<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 71
  1. #61
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    Jakie znowu zawiodłam? Gramy kiedy kto ma czas i to z przyjemności, a nie z przymusu. Osobiście zastanawiam się teraz nad tym wszystkim, czy może zrobić to na podobnym sposobie jak po zmroku, czyli wszyscy są, mają czas, mają ochotę i tyle. Bo z drugiej strony, nie wyobrażam sobie RPG bez Fila. Gdyby grało z nami więcej osób... I pomysł z kolegą może nie okazać się głupi I może udało by się jakoś "zastąpić" brakujące postacie na jakiś czas, bo szczerze jak Fila nie będzie to zostanę Ja, Drago, FanNeta by się może jakoś w końcu wkręciło no i KD ewentualnie.

    W środku tygodnia może by bardziej wypaliło od Lipca - wakacje No i nikt nie powiedział, że muszą być to jakieś długaśne, jak się nam zdarzało robić i po 4 godziny (sic!)

    P.S. trza się bardziej zorganizować, bo jak na razie to polega na wymianie zdań "to jak gramy w...?" "nie wiem, zależy od czegoś tam".
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 15-06-12 o 07:47

  2. #62
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    Cytat Zamieszczone przez Y-oda Zobacz posta
    Są dwie opcje. Sobota, jeszcze nie wiem o której, ale postaram się jak najwcześniej i piątek (jutro) najpewniej bardzo późno, no chyba, że mnie znajomi wystawią.
    Cytat Zamieszczone przez Y-oda Zobacz posta
    Wg, tak mnie tkło, że ciężko będzie z następnymi sesjami... chyba, że będą w środku tygodnia. :/
    Ja i tak będę mógł dopiero po sesji, czyli po 30 czerwca. Może i dam radę wcześniej, jak mnie nie dopuszczą do jednego z egzaminów, ale dam znać później, jak będę wiedział dokładnie.

    Cytat Zamieszczone przez Y-oda Zobacz posta
    Jest też dobra, a może zła wiadomość, że jeden z moich kolegów ma ochotę pomóc mi w prowadzeniu sesji. Będziemy prowadzić razem, tudzież oddzielnie później. Na pewno go polubicie, ale jest pytanie czy chcecie w ogóle?
    Mnie przeszkadzać nie będzie.

    Cytat Zamieszczone przez Y-oda Zobacz posta
    Jeszcze raz przepraszam(obawiam się, że was zawiodłam) i proszę o zdanie i pomysły.
    Już weź nie przesadzaj. Nikt tu nikogo nie zawiódł.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  3. #63
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    Pfff...
    Cóż - mogę tylko w sobotę chyba. Skoro "jak najwcześniej", to jeśli w sensie porannym, możemy zrobić o 11.00. A jeśli w wieczornym - o dwudziestej. Teraz tak... co do kolegi - może być. Aha, w lipcu od 9 chyba na ok. 10 dni jadę na obóz i mnie nie będzie.
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  4. #64
    Zafascynowany FNiN Awatar Y-oda
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    213

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    Haa... no tak. Ja w soboty właściwie do sierpnia odpadam. Wyjazdy, obóz, wyjazdy itp. W wakacje w środku tygodnia- wieczorami czy w dzień- kiedy tylko uzbiera się odpowiednia liczba osób. Trochę się sypło, ale takie jest życie

    A Pat... 3-4 h to sesja standard
    Czy abrakadabryczne elukubracje immanentnej negacji transcendentują nicość samą w sobie?
    NO I:
    Czy chaotyczne kombinacje efemerycznych pryncypiów są w stanie zdeterminować neutralną cywitatywę absolutnego relatywizmu immanentno-transcendentalnej solipsystycznej jaźni?

    Franciszek Fiszer

    http://yodastories.blogspot.com/

  5. #65
    Zainspirowany FNiN Awatar Kolekcjoner dusz
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    162

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    Twój kolega to Zło, a tak na serio ja nie mam nic przeciwko [ i tak jest zły] i jeszcze jedno jeśli dzisiaj jest sesja to dzisiaj nie mogę. Zgadzam się z Pat sesja powinna być tak jak Po zmroku czyli kiedy każdy będzie miał czas i ochotę.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner dusz ; 16-06-12 o 11:26

  6. #66
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    Są wakacje, a więc wolność Jak co tygodniowe zapytanie: jak stoimy z sesyją w sobotę? Chociaż teraz chyba można nawet w tygodniu zorganizować.

    P.s. W tą sobotę jednak jestem, bo pogoda popsuła wypad pod namiot

  7. #67
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    Hm... dziś jest czwarty lipca. Czyli wyjeżdżam za pięć dni. Sobota jest za dni trzy, jeśli się nie mylę. Więc ja, jakby co, będę!
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  8. #68
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    czym to się otwiera

  9. #69
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    Co masz na myśli, co Ci się nie otwiera? Przejrzyj pierwsze dwie-trzy strony, tam pojawiało się kilka różnych wersji plików, któraś na pewno będzie działać.

  10. #70
    Zafascynowany FNiN Awatar alexbobi
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    382

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    Mogę dołączyć????
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor"
    Józef Beck

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę