<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 95
  1. #81
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    O, właśnie - dobrze zaznaczyłaś, że film powstał na podstawie. Problem polega jednak na tym, że był wprost promowany jako ekranizacja. Moim zdaniem przy tak znacznych zmianach należało od razu mówić o adaptacji, wtedy miałoby to od razu inne znaczenie i być może - przynajmniej w moim wypadku - inne byłoby podejście widza.

  2. #82
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    Nie będę się czepiać niedociągnięć dotyczących zgodności z treścią książki. Na początku wyraźnie pisze, że film został nagrany na podstawie książki. Ona była po prostu pomysłem.
    W mojej recenzji wytknąłem nie tylko niezgodności z książką, ale także porażające błędy logiczne, które z miejsca kasują produkcję. Efekty specjalne i gra aktorska to kolejne gwoździe do trumny.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  3. #83
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    Oczywiście, nie z gry aktorów! Czego można się spodziewać po moich rówieśnikach? Sama nie zagrałabym tego lepiej. Jestem jak najbardziej zadowolona.
    Wiesz... to, że Ty nie zagrałabyś lepiej nie oznacza, że trzeba wrzucać do filmu kiepskich aktorów. Pomyśl, w ilu filmach, które widziałaś, grały dzieci/nastolatkowie? Czy jest wśród nich jakiś znany i lubiany film, gdzie aktorzy są słabi jak ci z 'trudnych spraw'? Nie? Bo takie filmy nie stają się popularne, ze względu na to, że niezbyt wiele osób chce oglądać kiepską grę aktorską. A z pewnością istnieje wiele osób, młodszych nawet od filmowych FNiN, którzy są bardziej rozwinięci pod względem umiejętności
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  4. #84
    Zaciekawiony FNiN Awatar manfred0000
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    film byl extra byłem na nim dwa razy w kinie i kilka raze oglądalem na [ciach]

    //Zakaz linkowania do nielegalnych, pirackich źródeł.//Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 09-12-13 o 19:35

  5. #85
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    75

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    Myślę, że lepiej by wyszło gdyby było więcej netowych powiedzonek np.: O mamusiu boska lub jedwabiście. Nie było też scen gdy się przenieśli PRL-u.
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 22-03-14 o 09:01

  6. #86
    Zainspirowany FNiN Awatar Cherry
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    85

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    Akurat po filmie wiele się nie spodziewałam. Całe życie filmowe adaptacje książek mnie zawodziły, więc do tego podeszłam spokojnie. Czasem wybuchałam śmiechem, ale nie z powodu humoru fabuły, tylko nędznych efektów specjalnych czy drętwej gry aktorów. Cokolwiek mówiłby pan Kosik mi aktorzy zdecydowanie się nie podobali. Fabuła lekko nielogiczna, ale dla kogoś kto nie przeczytał książki mogła nie być aż tak tragiczna. Tylko czy ktoś niezaznajomiony z FNiN poszedł na film? W skali od 1 - 10: 1
    Ostatnio edytowane przez Cherry ; 19-07-14 o 21:09
    Możesz mieć wszystkie pieniądze świata, ale jest jedna rzecz, której nie możesz kupić... DINOZAUR *,*

  7. #87
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    Cóż, film nie był zły... ale, jak już to KAŻDY praktycznie wspomniał, gra aktorska! Wiadomo, w polskich filmach dla młodzieży MUSI być zawsze na końcu zdania taka nutka 'sztuczności' :/ Net w ogóle nie przypominał Neta... No i te korzonki D: Ogólnie film fajny, tylko wyobraziłam sobie Holewoodzką albo Disneyowską wersję i aż sobie westchnęłam :p
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 26-10-14 o 19:54

  8. #88
    Zaciekawiony FNiN Awatar umotex12
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Posty
    22

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    Kicha straszna, tylko efekty niezłe

  9. #89
    Zaciekawiony FNiN Awatar bezkrztałt
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Wiek
    20
    Posty
    11

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    film fajny i efekty też

  10. #90
    Zaciekawiony FNiN Awatar Zuzolan
    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    Wie ktoś może gdzie mogę ten film znaleźć? Jakiś czas temu oglądałam go w internecie, chciałam obejrzeć ostatnio jeszcze raz, ale nigdzie nie mogę znaleźć Płyty chyba nie ma z tego co mi wiadomo

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę