<

Zobacz wyniki ankiety: Chcielibycie zobaczy wicej wtkw romantycznych w Z2?

Gosujcych
99. Nie moesz gosowa w tej sondzie
  • Tak

41 41.41%
  • Moe by, dla mnie nie ma znaczenia.

10 10.10%
  • Okej, tylko oby nie przesadzi

37 37.37%
  • Nie

11 11.11%
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 44
    Samobjca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Doczy
    Feb 2012
    Pe

Lightbulb Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibycie zobaczy wicej wtkw romantycznych w Z2?

W dzie kobiet zosta opublikowany pierwszy fragment nowej ksiki wiat Zero 2.
    Na blogu pana Rafaa moemy zobaczy wiele komentarzy o treci podobnej do:
    "Super fragment!", "Nie mog si doczeka!", "Kiedy premiera?" etc.
    Pomidzy linijkami pochwa pojawi si wtek:
    "Czy rozwinie pan wtek romantyczny?"
    Wiele dziewczyn si pod tym podpisao, czekajc na odpowied pana Rafaa, a si doczekay:
    • Rafal Kosik Says:
      March 11th, 2012 at 4:14
      No wanie… Nikt nie pamita o dniu mczyzny. Czemu nie ustanowi jednego koedukacyjnego Dnia Czowieka?
      Ciekawa sprawa z t „scen kow”. Mam pewne obawy przed rozwijaniem tego tematu, bo rni ludzie rnie reaguj. Prawda? Podobna scena z SZ (gdy Nika nocuje u Neta) z powodu pewnego asekuranctwa cakowicie wypada w redakcji. Moe napiszcie tu, albo lepiej zacie wtek na fnin.eu, gdzie kady bdzie mg napisa, co by chcia widzie w rozwiniciu tej sceny. Wtedy bd si czu twrczo usprawiedliwiony.
    (http://rafalkosik.com/felix-net-i-ni...#comment-86170)

I oto speniam prob: stawiam taki wtek z pytaniem: Chcielibycie zobaczy wicej wtkw romantycznych w Z2?

Zobaczymy co wywalczymy ;P.

Piszcie.
    Ostatnio edytowane przez Patrycjolona ; 11-03-12 o 20:53

Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Doczy
    Aug 2010
    Pe

Domylnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibycie zobaczy wicej wtkw romantycznych w Z

Net i Felix pobudzeni przez rozbujany testosteron... To nie byoby to same FNiN
    Moje uczucia runy, moje nerwy runy, jestem przez ni zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konajcy. Teraz, gdy na ciebie patrz, to wiem, i moja mio do ciebie bya z gruntu niesuszna.

Zainspirowany FNiN Awatar cbazac
    Doczy
    May 2010
    Pe

Domylnie Odp: Z kwitkiem do dziewczyn: Chcielibycie zobaczy wicej wtkw romantycznych w Z

Jaki czas temu zaznaczyem w ankiecie opcj
    Moe by, dla mnie nie ma znaczenia.
    Nie wiem czemu ale tak mnie teraz naszo, eby sprostowa . Troch mi si nie podoba zwrot "dla mnie nie ma znaczenia". Oczywicie dla mnie ma znaczenie wszystko co znajdzie si w ksikach FNiN. Waciwie to podpisuje si tylko pod czci "Moe by". Nie eby mi zaleao, ale te by mi to nie przeszkadzao (oczywicie w granicach rozsdku). No dobra, post pewnie troch bez sensu, ale musiaem go napisa tak dla spokoju ducha.

Samobjca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Doczy
    Feb 2012
    Pe

Nie o to dokadnie chodzi. Raczej romantyzm w stylu dziewczyn. Dlatego wtek zaczyna si od "Z kwitkiem do dziewczyn"

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    Jul 2009
    Pe

Moim zdaniem, odrobina dodatkowego romantyzmu na pewno serii nie zaszkodzi. Musimy zaufa panu Rafaowi - jeli jaka myl tego typu zrodzia si w jego gowie, to warto j rozwin. Harlequinu z FNiN na pewno nie zrobi

Baaardzo chciaabym przeczyta t scen wyrzucon ze wiata Zero (nocowanie Niki u Neta). Odniosam wraenie, e oboje zachowywali si troch inaczej po tym wydarzeniu, czyli najwidoczniej co si tam stao, moe nawet niewiele. Ale jeli si stao, to mamy prawo o tym wiedzie i wnosz o publikacj tego fragmentu ! xD

Wokulski Awatar Fileas
    Doczy
    Mar 2012
    Pe

Poudaj, e nie zauwayem etykietki i mimo mojej pci powiem:
    Ciut wicej romantyzmu nie zaszkodzi, chocia po fragmencie mona wnie, e bdzie on raczej w wykonaniu Felixa. Uzasadnienie moe niezbyt ambitne, ale drugoplanowe wtki miosna zawsze poprawiay mi humor- o ile w to, e gwny bohater jako sobie z mniej yciowymi przeszkodami poradzi nie da si zazwyczaj wtpi, to z kobietami moe by czasem gorzej. Zawsze przyda si jeden wicej dreszczy emocji.

Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Doczy
    Mar 2011
    Pe

Jestem zdecydowanie na nie. To nie ma by seria ala Zmierzch tylko science-fiction dla modziey. Doza wtkw romantycznych jest wg. mnie w zupenoci wystarczajca. A jeli Wam ich brakuje - zapraszam do czytania opowiada pisanych przez fanw (polecam opowiadanka FNiN_addict).
    Souls are soft and fluffy.

Wokulski Awatar Fileas
    Doczy
    Mar 2012
    Pe

Ale nikt nie chce robi z wtkw emocjonalno-uczuciowych gwnego elementu powie. Bardzo dobra proporcja bya np. w Trzech Kuzynkach.

Zaciekawiony FNiN Awatar Olga
    Doczy
    Apr 2011
    Pe

Wtki romantyczne s potrzebne w kadej ksice, ale trzeba umie dostosowa dobr dawk. Po przeczytaniu wszystkich FNiN, ufam na tyle Panu Kosikowi, e dobrze to wszystko uoy i jak zwykle wszystko bdzie OK.
    "Dopki walczysz, jeste zwycizc."
    w. Augustyn

Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Doczy
    Mar 2011
    Pe

Osobicie wol mie ten niedosyt, ktry mam obecnie, ni jakbym mia tym... no wiecie
    Souls are soft and fluffy.

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2019. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.