<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 48
  1. #31
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Recenzja filmu, czyli sklejamy postacie

    Czyli kolejny denny polski film...w sumie wiele się nie spodziewałem, może jakiegoś ogarnięcia bydła filmowego ze strony Kosika jedynie, ale widać dupa.
    Cóż, czekamy na darkwareza czy torrenty. Z litości obejrzę.
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  2. #32
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Recenzja filmu, czyli sklejamy postacie

    Oj tam, oburzasz się od razu . Nie dało się tego inaczej zinterpretować :* Wolisz określenie dwóch przedszkolaków co kłócą się czy powiedzieć pani że połamaliście kredki? No bo jakby je zatemperować to nic by nie było widać, ale będą krótsze. Nikt tego nie zauważy dopóki nie zacznie ich używać. Dlatego lepszy zamaskowany spojler niż jego absolutny brak :]
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 10-05-12 o 13:15

  3. #33
    Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    283

    Domyślnie Odp: Recenzja filmu, czyli sklejamy postacie

    Cytat Zamieszczone przez Asru Zobacz posta
    Cóż, czekamy na darkwareza czy torrenty. Z litości obejrzę.
    Myślisz, że komuś będzie się chciało to ripować i wrzucac na torrent/hosting

    btw Zeg, jak już poprawiasz czyiś post, popraw wszystko.
    //Poprawiam to, co zauważę. Dobrze, że mamy też inne osoby, które się tym zajmują.//Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 10-05-12 o 13:27

  4. #34
    Zafascynowany FNiN Awatar matek-1000
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    437

    Domyślnie Odp: Recenzja filmu, czyli sklejamy postacie

    HARD SPOILER



    Manfredowi głosu użyczył Cezary Pazura. Manfred nie był przedstawiony jako Matrix tylko jako jakiś trójwymiarowy metalowy cały czas się gnący przedmiot.

    Na początku Felix obronił Ernesta przy użyciu urządzenia które powodowało, że Felix po dotknięciu kopał prądem. Według mnie było to idiotyczne.

    Drzewo ze stypendium w postaci meganawozu zostało posadzone, ale nie miało możliwości ich uratować, gdyż nie pokazano roku 2060.

    Nie pokazano także PRL'u ani 2060.

    Wagonik London Underground zidentyfikowali nie poprzez odgadnięcie logo, lecz dzięki pomocy Manfreda rozpoznali podwozie.

    ABSOLUTNY HIT:
    Na latarni Nika powiedziała o śmierci swoich rodziców: "Mama zmarła w katastrofie awionetki gdy miałam 7 lat, a tata nie żyje od 3 lat. [mina: ], ale nie mówmy o tym."

    Znajomość wiersza (nie pamiętam kogo) pozwolił Nice znaleźć Kryształowe Serce.

    Andrzeju to może cię zaboleć: Rybak i Schulz to ta sama postać.

    Nie było wytłumaczenia 4 wymiaru za pomocą dywanu i mrówek, więc w bezkształcie bohaterowie przenikali przez ściany jak w kiepskim Science-Fiction (Zaraz zaraz to przecież JEST kiepskie Science-Fiction)

    Ostatnio edytowane przez matek-1000 ; 10-05-12 o 14:32
    Zobacz koniecznie!
    askme.semantiq.eu
    - This is a really simple tool, which can help you learn vocabulary via old school flash cards technique.
    Bonded Balls[/b] - Moja gra logiczna na androida. Proste zasady, lecz trudne poziomy

  5. #35
    Fan FNiN Awatar Woju
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    730

    Domyślnie Odp: Recenzja filmu, czyli sklejamy postacie

    Cytat Zamieszczone przez Net
    Natarczywe ślimaki szatana
    Jednym słowem kawał polskiego kina sf
    Asru, czekam z Tobą na torrenta ;]
    Wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Umiem pisać i czytać

  6. #36
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    25

    Domyślnie Odp: Recenzja filmu, czyli sklejamy postacie

    och, przykre. Ja i tak tego nie zobacze. Raz na rok jade z rodzicami do centrum handlowego, a co dopiero do kina. Ostatnio w kinie byłam dobre kilka lat temu.

  7. #37
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: Recenzja filmu, czyli sklejamy postacie

    Sorki, nie wiedziałam, że mój post wywoła taka aferkę .
    Nie wiedziałam, że nie można spojlerować ani jak to robić, ale już wiem, dzięki.

    Przed filmem planowałam, że po premierze pójdę jeszcze raz, ale zmieniłam zdanie.

    Cytat Zamieszczone przez Asru
    Czyli kolejny denny polski film...
    Dokładnie tak samo sobie pomyślałam wychodząc z kina. Następny polski schematyczny film, traktujący młodzież jak niedorozwinięte istoty, którym wszystko jedno z jakiej półki film oglądają.

    Cytat Zamieszczone przez Luk
    Aaaa, to pewnie Ciebie z koleżanką widziałem parę rzędów wyżej Siedziałyście faktycznie do końca
    Chyba akurat to nie my , stwierdziłyśmy, że jak i tak wszyscy idą, to ten reżyser nic nie powie. A było coś ciekawego wtedy?

  8. #38
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: Recenzja filmu, czyli sklejamy postacie

    Ja tam dziękuje za spoilery, nie będę się przynajmniej nastawiał, że Polacy wreszcie zrobią jakiś dobry film , bo niestety mam dziwne, niewytłumaczalne pokłady nadziei, że się to kiedyś stanie.

  9. #39

    Domyślnie Odp: Recenzja filmu, czyli sklejamy postacie

    Cezar, patriotyzm? Ja do końca miałem nadzieję, że film nie będzie aż tak strasznie skopany. A niestety okazało się inaczej Niby trzeba samemu zobaczyć, żeby ocenić, ale czytając tyle raczej nieprzychylnych opinii można sobie już wyrobić jako takie zdanie. Na początku miałem iść na film do kina, później mówiłem "może" a teraz raczej na pewno nie pójdę. Poczekam na opcję bez wyrzucania pieniędzy w błoto.
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  10. #40
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Recenzja filmu, czyli sklejamy postacie

    A ja cały czas chcę iść do kina i chcę to obejrzeć. Nigdy nie spodziewałem się po tym filmie czegoś szczególnego, ale chciałem zobaczyć, jak to przerobili, i czy faktycznie ma to bliższy związek z książką. Poza tym, wciąż mogę mieć nadzieję, iż w rzeczywistości film wyszedł nieco lepiej niż to sobie obecnie wyobrażam.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę