<

Zobacz wyniki ankiety: Jaki ¶wiat by¶ sobie wybra³

G³osuj±cych
41. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie
  • B35

    5 12.20%
  • B40

    0 0%
  • B75

    9 21.95%
  • B70

    17 41.46%
  • B800

    10 24.39%
  • B65 000 000

    5 12.20%
Ankieta wielokrotnego wyboru
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Andrzej
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domy¶lnie Który ¶wiat by¶ sobie wybra³?

    W którym ze ¶wiatów by¶ chcia³/a zamieszkaæ, i dlaczego? Który ze ¶wiatów najbardziej Wam siê podoba³ i przypad³ do gustu? Dlaczego by¶cie chcieli w nim zostaæ?
    Je¶li o mnie chodzi - wybór jest w miarê prosty. Albo ¶wiat B75, albo B70. Zawsze marzy³o mi siê zobaczyæ ¶wiat, w którym III Rzesza zwyciê¿y³a. Z kolei B70... có¿, realia Berlina Zachodniego, przeniesione do Warszawy, mog³yby byæ bardzo interesuj±ce.
    Ostatnio edytowane przez Andrzej ; 08-11-12 o 20:39
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. L±duje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wie¿a ka¿e mu ko³owaæ do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje siê, ¿e nie wie, w któr± to stronê. Wie¿a t³umaczy mu drogê, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koñcz±c pytaniem: Nigdy nie by³e¶ we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: By³em, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co¶ zrzuca³em i nie l±dowa³em tutaj.

  2. #2
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Do³±czy³
    Feb 2012
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domy¶lnie Odp: Który ¶wiat by¶ sobie wybra³?

    Hmm... Je¿eli by³a by mo¿liwo¶æ wybrania sobie ¶wiata to najchêtniej bym chyba zosta³a w B(jaki to by³ numer ?) gdzie komunizm nigdy by siê nie skoñczy³ i nie by³o a¿ tak rozbudowanej technologi. Wszystko mia³o swoje zasady... Chêtnie pomieszka³a bym w takim ¶wiecie z Dwa mo¿e 5 miesiêcy

  3. #3
    Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Do³±czy³
    Jul 2010
    P³eæ
    Wiek
    32
    Posty
    283

    Domy¶lnie Odp: Który ¶wiat by¶ sobie wybra³?

    @B800: sytuacja wiêzienna


    hahaha, "like" //Buka
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 09-11-12 o 21:15

  4. #4
    Zafascynowany FNiN Awatar Y-oda
    Do³±czy³
    Aug 2011
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    213

    Domy¶lnie Odp: Który ¶wiat by¶ sobie wybra³?

    Ket
    Ja bym z chêci± pomieszka³a trochê w B600. Ale ogólnie w naszym jest mi dobrze
    Czy abrakadabryczne elukubracje immanentnej negacji transcendentuj± nico¶æ sam± w sobie?
    NO I:
    Czy chaotyczne kombinacje efemerycznych pryncypiów s± w stanie zdeterminowaæ neutraln± cywitatywê absolutnego relatywizmu immanentno-transcendentalnej solipsystycznej ja¼ni?

    Franciszek Fiszer

    http://yodastories.blogspot.com/

  5. #5
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Do³±czy³
    Aug 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domy¶lnie Odp: Który ¶wiat by¶ sobie wybra³?

    trochê w B600
    Jak ju¿ to B800. My¶lê, ¿e ciekawym ¶wiatem by³by B70, lub B800. Wzi±³bym z naszego kilka podrêczników od fizyki, techniki, i jako¶ by siê prze¿y³o
    Moje uczucia runê³y, moje nerwy runê³y, jestem przez ni± zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konaj±cy. Teraz, gdy na ciebie patrzê, to wiem, i¿ moja mi³o¶æ do ciebie by³a z gruntu nies³uszna.

  6. #6

    Domy¶lnie Odp: Który ¶wiat by¶ sobie wybra³?

    Nie wzi±³by¶. Tre¶æ by siê zmieni³a, tak jak by³o z zakrêtkami od napojów

    Ja bym wybra³ B70, choæ podzielona ojczyzna nie bardzo mi pasowa³a, a po pewnym czasie pewnie by zaczê³a przeszkadzaæ. Za to perspektywa Warszawy Zachodniej tak rozbudowanej i u³o¿onej bardzo mnie nêci. Ale jeszcze nie doszed³em do koñca ksi±¿ki, wiêc zobaczymy, mo¿e zmieniê zdanie.
    Moje posty zawieraj± tylko i wy³±cznie moj± w³asn± opiniê, chyba, ¿e jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  7. #7
    Lunatyk Awatar Drago
    Do³±czy³
    Sep 2008
    P³eæ
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domy¶lnie Odp: Który ¶wiat by¶ sobie wybra³?

    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan Zobacz posta
    Nie wzi±³by¶. Tre¶æ by siê zmieni³a, tak jak by³o z zakrêtkami od napojów
    Chyba ¼le zrozumia³e¶. Tre¶æ by siê siê zmieni³a gdyby¶ przerzuci³ ksi±¿ki przez pier¶cieñ, ale gdyby¶ przeszed³ wraz z nimi, to tre¶æ dla Ciebie nadal by³aby taka sama.
    Cytat Zamieszczone przez Rafa³ Kosik, Vertical
    A tak naprawdê, otrzymaæ po ¶mierci £askê Jasno¶ci mo¿e tylko cz³owiek doskonale niewierz±cy, bo tylko jego prawe uczynki p³yn± ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed str±ceniem w Wieczny Mrok.

  8. #8

    Domy¶lnie Odp: Który ¶wiat by¶ sobie wybra³?

    A to mo¿e, jako¶ nie przekmini³em tego.
    Moje posty zawieraj± tylko i wy³±cznie moj± w³asn± opiniê, chyba, ¿e jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN Awatar maksiu106
    Do³±czy³
    Oct 2012
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    16

    Domy¶lnie Odp: Który ¶wiat by¶ sobie wybra³?

    Ja to bym chcia³ trafiæ do B1 000 000 000 000 000 000 000, ¿eby dinozaury jeszcze ¿y³y

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Nov 2012
    P³eæ
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domy¶lnie Odp: Który ¶wiat by¶ sobie wybra³?

    Hmmm.... Ja bym zosta³ w B70 gdyby nie to, ¿e obrêb Polski zajmowa³ prawy czy tam lewy brzeg Warszawy (o ile dobrze zrozumia³em).
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 24-11-12 o 16:30

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê