<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie Odp: Kilka nowych fotosów z filmu

    Ale o czym my rozmawiamy, to miał być "film na motywach książki" a nie ekranizacja. Od początku było wiadome, że wiele będzie wycięte i zmienione. Trzeba się cieszyć, że ilość głównych bohaterów i ich imiona się zgadzają

    A tak na serio, to już dawno pogodziłem się z tym, że książki nie będzie bardzo przypominał, czekam na premierę żeby się przekonać o jakości tego co zostało stworzone. Wiadomo, że wiele rzeczy się nie podoba (mi np ubranie Neta czy charakteryzacja Niki) ale to już kwestia gustu. Ważne, żeby film został dobrze odebrany, to może nakręcą lepiej inną część (takie np Trzy kuzynki...
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  2. #22
    Zainspirowany FNiN Awatar Złoty Jeż
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    89

    Domyślnie Odp: Kilka nowych fotosów z filmu

    Zaraz zaczniemy się cieszyć, że film nazywa się tak, a nie FNiN oraz latające zmutowane rosiczki. Ludzie, przecież czegoś trzeba wymagać no nie? Na przykład mi kompletnie nie pasuje Net, ale mimo tego na film pójdę, bo może jest dobrym aktorem?
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 25-07-12 o 12:59

  3. #23

    Domyślnie Odp: Kilka nowych fotosów z filmu

    Na początku wymagałem od tego filmu sporo, a nawet bardzo dużo. Potem przyszedł czas na realne spojrzenie na sprawę i nie liczyłem na pełne odwzorowanie historii. A na koniec przyszły pierwsze doniesienia z obcinek, zdjęcia z produkcji, screeny z filmu, w końcu trailer. Wtedy już nadzieja na porządną produkcję legła w gruzach. Ale nadal cieszę się, że realizują film. I mam nadzieję, że kolejne będą zrealizowane lepiej.
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę