<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
  1. #11
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    Andrzej, powiem szczerze, że nie wzięłam uwagi przeskoczenia przez Pierścień razem z rodzicami Niki. To ciekawe jest. Tzn. mam nadzieję, że się to nie stanie, bo przecież nie chcemy doprowadzić do totalnej sielanki - w serii nie wszystko powinno być tak, jak byłoby najlepiej, ale ciekawe czy taki pomysł padnie Mógłby odpaść dlatego, że nigdy nie wrócą w ten sposób do Świata Zero. No i ogólnie zgadzam się z myślą, że Nika nie zostanie w tamtym świecie choćby z powodu tego, że nie chce burzyć świata swojej alterce.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  2. #12
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    Nie sądzę, by ten pomysł wypalił.
    1. Jak rodzice Niki przeskoczą z przyjaciółmi do innego wymiaru, to alterka zostanie ich pozbawiona (to nie w stylu Niki). A tymczasem to nie za bardzo są rodzice Niki, tylko takie ich kopie. Rodzice Niki ze Ś0 nie żyją, więc przeskoczenie wraz z nimi do Ś0 nie sprawi, że Nika będzie szczęśliwa.
    2. Może być tak, że jak przejdą przez Wunrung, to zamiast być żywymi ludźmi będą ciałami.
    3. Jeśli taki pomysł pójdzie, to mamy właściwie gotowe wyjście na zamknięcie serii. Oby nie poszedł.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  3. #13
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    Jeżeli rodzice Niki przeszli by razem z FNiN przez skoczywrota to ktoś musiał by przejść w tym samym czasie przez pierścień w innym świecie B. No bo przecież patrząc z trzeciej osoby, z pięciu osób przechodzących przez pierścień pięć musi wyjść, no bo jak inaczej? Zmatrializowali się od tak i cyk? Za każdym skokiem miejsce FNiN z B0 zastępowali ich alterzy w tej samej sekundzie. A więc kto zastąpi rodziców Niki?

  4. #14
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    A więc kto zastąpi rodziców Niki?
    Ich alterzy z innego wymiaru. Jest tyle możliwości...
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  5. #15
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    Ale w tym samym czasie alterzy co wylądowali w B0 z kim przejdą dalej?

  6. #16
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    Ale w tym samym czasie alterzy co wylądowali w B0 z kim przejdą dalej?
    Z trupkami.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  7. #17
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    Przeca pisałam, że nie mogą wrócić nigdy do B0 mając rodziców Niki pod pachą (bo nie ma zamiennych rodziców Niki w B0). Ech
    No i ogólnie mówiłam, że wcale nie chcę, żeby przechodzili z nimi przez skoczywrota, bo to zbyt idealne - ptaszki wesoło poćwierkują, kwiatki ślicznie kwitną, trawka się zieleni, trójca przyjaciół w B0, Nika z rodzicami

    A tymczasem to nie za bardzo są rodzice Niki, tylko takie ich kopie. Rodzice Niki ze Ś0 nie żyją, więc przeskoczenie wraz z nimi do Ś0 nie sprawi, że Nika będzie szczęśliwa.
    Tylko z tym się nie do końca zgodzę. Oni są tymi samymi rodzicami Niki, bo przez (strzelam, nie czepiajcie się szczegółów ) ok. 25 lat, kiedy Niki nie było na świecie, rozwijali się tak samo jak w B0, więc byli bardzo podobni do rodziców z B0. Bardziej Nika może być obca (głównie dla swojej matki, bo z ojcem w B0 przebywała i mieszkała przez jakiś czas), bo tamta Nika z B75 od zawsze miała rodziców, rozwijała się jak typowa nastolatka, natomiast życie 'naszej' Niki było warunkowane przez długi czas samodzielnym przeżyciem i funkcjonowaniem w świecie.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  8. #18
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    Nika nie odzyska rodziców. Dlaczego? Bo to by było banalne, sielankowe rozwiązanie fabularne bliskie deus ex machina, gdzie Nika w magiczny sposób odzyskuje mamę i tatę, sprzeczne z filozofią serii.

    Będzie bardzo ciekawa burza przeżyć Niki, i zapewne problematyka ciężkiego kalibru, ale koniec końców będzie musiała zaakceptować, że jej prawdziwi rodzice zginęli, musi się z tym pogodzić i żyć, a nie starać się ich na siłę wskrzesić, przy okazji sprawiając ból Nice z owego świata.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 11-07-12 o 22:35
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  9. #19
    Zaciekawiony FNiN Awatar fuunfanka
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    24

    Domyślnie Odp: Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    Moim zdaniem bedzie chciała zostać, ale pod namową przyjaciół wróci. Ma tam rodziców, ale nie są stworzeni do życia w tym świecie.

    //Zdania zaczynamy wielką literą// Na końcu zdania stawiamy kropkę// Przed "ale" stawiamy przecinek// Nie ma takiego słowa jak "namowamia"// Bookish'a
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 26-07-12 o 12:18

  10. #20
    Zafascynowany FNiN Awatar Keitissa
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Posty
    359

    Domyślnie Odp: Czy Nika zechce powrocic do Świata Zero?

    Jak dla mnie trochę w tym B75 posiedzą, ale i tak pójdą dalej. Zresztą: kto powiedział, że nie znajdą innego świata w którym nie będzie lepiej, a rodzice Niki będą żyć? A w światach alternatywnych trudno być moralnym, bo jeśli nie uda im się wrócić do B0 to i tak na_pewno jakaś alter-Nika zostanie bez rodziców, a jakaś ich zyska. Więc czemu to by nie miała być ta nasza?
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 02-08-12 o 22:30
    Skoro forum jest trupem, to nikt nie zauważy braku sygnatury, nie?

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę