<
Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 189
  1. #11
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci - Rzeźnik powraca

    SV raz po raz walił głową w ścianę.
    - Dlaczego ja? - To pytanie zadawał sobie od kilku godzin, kiedy dowiedział się, o swoim losie. - Po jaką c*****ę prezydent w ogóle to organizuje. Jakby nie wystarczyło zniszczenie dyskrytu 13. - Poszedł do kuchni. - Pora zostać emo. Nie, po co niby mam się ciąć. Skoro już mam zginąć, zrobię to jak mężczyzna. Niech mnie rozszarpią wilki na arenie, albo te świnie z 1 dyskrytu.
    [Karmel, 6?]

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  2. #12
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci - Rzeźnik powraca

    [No to małe zmiany zostały wprowadzone i jestem w parze razem z FNem i a BlueAI z Firaną xD Jeny... ]

  3. #13
    Fan FNiN Awatar x3Firankax3
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Posty
    837

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci - Rzeźnik powraca

    Od dziecka uwielbiała biegać po lesie, czuła, że z naturą wiąże ją coś szczególnego, coś, co pozwalało jej traktować przyrodę na równi z ludźmi. Czasem nawet ponad nich. W lesie czuła się jak w swoim żywiole, jak w domu. Wszędzie było jej pełno, gdy miała zaledwie kilka lat wystrugała swój pierwszy łuk. Później już tylko czekała na wielką przygodę, taką jaką wyczytała ze skórzanej książki swojej prababki. Ale przeżycie mające zmienić jej życie nie nadchodziło. Mijały lata, a dystrykt, w którym żyła okazywał się coraz bardziej zwyczajnym miejscem. Nie chciała, żeby całkiem 'znormalniał'. Dystrykt 5 – liczba pięciu bohaterów z legend, które codziennie czytała, przypominała jej o jej własnym powołaniu. Dlatego, wciąż wierzyła. I wtedy dowiedziała się o Igrzyskach. Nie bała się ich jak wszyscy. Chciała zostać wybrana. Uwierzyła ślepo w to, że jest to jej powołanie i wielka przygoda. Celowo pomnażała swoje nazwisko we wpisach, wciąż biorąc dodatkowe pożywienie, choć wcale go nie potrzebowała. Nic więc dziwnego, że stanęła na scenie obok BlueAI przed ludem z Dystryktu, skoro w urnie znajdowała się ponad połowa karteczek z jej nazwiskiem. W oczy padał jej blask reflektorów, poczuła na policzkach łzy. Ale były to łzy zadowolenia i wzruszenia, tak myślała, choć w rzeczywistości oślepiało ją zwykłe światło.
    Ostatnio edytowane przez x3Firankax3 ; 22-09-12 o 20:07

  4. #14
    Słony Awatar Karmel
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    268

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci - Rzeźnik powraca

    [Ok. 6 dystrykt. A tak w ogóle śmiesznie, że my jesteśmy ze sobą w parze, jako dwie osoby najlepiej znające Igrzyska...]
    Karmel dzielnie zniosła wiadomość o wylosowaniu. Taka już była, wierzyła w przeznaczenie i nigdy nie pytała "dlaczego ja?". Wiedziała jednak, że nie da jej to spokoju dopóki nie wymyśli planu. Nie chciała nikogo zabijać, ale sama też nie może dac się zabić. Na razie postanowiła poznać swojego partnera. Poszła do serpensa i zapukała.

    Była wysoką, bladą, ciemną blondynką o szarych oczach. Miała długie ręce i nogi, szybko biegała. Wierzyła, że sobie poradzi, chociaż była szczupła i drobna.

    - Witaj, jestem Karmel. Razem jedziemy na Głodowe Igrzyska, w związku z tym chciałabym cię poznać.
    Ostatnio edytowane przez Karmel ; 22-09-12 o 20:19


  5. #15
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci - Rzeźnik powraca

    Pat nie miała zamiaru widzieć się z FNem zanim nie zobaczy się z jedyną osobą jakiej mogła się zwierzyć. Ruszyła w stronę ogrodzenia i zagwizdała umówionym znakiem, albowiem spotykanie się z ludźmi z innego dystryktu było surowo zabronione. Usłyszała odzew. Musiała się pożegnać z Karmel, zanim i ją samą zabiorą.

  6. #16
    Słony Awatar Karmel
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    268

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci - Rzeźnik powraca

    Serpens nie odpowiadał, a Karmel usłyszała sygnał. Nie mogła go zignorować, pozostawiła więc przyszłego partnera-rywala i biegiem ruszyła do ogrodzenia.
    - Pat! Ciebie też wybrali!?


  7. #17
    Zainspirowany FNiN Awatar Kolekcjoner dusz
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    162

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci - Rzeźnik powraca

    - Muszę pamiętać żeby w następnym wcieleniu podciąć sobie żyły jeśli ponownie się tu urodzę. - Chłopak wyszedł na zewnątrz i prawdopodobnie ostatni raz oglądał dystrykt 10.

  8. #18
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci - Rzeźnik powraca

    -Jak to "ciebie też"? No wybrali mnie, Karmel, cholera jasna, wybrali!- wyraz twarzy Pat nawet ciężko było nazwać żalem. Bardziej grymasem rozpaczy na dnie głębokiego dołu. -Załatwią mnie, przy pierwszym strzale. Kurde, Karmel, co ja mam zrobić?

  9. #19
    Słony Awatar Karmel
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    268

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci - Rzeźnik powraca

    - Pat, spokojnie, przecież tam na pewno jest więcej osób takich, jak my. Nie każdy marzy tylko o zabijaniu i szkoli się do Igrzysk. Będziemy się trzymać razem, może zawrzemy układ z innymi. Nie damy się. Po prostu nie możemy.


  10. #20
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci - Rzeźnik powraca

    -Zaraz zaraz. Że niby ciebie też wybrali?!- tym razem Pat była nie tyle zdziwiona co zaskoczona.

Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę