<

Zobacz wyniki ankiety: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z2?

G³osuj±cych
99. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie
  • Tak

    41 41.41%
  • Mo¿e byæ, dla mnie nie ma znaczenia.

    10 10.10%
  • Okej, tylko oby nie przesadziæ

    37 37.37%
  • Nie

    11 11.11%
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 44
  1. #11
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Dec 2009
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    2

    Domy¶lnie O fragmencie

    Pan Rafa³ napisa³

    No w³a¶nie… Nikt nie pamiêta o dniu mê¿czyzny. Czemu nie ustanowiæ jednego koedukacyjnego Dnia Cz³owieka?
    Ciekawa sprawa z t± „scen± ³ó¿kow±”. Mam pewne obawy przed rozwijaniem tego tematu, bo ró¿ni ludzie ró¿nie reaguj±. Prawda? Podobna scena z SZ (gdy Nika nocuje u Neta) z powodu pewnego asekuranctwa ca³kowicie wypad³a w redakcji. Mo¿e napiszcie tu, albo lepiej za³ó¿cie w±tek na fnin.eu, gdzie ka¿dy bêdzie móg³ napisaæ, co by chcia³ widzieæ w rozwiniêciu tej sceny. Wtedy bêdê siê czu³ twórczo usprawiedliwiony.

    na swoim blogu. Co chcielibyscie przeczytaæ w rozwiniêciu tej sceny?

    //Przeniesione.//Zeg
    //Dobra, ju¿ ogarn±³em, nie musicie spamowaæ dalej .//Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 29-03-12 o 22:41

  2. #12
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Jan 2011
    P³eæ
    Posty
    1

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Zdecydowanie mo¿na by trochê rozwin±æ te w±tki, gdy¿ jakby nie patrzeæ dodaj± uroku tej ksi±¿ce i czyni± j± bli¿sz± czytelnikom

  3. #13
    Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Do³±czy³
    Mar 2011
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    202

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Nie nie nie, ma byæ sf Powrotowi Zmierzchu pod pokryw± robotów - zdecydowanie nie
    Souls are soft and fluffy.

  4. #14
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Do³±czy³
    Dec 2011
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Przed zakochanymi robotami, broñ wielki enterze...

  5. #15
    Zaciekawiony FNiN Awatar Mirana
    Do³±czy³
    Apr 2012
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    32

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    My¶lê, ¿e trochê wiêcej w±tków romantycznych tej ksi±¿ce absolutnie nie zaszkodzi, a przyznam: chcia³abym, aby by³y bardziej rozwiniête Oczywi¶cie nie a¿ w jakiej¶ ogromnej ilo¶ci.

  6. #16
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kotek_99
    Do³±czy³
    Jun 2012
    P³eæ
    Posty
    16

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Jak dla mnie to Nika powinna pok³óciæ siê z Netem o to, ¿e chocia¿ chodzi z Nik± to i tak zwraca du¿± uwagê na Aureliê. Nastêpnie Net powinien Nikê jako¶ fajnie przeprosiæ Wed³ug mnie powinno byæ wiêcej w±tków romantycznych....
    Czy bêd± nastêpne czê¶ci FNiN ?
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 08-06-12 o 09:59

  7. #17
    Misiaczek Awatar Justi
    Do³±czy³
    May 2012
    P³eæ
    Posty
    553

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Nie jestem za i nie jestem te¿ przeciw. Poniewa¿ nie by³o opcji "wolê, ¿eby zosta³o tyle ile jest", nie g³osowa³am.

    //Pytanie brzmi: "Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z2?", wiêc je¶li chcesz aby zosta³o bez zmian, to odpowiednia jest odpowied¼: "Nie" ="Wiêcej w±tków romantycznych nie chcê". //Drago
    //Spoko, zrozumia³am. //Justi
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 14-06-12 o 15:59

  8. #18
    Philips Awatar Royalek
    Do³±czy³
    Mar 2011
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    48

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    Wiêcej przygód, a mniej w±tków romantycznych! Zdecydowanie ta ilo¶æ jest odpowiednia - przecie¿ to nie ma byæ kolejne romansid³o

  9. #19
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kotek_99
    Do³±czy³
    Jun 2012
    P³eæ
    Posty
    16

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    To nie musi byæ ROMANSID£O ... ale fajnie siê czyta jak Nika i Net lub Felix i Laura siê przytulaj± lub ca³uj±...ja nie mam nic przeciwko by by³o trochê bardziej romantycznie

  10. #20
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Andrzej
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domy¶lnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcieliby¶cie zobaczyæ wiêcej w±tków romantycznych w ¦Z

    ja nie mam nic przeciwko by by³o trochê bardziej romantycznie
    A ja z kolei mam. Mo¿e tego byæ trochê, ale tak, jak jest teraz. Przeginanie w jak±kolwiek stronê spowoduje, ¿e ta ksi±¿ka straci swój sens. I wiêcej Wehrmachtu!
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. L±duje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wie¿a ka¿e mu ko³owaæ do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje siê, ¿e nie wie, w któr± to stronê. Wie¿a t³umaczy mu drogê, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koñcz±c pytaniem: Nigdy nie by³e¶ we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: By³em, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co¶ zrzuca³em i nie l±dowa³em tutaj.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê