<

Zobacz wyniki ankiety: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ2?

Głosujących
99. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    41 41.41%
  • Może być, dla mnie nie ma znaczenia.

    10 10.10%
  • Okej, tylko oby nie przesadzić

    37 37.37%
  • Nie

    11 11.11%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Lightbulb Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ2?

    W dzień kobiet został opublikowany pierwszy fragment nowej książki Świat Zero 2.
    Na blogu pana Rafała możemy zobaczyć wiele komentarzy o treści podobnej do:
    "Super fragment!", "Nie mogę się doczekać!", "Kiedy premiera?" etc.
    Pomiędzy linijkami pochwał pojawił się wątek:
    "Czy rozwinie pan wątek romantyczny?"
    Wiele dziewczyn się pod tym podpisało, czekając na odpowiedź pana Rafała, aż się doczekały:
    • Rafal Kosik Says:
      March 11th, 2012 at 4:14
      No właśnie… Nikt nie pamięta o dniu mężczyzny. Czemu nie ustanowić jednego koedukacyjnego Dnia Człowieka?
      Ciekawa sprawa z tą „sceną łóżkową”. Mam pewne obawy przed rozwijaniem tego tematu, bo różni ludzie różnie reagują. Prawda? Podobna scena z SZ (gdy Nika nocuje u Neta) z powodu pewnego asekuranctwa całkowicie wypadła w redakcji. Może napiszcie tu, albo lepiej załóżcie wątek na fnin.eu, gdzie każdy będzie mógł napisać, co by chciał widzieć w rozwinięciu tej sceny. Wtedy będę się czuł twórczo usprawiedliwiony.
    (http://rafalkosik.com/felix-net-i-ni...#comment-86170)


    I oto spełniam prośbę: stawiam taki wątek z pytaniem: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ2?


    Zobaczymy co wywalczymy ;P.


    Piszcie.
    Ostatnio edytowane przez Patrycjolona ; 11-03-12 o 20:53

  2. #2
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domyślnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    Net i Felix pobudzeni przez rozbujany testosteron... To nie byłoby to same FNiN
    Moje uczucia runęły, moje nerwy runęły, jestem przez nią zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konający. Teraz, gdy na ciebie patrzę, to wiem, iż moja miłość do ciebie była z gruntu niesłuszna.

  3. #3
    Zainspirowany FNiN Awatar cbazac
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    Jakiś czas temu zaznaczyłem w ankiecie opcję
    Może być, dla mnie nie ma znaczenia.
    Nie wiem czemu ale tak mnie teraz naszło, żeby sprostować . Trochę mi się nie podoba zwrot "dla mnie nie ma znaczenia". Oczywiście dla mnie ma znaczenie wszystko co znajdzie się w książkach FNiN. Właściwie to podpisuje się tylko pod częścią "Może być". Nie żeby mi zależało, ale też by mi to nie przeszkadzało (oczywiście w granicach rozsądku). No dobra, post pewnie trochę bez sensu, ale musiałem go napisać tak dla spokoju ducha.





  4. #4
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    Nie o to dokładnie chodzi. Raczej romantyzm w stylu dziewczyn. Dlatego wątek zaczyna się od "Z kwitkiem do dziewczyn"

  5. #5
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    77

    Domyślnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    Moim zdaniem, odrobina dodatkowego romantyzmu na pewno serii nie zaszkodzi. Musimy zaufać panu Rafałowi - jeśli jakaś myśl tego typu zrodziła się w jego głowie, to warto ją rozwinąć. Harlequinu z FNiN na pewno nie zrobi

    Baaardzo chciałabym przeczytać tę scenę wyrzuconą ze Świata Zero (nocowanie Niki u Neta). Odniosłam wrażenie, że oboje zachowywali się trochę inaczej po tym wydarzeniu, czyli najwidoczniej coś się tam stało, może nawet niewiele. Ale jeśli się stało, to mamy prawo o tym wiedzieć i wnoszę o publikację tego fragmentu ! xD

  6. #6
    Wokulski Awatar Fileas
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domyślnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    Poudaję, że nie zauważyłem etykietki i mimo mojej płci powiem:
    Ciut więcej romantyzmu nie zaszkodzi, chociaż po fragmencie można wnieść, że będzie on raczej w wykonaniu Felixa. Uzasadnienie może niezbyt ambitne, ale drugoplanowe wątki miłosna zawsze poprawiały mi humor- o ile w to, że główny bohater jakoś sobie z mniej życiowymi przeszkodami poradzi nie da się zazwyczaj wątpić, to z kobietami może być czasem gorzej. Zawsze przyda się jeden więcej dreszczy emocji.

  7. #7
    Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    202

    Domyślnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    Jestem zdecydowanie na nie. To nie ma być seria ala Zmierzch tylko science-fiction dla młodzieży. Doza wątków romantycznych jest wg. mnie w zupełności wystarczająca. A jeśli Wam ich brakuje - zapraszam do czytania opowiadań pisanych przez fanów (polecam opowiadanka FNiN_addict).
    Souls are soft and fluffy.

  8. #8
    Wokulski Awatar Fileas
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domyślnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    Ależ nikt nie chce robić z wątków emocjonalno-uczuciowych głównego elementu powieść. Bardzo dobra proporcja była np. w Trzech Kuzynkach.

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN Awatar Olga
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    Wątki romantyczne są potrzebne w każdej książce, ale trzeba umieć dostosować dobrą dawkę. Po przeczytaniu wszystkich FNiN, ufam na tyle Panu Kosikowi, że dobrze to wszystko ułoży i jak zwykle wszystko będzie OK.
    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą."
    św. Augustyn

  10. #10
    Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    202

    Domyślnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    Osobiście wolę mieć ten niedosyt, który mam obecnie, niż jakbym miał tym... no wiecie
    Souls are soft and fluffy.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę