<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Teledysk promujący FNiN

    Ukazał się nawet wcześniej niż się tego spodziewaliśmy. Klaudia Kulawik śpiewa w nim piosenkę "With a friend you know" Cezarego Skubiszewskiego. Jak wcześniej pisaliśmy - w filmie oraz w trailerze wykonuje ją australijska piosenkarka, Ella Hopper.

    http://wideo.onet.pl/muzyka-klaudia-...w,94380,w.html

    Making of:
    Ostatnio edytowane przez Luk ; 14-09-12 o 13:58
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  2. #2
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Teledysk promujący FNiN

    Od razu prosiłbym kogoś kumatego o wstawienie wersji youtubowej w znaczniki [.video], jak tylko się ona pojawi. Tak, żeby można było odtwarzać bezpośrednio u nas na stronie.

    EDIT: Dodałem making of. Dość pokrzepiający jest fakt... że teledysk kręcili lusterkami Widzę tam kilka puszek Canona. Zapewne 5D. Fajna sprawa! W końcu ja też kręcę lustrzanką
    Ostatnio edytowane przez Luk ; 14-09-12 o 14:02
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  3. #3
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Teledysk promujący FNiN

    To jest Klaudia Kulawik!? Kurcze, w ogóle jej nie poznałem, chociaż oglądałem Mam Talent, gdy występowała. Ogółem teledysk zapowiada się dość fajnie, pomysł z portalem w tle też ciekawy. Szkoda tylko, że film zapowiada się inaczej (kiepsko).
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  4. #4
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Teledysk promujący FNiN

    Ja też jej nie poznałam. Jakoś inaczej wygląda w roli Niki i inaczej niż na zdjęciach z spotkania w Łodzi.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 14-09-12 o 17:31

  5. #5
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Teledysk promujący FNiN

    Pat... Ale Ty mówisz o kimś innym Klaudia Kulawik to ta, która śpiewa. Ona nie gra Niki. Nikę gra Klaudia Łepkowska. Za dużo tych Klaudii, co?
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  6. #6
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Teledysk promujący FNiN

    Aaaa masz rację, za dużo. Mój błąd

  7. #7

    Domyślnie Odp: Teledysk promujący FNiN

    Ej, teledysk to najlepsza rzecz jaka przydarzyła się tej produkcji! Nie jest może jakimś wielkim dziełem sztuki i nie zapiera tchu w piersiach, ale jest na prawdę dobry Klaudia wypadła fajnie, dobrze się komponuje z klimatem i kojarzy z filmem (w moim prywatnym odczuciu). Bardziej przez ten teledysk niż przez inną promocję ludzie pójdą na film. Tak sądzę.
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  8. #8
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Teledysk promujący FNiN

    Mnie osobiście nie podoba się w zasadzie nic w tym teledysku, ale ja to już taka marudna jestem
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  9. #9
    Fan FNiN Awatar Woju
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    730

    Domyślnie Odp: Teledysk promujący FNiN

    Mi się podoba to, że zobaczyłem kilka scen z filmu przed premierą. Poza tym...
    radosny galopek dzieci z filmu familijnego.
    Wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Umiem pisać i czytać

  10. #10
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    66

    Domyślnie Odp: Teledysk promujący FNiN

    Ja mam kilka spostrzeżeń (jestem raczej czepliwy, wybaczcie):
    Pierwsze co zobaczyłem, dzięki temu pierwsze 8 sekund teledysku obejrzałem 10-15 razy; podzielę to na dwie części:
    1a. Jak Manfred za pomocą iPhone'a może widzieć otoczenie, skoro nie ma przedniej kamerki (w filmie jest bezdyskusyjnie z przedniej)
    1b. Net nie miał iPhone'a, tylko starego palmtopa. Jak zamierzają w I części podłączyć ajfona do robotów? Gdybym wiedział, że go użyją, to pożyczyłbym, ba oddałbym im mojego starego HTC Universal, który jest do tej roli o niebo lepszy (poszukajcie fotek w googlu, się sami przekonacie)
    2. Nika nie umie aż tak zapanować nad swoimi zdolnościami, żeby zatrzymać kulę z lugera, no proszę was...
    3. Net miał mieć minikomputer, a nie 16-17 calówkę 16:9... Co on, będzie to targał w plecaku przez cały film? Poza tym miał być stary i niewiele warty. No i kwestia baterii, w takich krowach nie wytrzyma przez całą ich historię...
    4. Drogi Felixie, ubrania nie przewodzą prądu, a nawet jeśli, to skoro poraziło to napastnika, to Ciebie też powinno, jeśli nie masz dobrej izolacji z podłożem.
    Ale mina Felixa po porażeniu gościa prądem - bezcenna
    5. Przyjaciele nie znaleźli bomby w taksówce (bo chyba jadą taksówką, przyjrzyjcie się, nie ma widoku na Londyn i poruszają się horyzontalnie na poziomie ziemi).
    6. Na autobusie powinien być napis "Felix i Nika > ***" - przecież pisali to Net i Manfred, po co mieliby wstawiać Neta do tego?

    Ale ogólnie, oprócz tego, to film zapowiada się nie najgorzej. Drodzy fani z Warszawy - zbieramy się na jakąś konkretną datę na premierę filmu? Będzie lepiej oglądać w towarzystwie osób, z którymi opinia końcowa filmu będzie zgodna (czyt. dla przykładu klaskanie po projekcji, lub rzucanie popcornem w ekran ).
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 18-09-12 o 23:45
    Nie będzie obcy pluł nam w twarz,
    Lepiej zrobimy to sami.
    ~ FNiN, Świat Zero 2: Alternauci

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę