<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Złoty Jeż

  1. #1
    Zafascynowany FNiN Awatar alexbobi
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    382

    Domyślnie Złoty Jeż

    Kto to jest Złoty Jeż? W tym temacie napiszcie swoje pomysły o tym kto to jest. Według mnie złoty jeż bedzie miał jakiś wpływ na FNIN Ś0 2.

  2. #2
    Zafascynowany FNiN Awatar Keitissa
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Posty
    359

    Domyślnie Odp: Złoty Jeż

    Na pewno będzie miał. Inaczej jego pojawienie się było by trochę bezsensowne.
    Osobiście mam wrażenie, że to jakiś podróżnik między światami, ze świata w którym takie przeskoki są normalne.
    Albo istota z innego wymiaru.
    Skoro forum jest trupem, to nikt nie zauważy braku sygnatury, nie?

  3. #3
    Zafascynowany FNiN Awatar alexbobi
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    382

    Domyślnie Odp: Złoty Jeż

    No ba. Na_pewno pochodzi ze świata w którym takie przeskoki są normalne. Według mnie to duch Franka Knipszyca uwolniony przez Felixa w PN. Przeskakuje światy w poszukiwania świata w którym jego żona i córka żyją. Chciał żeby FNiN nie "odstępowali'' od niego, bo myślał że mają informacje na temat jego żony. W B75 (o ile się nie mylę) on był narysowany na murze, a napis pod nim głosił "Precz!''. To znaczy że może on był już w B75 i wypytywał się o Anne Knipszyc, a Anna Knipszyc w tym świecie czyli w B75 jest nielubiana, bo może działała przeciw Wehrmachtu, albo przeciw Rosjanom, nie pamiętam już. Albo alterbliźniak Knipszyca był tutaj nielubany z powodów które napisałem na górze.

    //Dwa przecinki to nie cudzysłów, więc albo używaj obu górnych, albo kopiuj z Worda.//Drago
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 01-09-12 o 01:14
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor"
    Józef Beck

  4. #4
    Zaciekawiony FNiN Awatar marQs
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Posty
    31

    Domyślnie Odp: Złoty Jeż

    Według mnie złoty jeż to taki strażnik światów alternatywnych
    chce zaprowadzić porządek w światach w których to nienormalne.

    4 na 3 osoby mają problem z ułamkami!

  5. #5
    Zafascynowany FNiN Awatar alexbobi
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    382

    Domyślnie Odp: Złoty Jeż

    Możliwe. Hmm nie pomyślałem o tym.
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor"
    Józef Beck

  6. #6
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domyślnie Odp: Złoty Jeż

    chce zaprowadzić porządek w światach w których to nienormalne.
    Zasady interpunkcji się kłaniają. Na jakiej zasadzie ci z BX mieliby wiedzieć, że coś z BY się pokiełbasiło? Światy alternatywne żyją swoim życiem, i takie jest ich zadanie, gdyby ktoś spoza niego chciałby zaprowadzić w nim porządek, to z nazwy nie byłby to świat alternatywny. ZJ może być jakimś poszukiwaczem, ochotnikiem etc., a skafander może być potrzeby na wypadek, gdyby w jakimś świecie rozwinęłaby się choroba na której "u niego" nie ma lekarstwa. Albo odwrotnie- on jest na coś chory, a skafander nosi, by nikogo nie zarazić, a zarazem szuka leku.
    Moje uczucia runęły, moje nerwy runęły, jestem przez nią zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konający. Teraz, gdy na ciebie patrzę, to wiem, iż moja miłość do ciebie była z gruntu niesłuszna.

  7. #7
    Zafascynowany FNiN Awatar alexbobi
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    382

    Domyślnie Odp: Złoty Jeż

    Też możliwe. Macie dobre pomysły. Ale skafander może nosić też dlatego, bo po przejściu przez Pierścień może być... Nieco zimno. Np. dotrze do świata B10000000000, w którym lodowce się nie roztopiły. Prawda?
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 25-09-12 o 18:28
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor"
    Józef Beck

  8. #8
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domyślnie Odp: Złoty Jeż

    może być... Nieco zimno. Np. dotrze do świata B10000000000, w którym lodowce się nie roztopiły. Prawda?
    W takiej sytuacji baza ze Skoczywrotami miała by swoje ogrzewanie, czy cuś. Zresztą równie dobrze mógłby mieć skafander, bo... to mógłby być jakiś element tradycji z jego świata.(Wiem, że wam trudno jest sobie wyobrazić takie miejsce, mnie też)
    Moje uczucia runęły, moje nerwy runęły, jestem przez nią zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konający. Teraz, gdy na ciebie patrzę, to wiem, iż moja miłość do ciebie była z gruntu niesłuszna.

  9. #9
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Złoty Jeż

    A może ten skafander jest mu potrzebny, ponieważ w świecie z którego pochodzi panują zupełnie inne warunki życia, np.: atmosfera ma inny skład, z powodu ludzi którzy zanieczyszczali powietrze, albo cośtam-cośtam, a ludzie się do tego przystosowali, dzięki jakiejś zabawie w pana Boga i w innych światach by się udusił, albo coś.

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  10. #10
    Zafascynowany FNiN Awatar Keitissa
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Posty
    359

    Domyślnie Odp: Złoty Jeż

    Albo... jest jakimś genialnym dzieciakiem któy podczas halloween przeszedł w soim świecie przez pierścień i odtąd błąka się po światach? Jest w stroju złotego husarza, bo taki miał kostium...
    Skoro forum jest trupem, to nikt nie zauważy braku sygnatury, nie?

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę