<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 95
  1. #11
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    Nie oglądałam jeszcze filmu, ale, żeby było jasne, IPhone 4s ma kamerę z przodu .

  2. #12
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    66

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    Cytat Zamieszczone przez Mortenka Zobacz posta
    IPhone 4s ma kamerę z przodu
    https://www.youtube.com/watch?v=Yqts...eature=related - gdzieś koło 3 sekundy, jak dobrze zatrzymasz, to wyraźnie widać, że nic nie widać ;]
    Nie będzie obcy pluł nam w twarz,
    Lepiej zrobimy to sami.
    ~ FNiN, Świat Zero 2: Alternauci

  3. #13
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    Cytat Zamieszczone przez DeathDay98 Zobacz posta
    Przypomnę, że Londyn był jeszcze w "naszych czasach", więc elektroniczny zegar zawsze spoko. A laski dynamitu?
    Chodziło mi nie o zgodność czasu akcji, tylko o to, skąd materiały do produkcji bomby miał rybak (dobrze widziałem, że o to on podłożył bombę, prawda?) - że np. zrobił ją z tego, co pozostało mu po IIWŚ, ale wtedy trochę naciągane jest użyci zegara elektronicznego. Generalnie, po prostu uważam, że o ile laski dynamitu przejdą w książce, to w filmie powinno się trochę bardziej wysilić Mogę się mylić, ale z informacji o dynamicie dobrze kojarzę tylko dwie: że wynalazł go Nobel, i że praktycznie nie używa się już lasek dynamitu. No i... jakoś tak nie pasuje mi dynamit do bomby w filmie, a przede wszystkim - skąd oni wiedzą, że jest to dynamit? A nie uformowany w podobny kształt inny materiał wybuchowy? Felix w międzyczasie przeszedł kurs rozpoznawania materiałów wybuchowych?

    Mówiłem Kamilowi, że iphone nie ma nawet kamery z przodu, a on odpowiedział, że wytłumaczeniem miałoby być to, że Manfred przeprogramował ekran, żeby mógł przez niego patrzeć
    Eee, yyy... że co? Swoją drogą, kiedy Net pokazywał Manfredowi w telefonie otoczenie na plaży, to miałem wrażenie, że on się boi tego telefonu, tak mocno wyciągał rękę
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  4. #14
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    66

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    Tak samo zareagowałem na ten ekran, bo to po prostu niemożliwe. Starego palmtopa mogli użyć. Dlaczego wszędzie widzę ajfona?
    Nie będzie obcy pluł nam w twarz,
    Lepiej zrobimy to sami.
    ~ FNiN, Świat Zero 2: Alternauci

  5. #15
    Zaciekawiony FNiN Awatar Felixx
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    Cytat Zamieszczone przez kam193 Zobacz posta
    Chodziło mi nie o zgodność czasu akcji, tylko o to, skąd materiały do produkcji bomby miał rybak (dobrze widziałem, że o to on podłożył bombę, prawda?)
    Bombę podrzucił ten SSMan - Shultz

    "Chodzmy więc do tego sklepu i zróbmy sobie dobrze"-Net Bielecki "Felix, Net i Nika oraz Świat Zero" str. 274

  6. #16
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    Nom, a Schultz i rybak nie zostali przypadkiem połączeni w jedną istotę?
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  7. #17
    Zaciekawiony FNiN Awatar marQs
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Posty
    31

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    To rybak nie był Schultzem?

    4 na 3 osoby mają problem z ułamkami!

  8. #18
    Zaciekawiony FNiN Awatar Felixx
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    Wnioskuję, że Schultz nie był rybakiem po głosie obydwu (różniły się), bo byli bardzo podobni. Z resztą jaki sens byłby w łączeniu rybaka, który opowiadał o wydarzeniach związanych z wejściem Wehrmachtu do bazy, a Esesmanem bez żadnym skrupułów, który wchodził do bazy razem z wojskiem? (Ah, moja pokręcona logika)
    Jednakże jeśli dobór aktorów do tych dwór ról był przypadkowy (wygląd), ale wszystko mylący to trochę się kopsnęli.

    "Chodzmy więc do tego sklepu i zróbmy sobie dobrze"-Net Bielecki "Felix, Net i Nika oraz Świat Zero" str. 274

  9. #19
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    Wiesz, raczej jednak nie do końca zrozumiałeś i oni byli jedną postacią w filmie. Motyw w bezkształcie był naciągany, jedyne wytłumaczenie jest takie, że wszedł za nimi, ale wyrzuciło go "wcześniej".

  10. #20

    Domyślnie Odp: Nasze wrażenia po obejrzeniu filmu

    Byłam na premierze. W sali nie było zapełnionych nawet 2 rzędów. W całym kinie był tylko jeden plakat, na dodatek za jakimś filarem, i gdyby nie to, że go nie szukałam, nie zobaczyłabym go... :/
    Co do samego filmu to szkoda, że tyle ominięto... Widocznie chcieli się skupić na wojnie, albo musieli ograniczyć koszty, a myśle, że nakręcenie przyszłości było by trudne i drogie...
    Jeśli chodzi o aktorów, to troche przeszkadzała mi ich gra (szczególnie na początku) Jestem zadowolona z tego, że rola Neta była zagrana bardzo dobrze, bo jego wygląd na początku nie pasował do roli ) Co to Niki, to podobnie ją sobie wyobrażałam, ale jakoś sztucznie grała. No i... brakowało mi takiego jej... charakterku. W filmie była taką zwykłą dziewczyną. Nie wiem, może to tylko moje wrażenia...
    Wgl jakieś to było dziwne, to jak mówiła że nie ma rodziców, albo jak rozwaliła ten kubek. Tak poprostu, jak dla mnie ciut bezsensu...
    Felix był okej, jak dla mnie, choć na początku jakoś sztucznie grał, ale chyba się rozkręcił czy coś.
    Do Efektów nie mam żadnych zastrzeżeń.
    Ogólnie film mi się podobał, ale podobał by mi się bardziej gdybym nie czytała książki.

    Aha, no i jeszcze jedna rzecz, która mi się nie spodobała. W filmie, właściwie wszystko im się jakoś udawało, nie było pokazane to co umieją. Tylko Nika właściwie jakoś 3 razy użyła mocy (najpierw rozwaliła kubek, potem szybe na statku w Londynie, no i jak do nich strzelili) no i raz jej się nie udało, jak próbowała zniszczyć ściane w bazie. A chłopcy nie mieli za bardzo okazji żeby się wykazać.

    No i Net miał nowiutkiego laptopa Samsunga, a nie starego grata i iPhone S3, który chyba nie ma kamery z przodu... (chyba, ale na pewnie nie S4, jak ktoś napisał) Ciekawe jakim cudem on się nie rozwalił, skoro ciągle był przyczepiony do plecaka...
    Ostatnio edytowane przez Katherine. ; 29-09-12 o 17:57

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę