<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    66

    Domyślnie Premierowa projekcja i oglądanie filmu razem z aktorami ;)

    Na początku zaznaczę, że nie mam talentu do pisania, więc nie będzie to dobra opowieść. Ale do rzeczy.
    W czwartek miałem zaszczyt wybrać się do kina razem z Kamilem Klierem - odtwórcą roli Felixa - na premierę filmu „Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa”. Nie będę kłamał - kiedy w środę dowiedziałem się że jadę, nie mogłem się opanować: „Będę premierowo oglądał film razem z odtwórcą głównej roli!!” ;]
    Do Złotych Tarasów przyjechałem 40 minut przed umówionym czasem, czyli o 17:20. Jako że byłem tam raz, może dwa, to trochę pobłądziłem, ale udało mi się dostać do środka. W kinie jeszcze nikogo nie było, ale lepiej żebym ja czekał na Kamila, niż on na mnie; zresztą miał do mnie jeszcze przedzwonić =] Przeczekałem do 18, po czym podszedłem do wejścia Multikina, pod którym już kłębił się mały tłumek. Kamil mnie zauważył i pomachał do mnie. Gdy podszedłem, roześmiał się i powiedział, że w całym tym zamieszaniu zapomniał zapisać mojego numeru Cóż, zdarza się. Wyhaczyliśmy jeszcze Maćka i poszliśmy po Klaudię, która miała się trochę spóźnić. Odeszliśmy na drugi koniec Tarasów i czekaliśmy. Gdy Klaudia się zjawiła poszliśmy do wejścia Multikina, pod którym już był niemały tłum. Zatrzymaliśmy się jeszcze przy panu Rafale Kosikowi i pani Kasi; aktorzy zostali poinformowani, że muszą wejść razem. Gdy weszli do środka, rozbłysły flashe aparatów. Wszedłem kawałek po nich, ale i tak się w tym momencie zgubiliśmy.
    Dobre 5 minut stałem razem z innymi ludźmi na schodach, wypatrując gdzie usiedli aktorzy, po czym doszedłem do wniosku, że będą musieli wejść na scenę i ponownie pokazać się fotoreporterom, więc usiadłem bliżej ekranu. To był dobry wybór, ponieważ po zejściu ze sceny usiedli 3-4 rzędy przede mną – przeprosiłem ludzi i usiadłem obok aktorów.
    Film spędziliśmy na pogadankach typu „A teraz zobacz w tło, przyjrzyj się!”, „Popatrz na Nikę, to będzie dobre ;D”, „Patrz jaki parkour!” i na śmianiu się z różnych wieloznacznych scen (mam spaczony pogląd poprzez komentarze Kamila i Maćka) Jednak oglądanie z aktorami, którzy wiedzą co się stanie za chwilę i wiedzą co się w tym momencie działo na planie, jest niesamowite! O samym filmie jednak nic nie mogę powiedzieć, bo bym spoilował. Jednak polecam!
    Po projekcji był poczęstunek. Na początek jednak aktorzy się porozdzielali i pogubili – wszyscy chcieli autografy, dedykacje, zdjęcia Jednak gdy się trochę przerzedziło, znaleźliśmy się. Czułem się trochę obco, tak jakbym wkręcił się tam na krzywy ryj, bo otaczała mnie, jak to Kamil nazwał „sama śmietanka towarzyska” =] Wszystko to trwało od godziny 18, kiedy się spotkałem z aktorami, do godziny ~23. Jednak pogadaliśmy jeszcze z Kamilem i z Maćkiem (z Klaudią poznałem się najmniej, ledwie się przedstawiliśmy – była całkowicie rozrywana), po czym przez jakiś magazyn (zabierając jeszcze kilka plakatów, ale o tym jeszcze wspomnę) zjechaliśmy do parkingu podziemnego, gdzie się pożegnaliśmy i rozstaliśmy.
    Poznanie się z odtwórcami głównych ról w filmie to niesamowite przeżycie. Sam film... Osoby które czytały książkę mogą być trochę zawiedzione. Jednak tym, którzy słyszą o tym po raz pierwszy mogą mieć zupełnie odmienne zdanie. Niestety, jeżeli jest dobry film, to niedługo po tym znajdują się osoby, które mówią „jestem wielkim fanem Felixa, Neta i Niki!”, a gdy zapytasz się, jak im się podobała książka, odpowiedzą „Jaka książka?”.
    Więc tak to wygląda. Teraz mam pytanie do wszystkich. Posiadam 3 plakaty, które chcę rozdać osobom z forum. Najlepiej, żeby to były osoby z Warszawy, które mogłyby podjechać i odebrać (Bemowo), lub jeszcze lepiej – te osoby, które wybierają się w sobotę do Arkadii – będę mógł tam je przywieźć. Liczy się kolejność zgłoszeń, pod warunkiem, że te osoby odbiorą to osobiście (bądź przez lokaja, lub kamerdynera, jak kto woli). Nie zamierzam męczyć się z pakowaniem tego i z wysyłką – to się pognie, zniszczy i narazi mnie na koszta. Plakat może też u mnie przeleżeć, załóżmy miesiąc, dwa, czekając aż przybędzie do stolicy osoba, która chce je odebrać. Nie można brać kilku plakatów, niech dla innych też starczy. Plakat wygląda mniej więcej tak:
    http://lodz.repertuary.pl/images/dbi...original_1.jpg
    Ostatnio edytowane przez DeathDay98 ; 30-09-12 o 20:13 Powód: Fail...
    Nie będzie obcy pluł nam w twarz,
    Lepiej zrobimy to sami.
    ~ FNiN, Świat Zero 2: Alternauci

  2. #2
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Premierowa projekcja i oglądanie filmu razem z aktorami ;)

    Ja chce plakat. Jeśli Fileas się zgodzi, to niech weźmie dla mnie, a ja już od niego odbiorę. A jak nie, to sam kiedy wpadne po niego.

    P.S Felixa gra Kamil Klier, a Maciek Stolarczyk to filmyowy Net.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  3. #3
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    66

    Domyślnie Odp: Premierowa projekcja i oglądanie filmu razem z aktorami ;)

    Masz rację, jaki fail... Tak to jest, jak pisze się to po północy. Zresztą pod koniec pisania zasnąłem, to dlatego wrzucam dopiero teraz =]
    Nie będzie obcy pluł nam w twarz,
    Lepiej zrobimy to sami.
    ~ FNiN, Świat Zero 2: Alternauci

  4. #4
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Premierowa projekcja i oglądanie filmu razem z aktorami ;)

    Ja ja! Jadę do arkadii, więc poproszę plakat

  5. #5
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Premierowa projekcja i oglądanie filmu razem z aktorami ;)

    Dawaj plakat.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  6. #6
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Premierowa projekcja i oglądanie filmu razem z aktorami ;)

    Ej, ja ci "załatwiłam" wyjście...też chce plakat

    Siedzę ja sobie wczoraj przed kompem, nagle dzwoni telefon. Patrze: Kamil. Hym, dobra. Odbieram a tam "hej, masz numer to DeathDay bo nie mogę go znaleźć a numeru zapomniałem o czekaj już go widzę no to pa"

    Padłam
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 28-09-12 o 17:33
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  7. #7
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    66

    Domyślnie Odp: Premierowa projekcja i oglądanie filmu razem z aktorami ;)

    Cytat Zamieszczone przez Bookish'a Zobacz posta
    hej, masz numer to Dd bo nie mogę go znaleźć a numeru zapomniałem o czekaj już go widzę no to pa"
    Hahahahaha, padłem xD Nie, nie mogę xD Równo o 18 podszedłem do wejścia, a on rozmawia przez telefon, spojrzał się na mnie, uśmiechnął, pomachał, coś powiedział do telefonu i się rozłączył xD

    A co do plakatu... Niestety Bookish'a, ale umowa to umowa Miała się liczyć kolejność zgłoszeń Ale zapytaj się Kamila, albo w miarę możliwości Maćka - oni też chyba parę wzięli
    Ostatnio edytowane przez DeathDay98 ; 28-09-12 o 17:33
    Nie będzie obcy pluł nam w twarz,
    Lepiej zrobimy to sami.
    ~ FNiN, Świat Zero 2: Alternauci

  8. #8
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Premierowa projekcja i oglądanie filmu razem z aktorami ;)

    Oj chciała bym plakat i na bemowo dojechac tez nie miala bym problemu. Tyle że niestety może nie w najbliższym czasie.

  9. #9
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Premierowa projekcja i oglądanie filmu razem z aktorami ;)

    Znaczy, ja się załapałam? .
    A takie pytanko, ten plakat to duży jest? Bo jutro go targać ze sobą tak głupio, na Bemowie później bym mogła też odebrać.

  10. #10
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Premierowa projekcja i oglądanie filmu razem z aktorami ;)

    Cytat Zamieszczone przez DeathDay98 Zobacz posta
    Hahahahaha, padłem xD Nie, nie mogę xD Równo o 18 podszedłem do wejścia, a on rozmawia przez telefon, spojrzał się na mnie, uśmiechnął, pomachał, coś powiedział do telefonu i się rozłączył xD

    A co do plakatu... Niestety Bookish'a, ale umowa to umowa Miała się liczyć kolejność zgłoszeń Ale zapytaj się Kamila, albo w miarę możliwości Maćka - oni też chyba parę wzięli
    Serio, zanim ogarnęłam o co chodzi to już się żegnał Zdążyłam tylko rzucić "Miłej premiery"


    Spoko, umowa to umowa, chciałam ci tak tylko pomarudzić trochę
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę