<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56
  1. #21
    Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    283

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci

    Cytat Zamieszczone przez Dziobal Zobacz posta
    Dzięki za umilenie wieczorku, Ket. Doprawdy, godny film
    Polecam wszystkim i poszukam książki. Jest tam może pociągnięta fabuła choć troszkę dalej, niż w filmie?
    Nie, pierwsza część kończy się w praktycznie tym samym momencie co film.

  2. #22
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci

    To może tą pierwsza pominę i od razu za dwójkę się wezmę?

  3. #23
    Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    283

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci

    Nie, przeczytaj od początku. Serio - zbyt fajna książka żeby ją pominąć

  4. #24
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci

    Moim zdaniem cała trylogia jest świetna. Dobry styl, oryginalny pomysł, złożona fabuła, poza tym mocno daje do myślenia. Jedna z najlepszych książek, jakie czytałam. Zdecydowanie polecam wszystkim, niezależnie od wieku.

  5. #25
    Zafascynowany FNiN Awatar Keitissa
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Posty
    359

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci

    Wzięłam się za 1 część. Przeczytałabym wcześniej, ale wczoraj dopiero doszła do naszej biblioteki. Jestem koło setnej strony i mi się podoba. Potem sobie obejrzę film i porównam
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 01-11-12 o 12:07
    Skoro forum jest trupem, to nikt nie zauważy braku sygnatury, nie?

  6. #26
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci

    Właśnie skończyłem "W pierścieniu ognia". Opinia? Książka nie dorównała "Igrzyskom". Wszystko działo się zbyt szybko, brak było emocji i uczuć, które stanowiły podstawę pierwszej części. Fabuła jest bardzo dobra, ale zbyt obszerna, aby zmieścić się w tych 300 stronach. Gdyby książkę podzielić na dwie części lub dodać jej dodatkowych 200 stron być może miałaby odpowiedni wydźwięk. Często wszystko było tak mgliście opisane, że nie mogłem się skupić. Jeśli "Kosogłos" poziomem będzie zbliżony do tej tej części... No cóż... Potencjał jest. I to wielki. Ale brak jego rozwinięcia.

  7. #27
    Zaciekawiony FNiN Awatar Pati
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci

    Moim zdaniem to była świetna trylogia. Wartka akcja, wspaniali bohaterowie i sam przekaz - po prostu cudo! Najbardziej podobała mi się trzecia część ,,Kosogłos". Serdecznie polecam! (Ale uprzedzam to wciąga ) Acha i jeszcze jedno - a mianowicie tą serię trzeba czytać od początku do końca, bez żadnych wariacji .
    Ostatnio edytowane przez Fileas ; 15-12-12 o 13:24

  8. #28
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci

    Parę miesięcy temu koleżanka poleciła mi "Igrzyska...", dałem się namówić i przeczytałem kawałek. Muszę powiedzieć, że to jedna z najlepszych serii, które przeczytałem, szczególnie podobała mi się narracja. Mój brat miał na to iść z klasą do kina, ale mama mu zakazała, z kolei mi nie pozwoliła tego czytać, heh

  9. #29
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci

    Właśnie wziąłem się za "Kosogłos'a". Początek zdecydowanie lepszy niż w "dwójce" i jestem pewien, że pozostała część ją przewyższy. Podoba mi się narracja. Początek nieco mroczny, mniej ględzenia o "Peeta vs. Gale". W końcu coś zaczyna się dziać. Jestem ciekawy jak akcja się rozwinie.

  10. #30
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: Igrzyska Śmierci

    Cholera. Ilekroć widzę, dobrą opinie o igrzyskach śmierci, tym bardziej mnie kusi zakup dojrzalszej wersji tego pomysłu, czyli mangi
    Battle Royale. A to dlatego, że igrzyska nie ukoiły moich potrzeb. Jak tak dalej pójdzie, to zakupie tą mangę, choć kasy brak.
    El Psy Congroo.

    Makise Kurisu: Na pierwszej randce najważniejszą sprawą jest wywarcie na partnerze pozytywnego wrażenia. Jeśli chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zakładać drogich, markowych strojów, wystarczy coś czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam świetnie. Nie ma nic czystszego niż kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę