<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hannn
    Dołączył
    Mar 2010
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    5

    Domyślnie Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    Jak myślicie? Co Nika zrobi w drugiej części? Zostanie w tym świecie ze swoimi rodzicami czy raczej będzie walczyła z przyjaciółmi o powrót do świata zero?
    Bo mnie osobiście to ciekawi .
    Ciekawi mnie też w jaki sposób przyjaciele wrócą do domu.
    Co wy na to?

    //Proponuję - i to nie jest tylko uwaga do Ciebie, nazywać tematy tak, żeby było z góry wiadomo, co zawierają. Bo 'co myślicie?' może dotyczyć zarówno kwiatków, chomików, Wunrunga, Felixa jak i czegokolwiek innego.//Jasti
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 05-07-12 o 11:51

  2. #2
    Zainspirowany FNiN Awatar cbazac
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Jak myślicie?

    IMO jakoś jednak wrócą do tego świata zero i to razem z Niką, bo jakoś nie mogę uwierzyć, żeby z serii znikła Nika albo, żeby wrócili z jakąś alter-Niką. Prędzej uwierzę, że wszyscy zostaną w B75, ale to też nie było by całkowitym happy endem. A jak wrócą to nie wiem, trochę się już pogubiłem w tych wszystkich teoriach. Samo ględzenie o entropii to dla mnie już za dużo :-\.

  3. #3
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    No... ja myślę że nie zostaną. Coś się stanie, nie wiem, ale Nika raczej nie zostanie w B75!
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  4. #4
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    To przecież oczywiste. Oto argumenty za tym że wróci:

    1. W TMK, w 2060 FNiN spotkali troje staruszków którzy prawdopodobnie byli nimi w przyszłości.
    2. W ostatnim opowiadaniu pojawili się FNiN z 2060.

    Jeśli ktoś ma coś jeszcze za/przeciw niech poda.

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  5. #5
    Zainspirowany FNiN Awatar cbazac
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    Zauważ, że kiedy FNiN przechodzą przez skoczywrota ich alterzy też to robią. Nawet więc po nieskończonej ilości skoków w każdym ze światów dalej będą jacyś FNiN.

  6. #6
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    Fakt, ale ich alterzy najprawdopodobniej nie wiedzieli o tym, że FNiN z B0 byli w a.d. 2060. Natomiast w opowiadaniu FNiN z przyszłości specjalnie udali się zobaczyć samych siebie. Lecz jest to tylko teza, gdyż nie jest potwierdzone że alter-FNiN nie przechodzili przez Wunrung, i nie trafili do 2060, a nawet gdyby, to byłoby tam inaczej, niż w B0.

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  7. #7
    Zainspirowany FNiN Awatar nika22
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    103

    Domyślnie Odp: Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    Ja uważam, że powróci razem z Netem i Felixem. Fakt, ma tutaj rodziców, ale przyjaciele nie są przystosowani do życia w świecie okupacji._Myślę, że na początku będzie się chciała nacieszyć rodzicami i nie będzie chciała wracać, ale potem stwierdzi, że nie może rozbijać super paczki, pewnie pomyśli tez o swojej alterce i jednak zmieni zdanie.
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 07-07-12 o 21:42
    WWJD?

  8. #8
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    Nika z nimi wróci. To, że w 2060 roku spotkali samych siebie, nie jest jeszcze żadnym dowodem. Mogli przecież spotkać alterNikę.
    Wróci, bo co maja zrobić? Felix i Net nie mają jeszcze domu, nie wiedzą nic o tym świecie, nie wiedzą, gdzie mieszkają ich rodzice, gdzie chodzą do szkoły, czy są tutaj ich znajomi (ciekaw jestem Aurelii ). Nie znają tej rzeczywistości. A w mentalności Niki są tylko dwa rozwiązania: że sama zostanie w tym świecie, albo, że wrócą razem do domu. Tyle, że w końcu Nika wróci, choć przyjaciele będą kombinować pewnie, jak wrócić z rodzicami Niki do Świata Zero.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  9. #9
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    Nika wróci po to, żeby nie pozbawiać swojej alterki rodziców. Ta nasza Nika już się jakoś przyzwyczaiła do samotności i nauczyła z nią radzić. Inna Nika z dnia na dzień straciła (a może i nie, no ale...) całą swoją rodzinę.

  10. #10
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    Dla mnie ta ostatnia książka i tak jest już wkurzająca, bo to powoli przestają być te same osoby, środowisko się za bardzo zmieniło i przez to oni też nie wydają się być już tacy sami. A Nika wróci, przecież to seria Felix, Net i Nika, mogłabym mieć jedynie wątpliwości co do tego, czy to się stanie na początku, czy na końcu drugiej części ŚZ.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę