<

Zobacz wyniki ankiety: Jaki tytuł antologii?

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Głos Kosika

11 84.62%
  • Człowiek, który inspiruje od 41 lat

2 15.38%
Zamknięty wątek
Strona 18 z 19 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 187
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    21

Domyślnie Odp: "Kosikowi Sto Lat"- part 3

Do mnie do wawy tez juz doratrlo Thanks

Antyspiskowiec Awatar kam193
    22

Swoją drogą, ostatecznie Kosik dostaje to pocztą, tak?
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    26

Cytat Zamieszczone przez kam193 Zobacz posta
    Swoją drogą, ostatecznie Kosik dostaje to pocztą, tak?
    Nie wiem, nic nie wiem
    jak do środy się nie zbierzemy z organizacją to wysyłam.

generalnie Bartek zarzucił pomysłem żeby go złapać w sobotę w Łodzi jak będzie odbierał ta nagrodę co ma ją wtedy odebrać. Ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie.
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

22

Haha, jak napisałaś o pomyśle Bartka, to wyobraziłem sobie, jak wchodzi Kosik na scenę, odbiera nagrodę, chce coś powiedzieć, prowadzący mu przerywają, mówią, że jeszcze jedna rzecz i wpadają na scenę fani i "STO LAT"
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

Fan FNiN Awatar bim
    26

No ja też jestem za Łodzią. A i tak będę w okolicach to można podjechać. Jak Ewelina się zgodzi na towarzystwo przez weekend to też może z nami podskoczyć ;D

26

No więc własnie, jeśli Łódź to trzeba jak najszybciej obgadać to z Kasią czy jest wgl taka możliwość.

Cytat Zamieszczone przez bim Zobacz posta
    Jak Ewelina się zgodzi na towarzystwo przez weekend to też może z nami podskoczyć ;D
    :*
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?

Lunatyk Awatar Drago
    27

Książka dotarła.

Mnie Łódź jak najbardziej pasuje Lukowi pewnie też.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

22

Mam Głos* Faktycznie to justowanie wyszło źle, ale to musiało wyjść tak albo na drodze Word->PDF, albo PDF->druk, niemożliwe, żeby wyszło tak prosto z Worda (pojedyncze przypadki, kiedy Word justował głupio mi się zdarzały przy drukowaniu różnych rzeczy, ale nie do tego stopnia...). Ale generalnie i tak jest fajnie

*właściwie zanim zdążyłem się z nim zaznajomić został przechwycony przez mamę, która właśnie się wczytuje we wstęp

26

Jedziemy do Łodzi. Drago, Luk i wszyscy którzy będą: nie znamy jeszcze miejsca ani godziny. Z Kasią obgadane, także spokojnie. Bliżej soboty Kasia da nam znać o szczegółach bo na razie sama nic nie wie. Jeśli impreza jest otwarta to może się wbijemy na nią.

Do wszystkich, którzy zamawiali antologię: przepraszam wszystkich. Przepraszam, ale na prawdę nie mam kiedy iść do banku na drugi koniec miasta żeby wpłacić pieniądze i najwcześniej mogę w piątek (no chyba, że mi wypłata wcześniej przyjdzie). Więc pewnie dopiero w poniedziałek będę miała je na koncie. No przepraszam, ale wypłaciłam wszystkie pieniądze bo na poczcie kartą nie zapłacę a nie mam kiedy iść do banku, przerwy za krótkie a po lekcjach nie mogę bo nie mam czym wrócić do domu. Ale jeśli ktoś koniecznie chce w tym tygodniu to niech śmiało mówi, cośtam jeszcze na koncie mam, więc prześle.
    Ktośtam mówił żebym tą kasę zostawiła na przesyłkę dla Kosika. Czy mam odesłać, czy ktoś może chce zostawić na rzecz fanklubu? Był ostatnio pomysł żeby wydrukować nasze ulotki reklamujące forum w drukarni, na śliskim papierze. Albo na jakieś inne rzeczy. Ale to tylko taka luźna propozycja

Zegix Awatar Zegarmistrz
    3,648

Mi przyszedł w poniedziałek. Bardzo się ucieszyłem, bo w ogóle o nim zapomniałem i się niczego nie spodziewałem, do momentu otwarcia koperty nie wiedziałem, co to jest. Cudny prezent na Dzień Chłopaka, Buka ;*. Ale chciałem poczekać, aż innym przyjdzie, zanim zacznę krytykować . Znaczy generalnie świetna sprawa, bardzo fajna i w ogóle. Tylko po co mówić o czymś, co jest dobre i takie ma być, lepiej mówić o tych rzeczach, które można ulepszyć, tak, by były idealne na następny raz .

justowanie - o czym mówisz kam? Chodzi o to, że literki mają takie dziwne odstępy od siebie? Bo u mnie "i" jest nieco przesunięte w prawo, a "e" ma zbyt dużo odstęp po prawej. Zawsze. Na początku dziwnie to wyglądało i mi przeszkadzało, ale po chwili już tego nie zauważałem. Niemniej, lepiej, żeby tak nie było.

marginesy - jak już chyba Dziobal przewidział, margines przy sklejeniu jest zbyt mały. Książkę trzeba za bardzo rozchylać, by przeczytać początki linijek. Jest okej, ale mogłoby być lepiej. Trzeba to jakoś ogarnąć, być może w innym programie do składania, i będzie git.

format - chyba trochę za duży. W niczym to oczywiście nie przeszkadza, ale pierwsze wrażenie jest takie, że lepiej, by książka była mniejsza, a grubsza. Nie wiem rzecz jasna, jak to technicznie wygląda (drukowanie, cena).

okłada - zbyt mała. Chodzi mi oczywiście o grafikę, na kompie wyglądało świetnie, w rzeczywistości twarz jest za mała. Ale wciąż wygląda świetnie! Pomysł, który przyszedł mi do głowy - dać większą twarz, a cześć lecących literek zrobić tak, żeby zahaczały o grzbiet i przechodził na tył okładki. A tytuł wisi minimalnie za wysoko.

jakość - jest w porządku i za taką cenę nie spodziewałbym się czegoś więcej. Jednak ta przezroczysta folia na okładce delikatnie mi odstaje przy grzbiecie. Tak samo jednak zrobiło mi się z kilkoma innymi, "profesjonalnymi" książkami, więc to tylko detal. Teoretycznie powinienem to zaliczyć na plus, uwzględniając jeszcze raz cenę.

Generalnie jednak - jest super! Naprawdę. Mam nadzieję, że nie odbierzecie tego źle, że przychodzę i krytykują, samemu nic nie robiąc. Bo krytykuję, co jest do skrytykowania, ogólnie jednak antologia jest genialna, świetnie wygląda i na zewnątrz i w środku. W sumie wszystko wychodzi na ooogromny plus, brawa dla Was.

Serio genialne no .

EDIT:
    Buka, z moją kasą nie musisz się śpieszyć, nie musisz mi nawet oddawać, jak na coś się przyda, toż to parę złotych jedynie.
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 03-10-12 o 16:05

Zamknięty wątek
Strona 18 z 19 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów