<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Poka wyniki od 31 do 38 z 38
    Zainspirowany FNiN Awatar Kelsey
    Doczy
    Dec 2012
    Pe

Domylnie Odp: Rozdziay jedenaste 02

Ale mi chodzio o to, e w tamtym wieci Oskar wisia te 20 zoty, jak w naszym Z, a Net wiedzia, e on mu wisi, jak nasz Net. W innych wiatach Oskar nie musia odda Netowi 20 z, bo poyczy np: od Wiktora, a w ksice byo napisane " Oskar askawie przyzna, e jest mi winien dwadziecia zeta" a Oskar wisia naszemu Netowi te dwie dychy... Wiem, troch zagmatwaam.
    "Metallica lubi yc na krawdzi, ale nikt nie jest w stanie popchn jej dalej." (LARS)

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Nov 2012
    Pe

Domylnie

Kto wczeniej napisa ,e wiaty rozdzieliy si w wizieniu , przy decyzji Niki czy popchn Feliksa w stron piercienia. Ale to niemoliwe, bo wtedy Net by mia ten sam napis na kurtce (born to be wild) w wiecie jea, a mia i want to break free. Wic wiaty musiay si rozdzieli wczeniej.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 27-01-13 o 14:11

Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Doczy
    Dec 2011
    Pe

wiaty nieustanie si dziel i w chwili kupowania kurtki, powstao tyle wiatw ile rnorodnych kurtek byo w sklepie, a nawet wicej. Nic te nie przeszkadza, by w dwch odnogach wiatw wydarzenia szy podobnie, by w kocu si rozdzieli na cztery. Cztery, bo dwa wiaty w ktrych jest kurtka z jednym napisem rozdzielaj si na zbombardowany i nie, oraz nastpne dwa tak samo si dzielce. Doda warto, e przywoaem tu znaczne uproszczenie, bo wiaty mogy podzieli si jeszcze bardziej, a Kosik losowo opisa dwa z wielu, dziejce si w tym samym przedziale czasowy z bohaterami posiadajca mniej wicej te same wspomnienia.
    El Psy Congroo.

Makise Kurisu: Na pierwszej randce najwaniejsz spraw jest wywarcie na partnerze pozytywnego wraenia. Jeli chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zakada drogich, markowych strojw, wystarczy co czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam wietnie. Nie ma nic czystszego ni kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Mar 2011
    Pe

Mnie si wydawao, e podczas tego wybuchu FNiN tak jakby przenieli si w czasie. Jakby ci wiatozerowi umarli, wedug mnie nie pasowao by to w ogle do tej serii...

A co do bluzy Neta, myl e Szym zauway to samo, e wczeniej ju w 02 Net mia bluz z napisem "I want to break free", ale nie wiem czy to bd autora, czy te jakim dziwnym trafem bluza pochodzia od Neta z innego wiata.

Zaciekawiony FNiN Awatar NetroMorteN
    Doczy
    Dec 2012
    Pe

Wg mnie FNIN w b800 nie zginli u Anachrona, bo Nika wytworzya pole siowe. Bybym pewien, gdyby nie fakt na ktry zwrcia uwag Kage-Sama
    Cytat Zamieszczone przez Kage-Sama Zobacz posta
    Gdyby jednak ci z pierwszego rozdziau jedenastego przeyli i wyldowali w tym multiwiecie czy jak to tam byo, to jedna z Nik musiaaby mie siwe pasemko wosw, nie?
    Ale i tak wedug mnie nie zginli, tylko wcign ich piercie i zmiesza ich z innymi paczkami. (Zauwacie, e nie wszyscy alterzy byli opisani, wic "oryginalna" superpaczka moga tam by.)
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 16-02-13 o 17:54
    Mass Effect 3

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Mar 2013
    Pe

Mnie si wydawao, e Nika przeniosa ich w czasie. Moe z tego powodu Net powiedzia, e mia Deja Vu (strona 500 ostatnie linijki). Jednak ten napis na kurtce jest zastanawiajcy.
    Szkoda, jako nie tak samo si bdzie czytao ksik bez prawdziwych FNiN.

Wokulski Awatar Fileas
    Doczy
    Mar 2012
    Pe

Hmm... Ale FNiN nie s mniej prawdziwi od tych z 01. Tzn. rozdzielili si ju po przejciu przez Wunrung - czyli s tak samo oryginaln paczk.
    Pukownik Aureliano Buendia zorganizowa trzydzieci dwa zbrojne powstania i wszystkie przegra. Wyszed cao z czternastu zamachw, siedemdziesiciu trzech zasadzek i sprzed wycelowanych w niego karabinw plutonu egzekucyjnego. Odrzuci doywotni rent ofiarowan mu po wojnie i do pnej staroci utrzymywa si ze sprzeday zotych rybek.

Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Doczy
    Sep 2010
    Pe

Po raz kolejny stwierdzam, i bohaterowie 1 rozdziau 11 zginli. Nika sama stwierdzia, e wybuch jest zbyt silny. A poza tym... No, 02 wydaje mi si nieco bardziej brutalny ni pozostae tomy. Oczywicie to zaleta (tak, wiem, jestem dziwna), wic si nie czepiam.
    Ostatnio edytowane przez Kage-Sama ; 07-09-13 o 12:55 Powd: Bo tak
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyci, wiemy jak bawi si bez maa
    Wiemy jak katowa, by ofiara zapakaa
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noe, ktrych nie ma nikt inny
    Do zabawy ogie i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2023. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad