<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: Życiowe historie

    Zacznijmy od tego, że moja koleżanka ma na imię Hania i z tego powodu swego czasu była obiektem wielu żartów związanych ze śmiercią niejakiej pani Mostowiak. Pewnego dnia, wracając ze szkoły gadałyśmy sobie o reklamach i chciałam zacytować hasło reklamowe Calgonu, co wyszło mi mniej więcej tak:
    - Dłuższe życie każdej pralki to karton... - gdzie wybuchłam śmiechem, a gdyby Hania zabijała wzrokiem, wąchałabym teraz kwiatki od spodu.
    - Sorki, sorki. Chciałam powiedzieć: Krót... - atak śmiechu, podczas którego zatoczyłam się na ścianę i nie byłam w stanie się ruszyć przez pięć minut.
    Nie przypuszczałabym nigdy, że hasło "Krótsze życie każdej Hanki to karton" aż tak rzuca się na mózg.

  2. #12
    Zaciekawiony FNiN Awatar alatuli
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Życiowe historie

    Mój brat rok temu strasznie śpieszył się do szkoły, zaspał i szykował się na wpół śpiąc. Chodziliśmy razem do szkoły ( jest ode mnie rok starszy ), ja wszyłam wcześniej, kiedy wpadł do szkoły i zdjął kurtkę okazało się, że przyszedł w piżamie . Cały czas chował się przed innymi, zwłaszcza przed swoją dziewczyną. Na lekcji, kiedy szedł do odpowiedzi spadły mu spodnie i stał tak pośrodku w bokserkach i górze od piżamy, a cała klasa ryczała ze śmiechu

  3. #13
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: Życiowe historie

    Kilka(naście) dni temu, na niemieckim zaistniała taka oto (mniej więcej) sytuacja:
    Pani powiedziała jakieś zdanie po niemiecku, ale kolega wyłapał tylko liczbę "21".
    - Znaczy, że 21 koniec świata?
    - Nie, że zostało 21 dni do świąt!
    Biedne dziecko matfizu

  4. #14
    Zaciekawiony FNiN Awatar Animuza
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    22

    Domyślnie Odp: Życiowe historie

    kolega na fizyce podawał ciepło właściwe jakiejś substancji, powiedział J na kg kwadratowe (powinno być J na kg razy K).
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 05-12-12 o 21:24

  5. #15
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: Życiowe historie

    Kiedyś, podczas klasowej pracy stylistycznej, zamiast "mucha tse-tse", napisałam "mucha C-C".
    Biedne dziecko matfizu

  6. #16
    Zaciekawiony FNiN Awatar Animuza
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    22

    Domyślnie Odp: Życiowe historie

    Pożyczałam od brata telefon na chwilę, miał słabą baterię, wzięłam więc ładowarkę pierwszą lepszą z szuflady, spytałam, czy to ta, odpowiedział tak. Wsadziłam wtyczkę do pasującego gniazdka i poszłam zadowolona. Telefon nie chciał się ładować, brat przyszedł i powiedział, że wzięłam ładowarkę od starego discmana (po co on to trzyma w szufladzie?!) i w dodatku wsadziłam w gniazdko na słuchawki -.-
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 05-12-12 o 21:25

  7. #17
    Zainspirowany FNiN Awatar DDaga
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    58

    Domyślnie Odp: Życiowe historie

    U nas w pierwszej klasie, (podstawówki) na angielskim pani pyta kolegę, który jest tak głupi, że aż strach, jak jest po angielsku sześć a on zamiast ''six'' powiedział coś innego ;D



    Jeszcze jedno. Kiedyś, miałam może 5 lat to zasnęłam u sąsiadki w szafie. Wszyscy mnie szukali.
    Brat zwołał nawet kolegów.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 07-12-12 o 18:22

  8. #18
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: Życiowe historie

    Jechaliśmy na wycieczkę szkolną do Nowej Słupi. Moja koleżanka do samego końca była przekonana, że miejscowość nazywa się Nowa Stułbia

  9. #19
    Zainspirowany FNiN Awatar Kelsey
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    81

    Domyślnie Odp: Życiowe historie

    Dwa lata temu byłam w wakacje u koleżanki. Mieszkałyśmy w domu nad jeziorem, do którego wlatywało mnóstwo much. Nie pomagały ani lepy, ani muchozole. Problemowi chciał zaradzić 10-letni brat koleżanki. Nałapał ok. 40 pająków i wszystkie wpuścił do domu .
    "Metallica lubi życ na krawędzi, ale nikt nie jest w stanie popchnąć jej dalej." (LARS)

  10. #20
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Życiowe historie

    Cytat Zamieszczone przez Kelsey Zobacz posta
    Dwa lata temu byłam w wakacje u koleżanki. Mieszkałyśmy w domu nad jeziorem, do którego wlatywało mnóstwo much. Nie pomagały ani lepy, ani muchozole. Problemowi chciał zaradzić 10-letni brat koleżanki. Nałapał ok. 40 pająków i wszystkie wpuścił do domu .
    Ja bym się nie uśmiechała.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę