<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 71
  1. #21
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    Imię: Aerios
    Gracz: FanNeta123
    Rasa: Elf
    Wygląd: Wysoki i szczupły, zawsze w ciemnym ubraniu, ma czarne włosy i niebieskie oczy
    Profesja:Łowca (a jeśli można zaawansowaną to Skrytobójca)
    Staty: US 46
    WW 36
    WT 10
    SZ 12
    ODP 32
    OGD 32
    A 8
    S 12
    INT 31
    ŻYW 14
    K 35
    MAG 11
    ZR 46
    PP 10
    SW 33
    PO 0
    Historia i opis: Przybył z dalekiej krainy elfów.Dalekie krainy pociągają go, więc podróżować pragnie jak najwięcej. Ma dwóch braci (Quariona i Morana) oraz siostrę (Lanię). Ma z nimi więź telepatyczną. Do Imperium przybył razem z rodziną, z którą utrzymuje stały telepatyczny kontakt. Wszyscy w mieście go znają i szanują. Ma mały domek w lesie niedaleko miasta, gdzie żyje skromnie. Przed zostaniem łowcą zajmował się rękodziełem elfim. Łowcowanie znudziło mu się, więc wyruszył na szlak. Po przygodę!Czci boga elfów, Laera. W podróży natknął się na wioskę, w której znalazł przyjaciela.On też pochodził z dalekiej krainy. On nauczył go paru rzeczy, dzięki którym przeżył w wiosce kolejny rok. Wtedy poszedł dalej. Ma ulubiony miecz, dar od ojca, który nazwał Gerix. Ponieważ długo podróżuje, nikomu nie służy i nie ma sojuszników, oprócz swoich kompanów. Kiedyś, w małym mieście, zakochał się w elfce Ginaeli, z którą podzielił się zdolnością telepatii. Ginaela podróżuje za nim, choć on o tym nie wie.
    Ekwipunek: Dwa miecze krótkie, elfi łuk, strzały (50). Skórznia i hełm. Dobre ubranie (ciemne) i kaptur.Trochę jedzenia w stylu chleb, mięso. Bukłak z wodą.Hubka i krzesiwo, instrument muzyczny(gitara), koc, lina, namiot, trochę papieru i przybory do pisania. Kotwiczka do wspinaczki, wytrychy.Kuc z siodłem i uprzężą. Pies rasowy i gołąb pocztowy.Fiolka jadu mantikory i fiolka śliny chimery. Odtrutki. Dziesięć mikstur leczniczych.Nakładana na rękę proteza z wysuwanym ostrzem (taka ukryta broń)
    To tutaj daję, ale też wysyłam ci na PW. Tutaj, żeby inni się ze mną zapoznali xD
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  2. #22
    Zainspirowany FNiN Awatar Kolekcjoner dusz
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    162

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    Mój word jest tak pokićkany, że aż trzeba ściągać do niego oprogramowanie. I bądź tu mądry.

  3. #23
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    Ale to bylo w pdf-ie, ten podrecznik.

  4. #24
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    Zbiórka shoutbox główny dziś o 21. Sesyja!
    Kto dowie się później... cóż jak nie będzie wszystkich to zrobię po prostu wprowadzenie i ustalimy reguły. OK?
    Następna, ja myślę... w następny piątek o 20?

  5. #25
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    Nie no, nie no, o której? Przesadzacie. Nawet jak to ma być na shoucie, to O KTÓREJ? Rób to o normalnej porze. Mnie nie będzie
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  6. #26
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    FanNeta123, godzina 21 to jest normalna pora. Wcześniej może nie być wszystkich, bo np. szkoła, życie towarzyskie, itp.
    Nie wiem ile miałaby trwać nasza sesja. Z 2 godzinki dziennie? Czyli musielibyśmy zacząć o 17, żebyś mógł o 19 iść spać? Przypuszczam, że część osób nie będzie mogła. Wiem, przesadzam, ale tak jakoś wychodzi.
    Jak dla mnie sesje o 20 są okej.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  7. #27
    Zafascynowany FNiN Awatar Y-oda
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    213

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    Jak dla mnie może być wcześniej trochę a długość sesji zależy tylko od was.Więc wy ustalajcie.
    Czy abrakadabryczne elukubracje immanentnej negacji transcendentują nicość samą w sobie?
    NO I:
    Czy chaotyczne kombinacje efemerycznych pryncypiów są w stanie zdeterminować neutralną cywitatywę absolutnego relatywizmu immanentno-transcendentalnej solipsystycznej jaźni?

    Franciszek Fiszer

    http://yodastories.blogspot.com/

  8. #28
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    1.Jak ma być o 21, to ja nie chcę. Może być np. 17, 18, 18.30
    2.Godzinę, dłużej nie mogę.
    3.Drago, ja się kładę o 22, 23
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  9. #29
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    Sądziłam że ustaliliśmy soboty ok. 20 dlatego że jakby się nam dobrze grało to nie będzie problemów ze wstaniem rano. Wiadomo ile trwalo po zmroku (3 4 h) to to może się nawet przedłużyć. Wczoraj wyszło nam 3.
    2. Na shoucie było ciężko bo strasznie zamula, niezważając jaką predkosc netu się ma. Najlepiej przez skype.
    3. Jest czworo elfów i jeden człowiek. Ktoś chyba musi sie zmienić. Ale to do ustalenia na shoucie.
    To chyba wszystkie info do wyjaśnienia.

    Ps mówisz FN że koło 17. Ja np dopiero wracam ze szkoły, nie wspominając o innych rzeczach do roboty i sądze że wiele osób ma podobnie.

  10. #30
    Zafascynowany FNiN Awatar Y-oda
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    213

    Domyślnie Odp: Rekrutacja na drugie RPG forumowe.

    Ostatecznie: sobota godz 19-20 zbiórka. Pasi? Kto się pisze? Proszę o skład ostateczny i postaci.
    Czy abrakadabryczne elukubracje immanentnej negacji transcendentują nicość samą w sobie?
    NO I:
    Czy chaotyczne kombinacje efemerycznych pryncypiów są w stanie zdeterminować neutralną cywitatywę absolutnego relatywizmu immanentno-transcendentalnej solipsystycznej jaźni?

    Franciszek Fiszer

    http://yodastories.blogspot.com/

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę