<

Zobacz wyniki ankiety: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ2?

Głosujących
99. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    41 41.41%
  • Może być, dla mnie nie ma znaczenia.

    10 10.10%
  • Okej, tylko oby nie przesadzić

    37 37.37%
  • Nie

    11 11.11%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44
  1. #21
    Zafascynowany FNiN Awatar Y-oda
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    213

    Domyślnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    Cóż, cóż... to trudny temat. Może kilka zabawnych scenek z flirtami czy coś. Na wesoło.
    Powiem tak, romantyczne wątki potrafią dodać książce smaczku, ale im bardziej się nad tym zastanawiam tym bardziej dochodzę do wniosku, że tyle ile jest, tyle wystarczy.
    I nie dla scen łóżkowych! Nich będą w fanfikach! Ale mimo wszystko oni sa jeszcze w drugiej gimnazjum, dzieci z dobrych rodzin, no nie wypada
    Czy abrakadabryczne elukubracje immanentnej negacji transcendentują nicość samą w sobie?
    NO I:
    Czy chaotyczne kombinacje efemerycznych pryncypiów są w stanie zdeterminować neutralną cywitatywę absolutnego relatywizmu immanentno-transcendentalnej solipsystycznej jaźni?

    Franciszek Fiszer

    http://yodastories.blogspot.com/

  2. #22
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    Net, Nika i seks? Aha.
    To jest tak kuriozalne, że nie wymaga żadnego komentarza.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  3. #23
    Zainspirowany FNiN Awatar Clev
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    104

    Domyślnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    Nie chcę. Bez przesady, wolę jak więcej się dzieje, niż jak się mają miziać przez całą książkę.

  4. #24
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    Bez przeginania pałek, ziomy, naprawdę. Dzięki Ariku za reklamę, ale czy ja aż tak romansuję? No dobra, dobra, wiem. Ale też nienawidzę przesładzania, staram się dozować umiejętnie eliksiry miłości, miziactwa i ślinienia. A Kosik radzi sobie wyśmienicie z wyważeniem wszystkich wątków, choć ostatnio poszedł w przeginkę wytłumaczania szczegółów technicznych. Nie żebym nie lubiła, interesują mnie te dingsy i dżingsy, ale po kilku stronach teorii robi się już nużąco.

    Także powiedziałabym: scenom łóżkowym, ślinieniom i innym mówię tak, ale kiedy występują w rozsądnych dawkach. Ale wiecie, moja ulubiona część to PS, więc to już coś o mnie mówi. Tolerancję na romanse mam wysoką, jeśli nie są zmierzchowe, naciągane i nieodpowiednie do wieku bohaterów.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  5. #25
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    24

    Domyślnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    Może być, dla mnie bez znaczenia. Byleby tylko nie za dużo, bo za wątkami romantycznymi w większych ilościach nie przepadam.

  6. #26
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    Dlatego jest opcja "Okej, oby nie przesadzić"

  7. #27
    Zaciekawiony FNiN Awatar FNiN_#1_fan
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    1

    Thumbs down Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    Nie zaszkodziłoby trochę więcej wątków romantycznych ale wtedy najprawdopodobniej książka stracaby męską część czytelników a z kolei gdyby tych wątków w ogóle zabrakło książka straciłaby pewnie większość fanek (w tym NIE mnie) MOJA RADA!!! NIC NIE ZMIENIAĆ książka jest SUPER!!!

    //Polskie znaki nie gryzą Dodatkowo: najprawdopodobniej, straciłaby piszemy łącznie, a z kolei osobno, przez z. Na przyszłość nie nadużywaj też WIELKICH LITER, BO TO WYGLĄDA JAKBYŚ KRZYCZAŁA, łączenie pochyleń, pogrubień, podkreśleń i do tego wielkich liter też nie wygląda za dobrze i sprawia, że tekst tylko trudniej przeczytać //kam193
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 06-07-12 o 18:31

  8. #28
    Zaciekawiony FNiN Awatar fuunfanka
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    24

    Domyślnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    Chciałabym aby w ŚZ2 było więcej romantyzmu między Felixem a Laurą i Netem a Niką. Ale żeby nie było przynudzające.

    //Zdania zaczynamy wielką literą//Bookish'a
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 27-07-12 o 12:37

  9. #29
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    NEVER!!! Chociaż... Solówka Niki z Aurelią o Neta byłaby ciekawa (analogia do PS)

  10. #30
    Zaciekawiony FNiN Awatar Blondwłosa
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibyście zobaczyć więcej wątków romantycznych w ŚZ

    Ja jestem za ! Pan Kosik na_pewno nie zrobi z tych książek jakiś miłosnych książeczek.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 14-10-12 o 21:32

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę