<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11
    Zainspirowany FNiN Awatar Gosiaw
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Posty
    163

    Domyślnie Odp: Okładka ŚZ2, Felixobus, konkursy...

    @ Pawson: chyba tak

  2. #12
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Okładka ŚZ2, Felixobus, konkursy...

    Cytat Zamieszczone przez Pawson Zobacz posta
    A czy te opowiadania będą za darmo?
    Cytat Zamieszczone przez Gosiaw Zobacz posta
    @ Pawson: chyba tak
    No jasne, że za darmo
    Tylko nie rozpędzać się tam, żeby dla nas coś jeszcze zostało
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  3. #13
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Okładka ŚZ2, Felixobus, konkursy...

    Dwie rzeczy mi się nasunęły na myśl kiedy to czytałam. Pierwsza to fakt, że te plakaty są tak kiepskie, że boli głowa o.O A druga to taka ogólna rozkmina, że ktoś, kto będzie na którymś z tych spotkań przypadkiem mógłby wziąć dwa nadprogramowe opowiadania, prawda? A potem całkiem przypadkowo mi je przesłać Byłabym bardzo wdzięczna, jakby ktoś okazał tak dobre serce i załatwiłby mi Metodę Sześciopalczastego Już jedna cieszyłaby mnie bardzo, dwie byłyby marzeniem
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  4. #14
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Okładka ŚZ2, Felixobus, konkursy...

    Jasti,a po co aż dwie? Postaram się dla Ciebie zgarnąć tak jak kiedyś ŚS, ale mam wrażenie, że ktoś sie pomylił i będą Ściemy Smoczysława Ale zobaczy się na miejscu.
    A plakat może i średni, ale chętnie bym jeden zgarnął
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  5. #15
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Okładka ŚZ2, Felixobus, konkursy...

    Są MS, nie ŚS .
    Ja już po warszawskim spotkaniu. Cóż...
    1. Miało być 14.00-17.00, a było 15-16, więc sobie trochę po Empiku połaziłam.
    2. Najwidoczniej reklama była słaba, bo było prawie pusto, a przecież np. Na premierze Ś0 w tamtym roku w tym samym miejscu była pełna widownia.
    3. 'Aktorzy' = sama Klaudia Łepkowska.
    4. Pan Kosik i Klaudia powiedzieli naprawdę niewiele, odpowiedzi na pytania w stylu 'skąd wziął się pomysł na fnin' słyszałam nieraz.
    5. Konkursy... Nie bardzo rozumiem ideę 'zdolniachy', 'Spec' powiedzmy, że rozumiem zamysł i nawet na forum niejeden kandydat do nagrody się pewnie znajdzie . Na zdjęcie do sobowtóra namawiali wszystkich z osobna, więc uległam i dałam się sfotografować, choć bez większych nadziei na wygraną . Był też konkurs rozstrzygnięty w trakcie spotkania, z wiedzy o fnin i uważanego oglądania trailera, wygrałam razem z trzema innymi osobami.
    Mam nadzieję, że spotkania w innych miastach będą cieszyć sie większym powodzeniem, bo widać było, że spodziewano się wiecej osób .

  6. #16

    Domyślnie Odp: Okładka ŚZ2, Felixobus, konkursy...

    Na pewno będę na spotkaniu w Zielonej Górze, tylko jeszcze nie wiem na którym . Czy ktoś oprócz mnie będzie na jednym z tych spotkań w ZG?
    "OOOO Falubazie
    ukochany
    klubie nasz
    Jesteśmy zawsze z Tobą ta historia trwa od lat
    u Twego boku będąc podbijamy cały świat."

    "Cały świat już wie.
    Falubaz mistrzem jest!
    Słychać głośny śpiew.
    My bawimy się!"

    FalubazTeam Zielona Góra

  7. #17
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Okładka ŚZ2, Felixobus, konkursy...

    Drago, jakby Ci się udało dla mnie zdobyć to byłabym Ci wdzięczna Jeżeli to będą Ściemy Smoczysława to nie potrzebuję, bo oczywiście już mam A dwie dlatego, że chciałam chłopakowi dać i zainteresować go FNiNem tak jak Potterem, ale w razie czego zawsze mogę pożyczyć swoją. Dlatego tak jak mówiłam - z jednej i tak bym się bardzo cieszyła, dwoma byłabym zachwycona
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  8. #18
    Zainspirowany FNiN Awatar Pawson
    Dołączył
    Feb 2012
    Wiek
    23
    Posty
    61

    Domyślnie Odp: Okładka ŚZ2, Felixobus, konkursy...

    A ja się pytam:
    czy film będzie w heliosie? i czy tylko w miastach typu Poznań, Warszawa, Łódź?
    Ostatnio edytowane przez Pawson ; 12-09-12 o 12:28
    Koszmary to nie seriale, prędko się nie powtórzą.

  9. #19
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Okładka ŚZ2, Felixobus, konkursy...

    Nie wiadomo, gdzie będzie, ale spokojnie można domniemywać, że pojawi się w większych sieciach kin.

  10. #20
    Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    283

    Domyślnie Odp: Okładka ŚZ2, Felixobus, konkursy...

    @Okładki - brak weny?

    @Plakatów - brak umiejętności?

    @Busa- dostawczak...

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę