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    213

    Domyślnie Odp: Rozdziały jedenaste Ś02

    Ja się zgadzam z pierwszą teorią Kage-Sama. Wg takie rozwiązanie podejrzewałam już od momentu kiedy Nika nie popchnęła Felixa.
    Tylko właśnie z tą śmiercią... Nie jest dokładnie napisany powód, ani to czy w ogóle zginęli :/ Strasznie mnie to męczy, jakby wprost nie można było napisać. No i te napisy...
    Czy abrakadabryczne elukubracje immanentnej negacji transcendentują nicość samą w sobie?
    NO I:
    Czy chaotyczne kombinacje efemerycznych pryncypiów są w stanie zdeterminować neutralną cywitatywę absolutnego relatywizmu immanentno-transcendentalnej solipsystycznej jaźni?

    Franciszek Fiszer

    http://yodastories.blogspot.com/

  2. #12
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    49

    Domyślnie Odp: Rozdziały jedenaste Ś02

    Teoria Kage-Sama jest właściwa - w momencie popchnięcia/nie popchnięcia Felixa, świat podzielił się na kolejne dwa.

    Y-oda, na moje oko zginęli.

  3. #13
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: Rozdziały jedenaste Ś02

    Ja to zinterpretowałam tak, że są to tak jakby skrajne alternatywne historie. Pierwsza - co, gdyby przyjaciele do końca zostali w B800. Druga, co gdyby superpaczka już przy pierwszej (chyba) możliwości tzn w więzieniu, w tym świecie skorzystała z zaproszenia Jeża.
    Potem w świecie karłowatym były grupki, które przeszły w późniejszych etapach, np nad kawiarnią, w kanonierze. Myślę, że w świecie karłowatym nie było FNiN, którzy odbyli spotkanie z Anachronem, bo powstrzymanie eksplozji przekraczało umiejętności Niki.

  4. #14
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Rozdziały jedenaste Ś02

    Czyli zginęli.
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  5. #15
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Rozdziały jedenaste Ś02

    Niee, nie mogli zginąć...

    Co do odnalezienia właściwej trójki, zgadzam się ze Snorrim =
    To tak jak z plecakami - nie ważne gdzie były, przechodziły z FNiN.
    .
    Może być tak, że Pierścień ich po prostu ściągnął.

    Albo tak, jak napisałam gdzieś wcześniej, że odnaleźli się intuicyjnie.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 15-11-12 o 00:05

  6. #16
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Rozdziały jedenaste Ś02

    Nie chce mi się wszystkich postów czytać, więc podam moje wytłumaczenie, nawet jeśli ktoś już to napisał.
    Najpierw - właściwa trójka. To jest chyba w innym temacie, więc nie chce mi się pisać (sorry). Natomiast rozdziały jedenaste... powiedzmy 11a i 11b. Więc, w 11a Nika nie popchnęła Felixa do Złotego Jeża, ale się wahała. Więc wtedy rozdzieliły się światy - w jednym nie poszli za Jeżem, w drugim tak. Więc 11a to wersja bez popchnięcia. Opisane są dalsze losy FNiN w B800. Jednak na koniec rozdziału, u Anachrona, oni umarli. Więc 11b to te same czasy, tylko wersja z popchnięciem. FNiN są ci sami, z tego samego Świata Zero. Ponieważ FNiN z B800 umarli, dalej opisane są przygody FNiN z BZłotegoJeża.
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  7. #17
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: Rozdziały jedenaste Ś02

    FNiN nie mogą być ci sami w 11a i b,_co łatwo udowodnić. Chociażby zwróćcie uwagę na to,_że Net ma kurtkę z innym napisem w 11b niż w całej reszcie obu książek. Co oznacza że w 11b była pokazana historia alterów, a nie inna wersja historii tych samych FNiN. A potem to kto z kim się tam dobrał na koniec książki to już ciężej ogarnąć. No i w 11a nasze postacie chyba zginęły... Aha i ktoś napisał, że obie paczki się spotkały pod koniec książki, ale to nie prawda, bo Net co prawda ma tam kurtkę z napisem "Born to be wild" ale potem mówi, że w na wieży w tym kościele spotyka dwóch kleryków. A w oryginale spotkali dwie zakonnice. : D Czyli... pomieszanie z poplątaniem.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 16-11-12 o 12:39

  8. #18
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Rozdziały jedenaste Ś02

    Z tymi kurtkami to chyba błąd.
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  9. #19
    Zainspirowany FNiN Awatar Biolożka
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    82

    Domyślnie Odp: Rozdziały jedenaste Ś02

    Szym - pomieszałeś chyba Netów O ile się nie mylę, to Net mówiący o dwóch klerykach nie był właściwym Netem.

  10. #20

    Domyślnie Odp: Rozdziały jedenaste Ś02

    Rozdzielenie światów powstało na 100 pro. Natomiast jeśli chodzi o śmierć w 11a, to wątpię, ponieważ Anachron mówi, że spotkali się już wcześniej, czyli później niż w momencie wybuchu (jeśli dobrze rozkminiam zasadę życia Anachrona).

    Alternautów wg. mnie pogrupował właściwie sam pierścień, nie ważne czy dobrze się dobrali i jak wracali. Szerzej opisałem to w odpowiednim wątku (chyba Alternauci, nie chce mi się szukać )
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę