<

Zobacz wyniki ankiety: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z2?

G³osuj±cych
99. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie
  • Tak

    41 41.41%
  • Mo¿e byæ, dla mnie nie ma znaczenia.

    10 10.10%
  • Okej, tylko oby nie przesadziæ

    37 37.37%
  • Nie

    11 11.11%
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Do³±czy³
    Feb 2012
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Lightbulb Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z2?

    W dzieñ kobiet zosta³ opublikowany pierwszy fragment nowej ksi±¿ki ¦wiat Zero 2.
    Na blogu pana Rafa³a mo¿emy zobaczyæ wiele komentarzy o tre¶ci podobnej do:
    "Super fragment!", "Nie mogê siê doczekaæ!", "Kiedy premiera?" etc.
    Pomiêdzy linijkami pochwa³ pojawi³ siê w±tek:
    "Czy rozwinie pan w±tek romantyczny?"
    Wiele dziewczyn siê pod tym podpisa³o, czekaj±c na odpowied¼ pana Rafa³a, a¿ siê doczeka³y:
    • Rafal Kosik Says:
      March 11th, 2012 at 4:14
      No w³a¶nie… Nikt nie pamiêta o dniu mê¿czyzny. Czemu nie ustanowiæ jednego koedukacyjnego Dnia Cz³owieka?
      Ciekawa sprawa z t± „scen± ³ó¿kow±”. Mam pewne obawy przed rozwijaniem tego tematu, bo ró¿ni ludzie ró¿nie reaguj±. Prawda? Podobna scena z SZ (gdy Nika nocuje u Neta) z powodu pewnego asekuranctwa ca³kowicie wypad³a w redakcji. Mo¿e napiszcie tu, albo lepiej za³ó¿cie w±tek na fnin.eu, gdzie ka¿dy bêdzie móg³ napisaæ, co by chcia³ widzieæ w rozwiniêciu tej sceny. Wtedy bêdê siê czu³ twórczo usprawiedliwiony.
    (http://rafalkosik.com/felix-net-i-ni...#comment-86170)


    I oto spe³niam pro¶bê: stawiam taki w±tek z pytaniem: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z2?


    Zobaczymy co wywalczymy ;P.


    Piszcie.
    Ostatnio edytowane przez Patrycjolona ; 11-03-12 o 21:53

  2. #2
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Do³±czy³
    Aug 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Net i Felix pobudzeni przez rozbujany testosteron... To nie by³oby to same FNiN
    Moje uczucia runê³y, moje nerwy runê³y, jestem przez ni± zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konaj±cy. Teraz, gdy na ciebie patrzê, to wiem, i¿ moja mi³o¶æ do ciebie by³a z gruntu nies³uszna.

  3. #3
    Zainspirowany FNiN Awatar cbazac
    Do³±czy³
    May 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    95

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Jaki¶ czas temu zaznaczy³em w ankiecie opcjê
    Mo¿e byæ, dla mnie nie ma znaczenia.
    Nie wiem czemu ale tak mnie teraz nasz³o, ¿eby sprostowaæ . Trochê mi siê nie podoba zwrot "dla mnie nie ma znaczenia". Oczywi¶cie dla mnie ma znaczenie wszystko co znajdzie siê w ksi±¿kach FNiN. W³a¶ciwie to podpisuje siê tylko pod czê¶ci± "Mo¿e byæ". Nie ¿eby mi zale¿a³o, ale te¿ by mi to nie przeszkadza³o (oczywi¶cie w granicach rozs±dku). No dobra, post pewnie trochê bez sensu, ale musia³em go napisaæ tak dla spokoju ducha.





  4. #4
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Do³±czy³
    Feb 2012
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Nie o to dok³adnie chodzi. Raczej romantyzm w stylu dziewczyn. Dlatego w±tek zaczyna siê od "Z kwitkiem do dziewczyn"

  5. #5
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    Jul 2009
    P³eæ
    Wiek
    32
    Posty
    77

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Moim zdaniem, odrobina dodatkowego romantyzmu na pewno serii nie zaszkodzi. Musimy zaufaæ panu Rafa³owi - je¶li jaka¶ my¶l tego typu zrodzi³a siê w jego g³owie, to warto j± rozwin±æ. Harlequinu z FNiN na pewno nie zrobi

    Baaardzo chcia³abym przeczytaæ tê scenê wyrzucon± ze ¦wiata Zero (nocowanie Niki u Neta). Odnios³am wra¿enie, ¿e oboje zachowywali siê trochê inaczej po tym wydarzeniu, czyli najwidoczniej co¶ siê tam sta³o, mo¿e nawet niewiele. Ale je¶li siê sta³o, to mamy prawo o tym wiedzieæ i wnoszê o publikacjê tego fragmentu ! xD

  6. #6
    Wokulski Awatar Fileas
    Do³±czy³
    Mar 2012
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Poudajê, ¿e nie zauwa¿y³em etykietki i mimo mojej p³ci powiem:
    Ciut wiêcej romantyzmu nie zaszkodzi, chocia¿ po fragmencie mo¿na wnie¶æ, ¿e bêdzie on raczej w wykonaniu Felixa. Uzasadnienie mo¿e niezbyt ambitne, ale drugoplanowe w±tki mi³osna zawsze poprawia³y mi humor- o ile w to, ¿e g³ówny bohater jako¶ sobie z mniej ¿yciowymi przeszkodami poradzi nie da siê zazwyczaj w±tpiæ, to z kobietami mo¿e byæ czasem gorzej. Zawsze przyda siê jeden wiêcej dreszczy emocji.

  7. #7
    Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Do³±czy³
    Mar 2011
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    202

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Jestem zdecydowanie na nie. To nie ma byæ seria ala Zmierzch tylko science-fiction dla m³odzie¿y. Doza w±tków romantycznych jest wg. mnie w zupe³no¶ci wystarczaj±ca. A je¶li Wam ich brakuje - zapraszam do czytania opowiadañ pisanych przez fanów (polecam opowiadanka FNiN_addict).
    Souls are soft and fluffy.

  8. #8
    Wokulski Awatar Fileas
    Do³±czy³
    Mar 2012
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Ale¿ nikt nie chce robiæ z w±tków emocjonalno-uczuciowych g³ównego elementu powie¶æ. Bardzo dobra proporcja by³a np. w Trzech Kuzynkach.

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN Awatar Olga
    Do³±czy³
    Apr 2011
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    43

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    W±tki romantyczne s± potrzebne w ka¿dej ksi±¿ce, ale trzeba umieæ dostosowaæ dobr± dawkê. Po przeczytaniu wszystkich FNiN, ufam na tyle Panu Kosikowi, ¿e dobrze to wszystko u³o¿y i jak zwykle wszystko bêdzie OK.
    "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±."
    ¶w. Augustyn

  10. #10
    Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Do³±czy³
    Mar 2011
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    202

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Osobi¶cie wolê mieæ ten niedosyt, który mam obecnie, ni¿ jakbym mia³ tym... no wiecie
    Souls are soft and fluffy.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê