<

Zobacz wyniki ankiety: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z2?

G³osuj±cych
99. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie
  • Tak

    41 41.41%
  • Mo¿e byæ, dla mnie nie ma znaczenia.

    10 10.10%
  • Okej, tylko oby nie przesadziæ

    37 37.37%
  • Nie

    11 11.11%
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 30 z 44
  1. #21
    Zafascynowany FNiN Awatar Y-oda
    Do³±czy³
    Aug 2011
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    213

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Có¿, có¿... to trudny temat. Mo¿e kilka zabawnych scenek z flirtami czy co¶. Na weso³o.
    Powiem tak, romantyczne w±tki potrafi± dodaæ ksi±¿ce smaczku, ale im bardziej siê nad tym zastanawiam tym bardziej dochodzê do wniosku, ¿e tyle ile jest, tyle wystarczy.
    I nie dla scen ³ó¿kowych! Nich bêd± w fanfikach! Ale mimo wszystko oni sa jeszcze w drugiej gimnazjum, dzieci z dobrych rodzin, no nie wypada
    Czy abrakadabryczne elukubracje immanentnej negacji transcendentuj± nico¶æ sam± w sobie?
    NO I:
    Czy chaotyczne kombinacje efemerycznych pryncypiów s± w stanie zdeterminowaæ neutraln± cywitatywê absolutnego relatywizmu immanentno-transcendentalnej solipsystycznej ja¼ni?

    Franciszek Fiszer

    http://yodastories.blogspot.com/

  2. #22
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Andrzej
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Net, Nika i seks? Aha.
    To jest tak kuriozalne, ¿e nie wymaga ¿adnego komentarza.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. L±duje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wie¿a ka¿e mu ko³owaæ do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje siê, ¿e nie wie, w któr± to stronê. Wie¿a t³umaczy mu drogê, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koñcz±c pytaniem: Nigdy nie by³e¶ we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: By³em, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co¶ zrzuca³em i nie l±dowa³em tutaj.

  3. #23
    Zainspirowany FNiN Awatar Clev
    Do³±czy³
    May 2010
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    104

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Nie chcê. Bez przesady, wolê jak wiêcej siê dzieje, ni¿ jak siê maj± miziaæ przez ca³± ksi±¿kê.

  4. #24
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Do³±czy³
    May 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Bez przeginania pa³ek, ziomy, naprawdê. Dziêki Ariku za reklamê, ale czy ja a¿ tak romansujê? No dobra, dobra, wiem. Ale te¿ nienawidzê przes³adzania, staram siê dozowaæ umiejêtnie eliksiry mi³o¶ci, miziactwa i ¶linienia. A Kosik radzi sobie wy¶mienicie z wywa¿eniem wszystkich w±tków, choæ ostatnio poszed³ w przeginkê wyt³umaczania szczegó³ów technicznych. Nie ¿ebym nie lubi³a, interesuj± mnie te dingsy i d¿ingsy, ale po kilku stronach teorii robi siê ju¿ nu¿±co.

    Tak¿e powiedzia³abym: scenom ³ó¿kowym, ¶linieniom i innym mówiê tak, ale kiedy wystêpuj± w rozs±dnych dawkach. Ale wiecie, moja ulubiona czê¶æ to PS, wiêc to ju¿ co¶ o mnie mówi. Tolerancjê na romanse mam wysok±, je¶li nie s± zmierzchowe, naci±gane i nieodpowiednie do wieku bohaterów.
    [dzi¶ 14:57]Zegarmistrz: ja mam teoriê odno¶nie tego - po prostu papier, ok³adka, zapach, to wszystko nam siê kojarzy z czytaniem, czyli czym¶ fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochê jak psy Paw³owa, widz±c now± ksi±¿kê czy czuj±c zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno¶æ, bo te nam siê kojarz± z istot± ksi±¿ki - czytaniem
    [dzi¶ 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksi±¿ki?


    [dzi¶ 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kszta³ty

  5. #25
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    May 2012
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    24

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Mo¿e byæ, dla mnie bez znaczenia. Byleby tylko nie za du¿o, bo za w±tkami romantycznymi w wiêkszych ilo¶ciach nie przepadam.

  6. #26
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Do³±czy³
    Feb 2012
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Dlatego jest opcja "Okej, oby nie przesadziæ"

  7. #27
    Zaciekawiony FNiN Awatar FNiN_#1_fan
    Do³±czy³
    Jul 2012
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    1

    Thumbs down Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Nie zaszkodzi³oby trochê wiêcej w±tków romantycznych ale wtedy najprawdopodobniej ksi±¿ka stracaby mêsk± czê¶æ czytelników a z kolei gdyby tych w±tków w ogóle zabrak³o ksi±¿ka straci³aby pewnie wiêkszo¶æ fanek (w tym NIE mnie) MOJA RADA!!! NIC NIE ZMIENIAÆ ksi±¿ka jest SUPER!!!

    //Polskie znaki nie gryz± Dodatkowo: najprawdopodobniej, straci³aby piszemy ³±cznie, a z kolei osobno, przez z. Na przysz³o¶æ nie nadu¿ywaj te¿ WIELKICH LITER, BO TO WYGL¡DA JAKBY¦ KRZYCZA£A, ³±czenie pochyleñ, pogrubieñ, podkre¶leñ i do tego wielkich liter te¿ nie wygl±da za dobrze i sprawia, ¿e tekst tylko trudniej przeczytaæ //kam193
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 06-07-12 o 19:31

  8. #28
    Zaciekawiony FNiN Awatar fuunfanka
    Do³±czy³
    Jul 2012
    P³eæ
    Wiek
    23
    Posty
    24

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Chcia³abym aby w ¦Z2 by³o wiêcej romantyzmu miêdzy Felixem a Laur± i Netem a Nik±. Ale ¿eby nie by³o przynudzaj±ce.

    //Zdania zaczynamy wielk± liter±//Bookish'a
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 27-07-12 o 13:37

  9. #29
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    Sep 2012
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    NEVER!!! Chocia¿... Solówka Niki z Aureli± o Neta by³aby ciekawa (analogia do PS)

  10. #30
    Zaciekawiony FNiN Awatar Blondw³osa
    Do³±czy³
    Oct 2012
    P³eæ
    Posty
    5

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Ja jestem za ! Pan Kosik na_pewno nie zrobi z tych ksi±¿ek jaki¶ mi³osnych ksi±¿eczek.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 14-10-12 o 22:32

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê